Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Farmasötik Tıp En iyi 11 Tıp Eğitimleri 2019

Kurslar belirli bir alan ya da endüstri hakkında öğrencilere eğitim veren programlardır. Kurslar, diğer alanların yanı sıra içerik, uzunluk ve kayıt koşulları bakımından çeşitlilik gösterir, ancak genellikle bir iş potansiyelini ve maaş potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için alınırlar.

Eczacılık kursu nedir? Bir eczacılık kursundan diğerine ve de ülkeye göre programlarda farklılıklar olabilmektedir, ancak genel olarak bu programlar katılımcılara farmasötikler hakkında ve insan vücudunu nasıl etkilediklerini ve çeşitli yaralanmaları, rahatsızlıkları ve rahatsızlıkları tedavi etmeyi öğretmek üzere tasarlanmıştır. Bu derslerde sıklıkla karşılaşılan konular genel sağlık hizmetleri, eczacılık etiği, eczacılık kanunları ve farmasötik bağımlılığı ile ilgilidir. Ek vurgu genellikle kimya, biyoloji ve yaşam bilimlerine verilir.

Eczacılık kursları bu alandaki bilgilerinizi ilerletir, ve bazı durumlarda bir derecenin ya da devam eden bir eğitimin parçası olarak alınabilir. Genel olarak bir kişinin eğitim seviyesi yükseldikçe, kazanç oranı da yükselmektedir.

Eczacılık kursu ücretleri, kurs veren okulun bulunduğu ülke ve kursun ne kadar süreceği gibi faktörlere bağlı olarak büyük oranda farklılık göstermektedir. Her bir okula zamanında ve doğru kayıt bilgileri için başvurun.

Eczacılık kurslarına kayıt yaptıranların çoğu, bunu bir eczacı olma hedefiyle yapmaktadır. Diğer katılımcılar, eczacı asistanları, araştırmacı, bilim yazarları veya toksikologlar olarak çalışmaya devam etmektedir. Diğerleri tıbbi satış temsilcileri, ilaç satış temsilcileri, farmakologlar veya düzenleyici uzmanları olmayı tercih etmektedirler. Bazı eczacılık kariyerleri ek eğitim gerektirmektedir ve eczacılık veya üniversite düzeyinde benzer bir konuyu öğretmek isteyen öğrencilerin, en azından bir yüksek lisans derecesine ihtiyaçları olacaktır.

Veri tabanımız, tüm dünyadaki okulların sunduğu birçok online eczacılık kursunu incelemek için güçlü bir kaynaktır. Aşağıda programları inceleyebilir ve formu doldurarak ilgilendiğiniz okulun kabul ofisinden programla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Devamını oku Daha Az

11 Sonuçlar Farmasötik Tıp

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Eczane ve Parapharmacy'deki Teknisyenlik kursu size işgücü piyasasındaki en çok talep edilen mesleklerden birine ve Eyalet bölgesinde eczanelerin ve para eczanelerin çoğa ... [+]

Eczane ve eczanelerin büyük büyümesi nedeniyle işgücü piyasasında en çok talep edilen mesleklerden biri.

Eczane ve Parapharmacy'deki Teknisyenlik kursu size işgücü piyasasındaki en çok talep edilen mesleklerden birine ve Eyalet bölgesinde eczanelerin ve parapharmilerin çoğalması nedeniyle büyük bir tepeyle erişmenizi sağlar.

Buna ek olarak, kursumuz sizi Hazırlık Derecesi Resmi Derecesi almak için ücretsiz sınavlara tam bir güvence sunmanız ve Halk Sağlığına erişim için yarışabileceğiniz bir Eczacılık ve Eczacılık Teknisyeni olmanız için hazırlar.

İsterseniz, bu ders çevrimiçi olarak da öğretilir.

ÖğreneceksinFarmakolojinin temelleri ve ilaçlarla ilgili terimleri ve bunların hazırlanmasını öğreneceksiniz.İlaç ve ilgili ürünlerin dağıtımında ve hazırlanmasında yardımcı olabilirsiniz.Sağlığın teşviki ve geliştirilmesi için ilaç ve parafarmasötik ürünlerin satışına katılın.Kalite, güvenlik ve çevre koruma şartnamelerine uygun idari işler ve depo kontrolü yapın.Çalışabilirsinİlaç işletmeleriParapharmacies.Kozmetik mağazalarıEczanelerHastane eczaneleri.Klinik analiz laboratuvarları.NİTELİKLER:... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Sertifikalı bir uzman ol, en iyi firmalarda çalış ve istediğin gibi çalış ... [+]

Madrid'deki Eczane Asistanının ders açıklaması

Eczane asistanı, eczacıya resepsiyon, müşteri hizmetleri, usta formül hazırlama, laboratuar siparişi vb. Gibi konularda yardımcı olmaktan sorumlu kişidir. Yani, eczacının tüm çalışma alanlarında yardımcı olabilir.

Madrid'deki yüz yüze Eczane Asistanı'nın bu dersi, bu eğitim türü için BOE'nin kurallarını izler. Bu kursla eczanelerde ve eczanelerde asistan olarak çalışabilirsiniz.

Teorik kısmın tamamlanmasından sonra, Madrid'deki şirketlerde 160 saatlik staj hakkına sahip olacaksınız ve gerçek bir iş bulma şansınız olacak.

İsterseniz, bu ders çevrimiçi olarak da öğretilir.

Kimler katılmalı... [-]
İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

Uluslararası Eczacılık, Sağlık ve Yaşam Bilimleri programı, akademik çalışmayı, yoğun İngilizce dil öğretimini ve çalışma becerilerini bilimle ilgili bir lisansın ilk yıl ... [+]

Bir bilim veya sağlık bilimleri üniversitesi için mükemmel bir hazırlık sağlayarak, tam donanımlı kendi laboratuvarlarımızda deneyler ve pratik oturumlar düzenleyin.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? UEA'da bir lisans derecesinin 1. Yılı'na giden garantili bir rota (belirtilen girdi şartlarını yerine getirme hakkı doğar). Bir günden beri, kalite güvenceli, UEA onaylı bir programda Üniversitenin öğrencisisiniz.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir. Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek dersin başında ek bir yoğun İngilizce dil dersi ekler ve İngilizce dil girişi şartları daha düşüktür. Bu program beni nereye götürecek? ... [-]
Birleşik Krallık Norwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

University of Manchester'da INTO Manchester'da düzenlenecek Uluslararası Hazırlık kursuyla Manchester Üniversitesi'nden ortaklaşa eczane derecenizi hazırlayın. ... [+]

Manchester Üniversitesi, eczacılık derecesi sunan ilk İngiltere üniversitesidir ve şimdi Birleşik Krallık'ta Eczane ve Farmakoloji (The Times ve Sunday Times İyi Üniversiteler Rehberi) için 6. sırada yer almaktadır.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur? The University of Manchester'da bir lisans derecesinin 1. yılına garantili koşullu bir rota (röportaj ve çevrimiçi testi geçmek ve teklif kümesinin koşullarını yerine getirmek şartıyla). Manchester Üniversitesi tarafından tanınan kaliteli ve güvenilir bir NCUK akredite program. Birinci sınıf kütüphane, spor ve sosyal tesisler de dahil olmak üzere çeşitli üniversite olanaklarına erişim. ... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CESIF

eczane, kimyasal, biyolojik, veteriner ve ilaç sektörü ile ilgili diğer üniversite diploması mezunları veya mezun hedefleyen. Bu yeni mezunlar ya da profesyonel gelişim ... [+]

Bir kim olmalıdır

eczane, kimyasal, biyolojik, veteriner ve ilaç sektörü ile ilgili diğer üniversite diploması mezunları veya mezun hedefleyen.

Bu yeni mezunlar ya da profesyonel gelişim aracı olarak uzmanlaşma derecesi gerektiren sektörde çalışmakta olan meslek hedefleniyor.

HEDEFLER

CESIF temel amacı arama için kapsamlı ve kişiye özel hazırlanması öğretim alanlarını tamamlayıcı şirketleri tarafından sunulan çeşitli teknik ve yönetsel pozisyonlarda uzmanlık düzeyi yüksek profesyonellerin eğitimdir.

SÜRE

750 saat. 45 sanal sınıflar, sanal öğreticiler 5 saat, kişisel çalışma 450 saat ve nihai proje üretimi için 250 saat. ... [-]

İspanya Spain Online
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
CESIF

Ders Uzman Profesyonel Kayıtlar ve Düzenleyici İşler profesyonellerin yanı sıra kendi nitelikleri geliyor Sağlık Bilimleri ve Müttefik İşçileri (Eczane, Kimya, Biyoloji, ... [+]

Bir kim olmalıdır

A Profesyonel Uzman Ders Kayıtları ve Düzenleyici İşler profesyonellerin yanı sıra, onların nitelikleri geliyor Sağlık Bilimleri ve Müttefik İşçileri (Eczane, Kimya, Biyoloji, vs.) ya da öğrenci alan mezunları ve üniversite mezunları hedefleniyor son zamanlarda elde ilgilenen ilaç sanayi katıldı onları bu sektörde mesleki faaliyeti uygulamasına olanak tanır uzmanlaşma.

HEDEFLER

amacı, Profesyonel Uzman Ders Kayıtları ve Düzenleyici İşler Hem ulusal ve uluslararası yanı sıra, pazarlama yetkilendirme için gerekli tüm teknik şartları ilaçların kaydını düzenleyen kuralların tüm yönlerini içine kapsamlı, derin ve pratik bir anlayış öğrencilere sunmaktır tüm sağlık ve mümkün olan en kısa sürede ürünleri.... [-]

İspanya Spain Online
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Fleming College

Bir Eczane Teknisyeni olarak, yön ve eczacı gözetiminde çalışan, Ontario sağlık ekibi değerli ve vazgeçilmez üyesi olacaktır. ... [+]

Bir Eczane Teknisyeni olarak, yön ve eczacı gözetiminde çalışan, Ontario sağlık ekibi değerli ve vazgeçilmez üyesi olacaktır.

Program Özeti

Eczane teknisyenleri hastalar için en uygun ilaç tedavisi sonuçları elde etmek için eczacılar ile çok yakın çalışıyoruz.

eczane teknisyen rolü, hastaların mümkün olan en iyi ilaç geçmişini toplayarak reçete teknik yönü, med mutabakat odak ürün hazırlama ve dağıtım fonksiyonlarının yanı sıra stok kontrolünü gerçekleştirmek için onları gerektirir.

Kayıtlı eczane teknisyeni olarak, mezunlar sağlığın teşviki ve geliştirilmesi faaliyetlerine katılacak ve bu tıbbi cihaz eğitimi veya sağlık kliniği gün koordinasyonu olarak eğitim vermek. Eczane teknisyenleri bakımın sürekliliğini sağlamak eczane ekibi ve diğer sağlık çalışanları ile işbirliği içinde çalışır.... [-]

Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Campus Universitario Europeo

Uzman İlaç ve Eczacılık sayesinde Teknisyeni uygulama için teorik ve pratik bilgi edinmelerine temel sağlayan sağlam bir eğitim alacaksınız ... [+]

Uzman - İlaç ve Eczacılık Uzmanı Uzman İlaç ve Eczacılık sayesinde sağlayan sağlam bir eğitim alacaksınız Teknisyen uygulama için gerekli teorik ve pratik bilgi sahibi Böylece Eczane ve günlük iş geliştirmek veya meslekte kendinizi tanıtmak: Ilaç kavramları içeren farmakoloji genel ilkeleri, hakim olacak Aktif madde, dozaj, yan etkiler, vs. Sen kökenini anlamak için anatomi ve fizyoloji konusunda yeterli bilgi sahibi olacaktır hastalık ve ilaçlar farklı patolojilere endikedir. Bilgi ile, eczane teknisyeni müşteri iletişim sırlarını tanışın Hastaya psikolojik destek sağlamak için gerekli. , Homeopati: Sen eczane ve oluşturan çeşitli disiplinler karşılamak ve hakim olacaksınız dermopharmacy ve kozmetik, ortopedi, bitkisel ilaç, optik vb. Farklı yönetim görevleri ve eczaneler öğrenin eczane ve hastane eczanesi. ... [-]

İspanya Marbella A Coruña Madrid
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Career Institute

Eğer zor iş inanıyorum bir motive birey iseniz, mükemmel organizasyon becerilerine sahip, ve gerçekten müşterileri için bakım, daha sonra bir eczane asistanı olarak bir k ... [+]

Eğer zor iş inanıyorum bir motive birey iseniz, mükemmel organizasyon becerilerine sahip, ve gerçekten müşterileri için bakım, daha sonra bir eczane asistanı olarak bir kariyer sizin için doğru olabilir! eczane yardımcıları sağlık sektöründe vazgeçilmez olan istikrarlı ve ödüllendirici kariyer tadını çıkarın. Bu kariyer seçeneği ilgi kıvılcım durumunda, ICI eczane yardımcısı kursa kayıt başlayın.

Ders İçeriği Eczane Takımı Eczane Yardımcısı Rolü ve Sorumlulukları farmakoloji reçeteler Eczacılıkta Envanter Kontrol eczane Terminoloji Perakende Eczacılık Uygulamaları Kariyer olasılıkları

İstatistikleri Bürosu eczane asistanları için istihdam olanaklarının hızlı bir büyüme tahmin. daha fazla insan, bugün fiziksel sağlığı önemini fark ve reçeteli ilaçlar güvenerek olduğundan, eczane personeli ihtiyacı da artar.... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of California, Irvine - Summer Session

Güney Kaliforniya'nın kalbinde, bu yaz, güzel Orange County'deki plajlara sadece birkaç dakika uzaklıkta yurt dışında eğitim! ... [+]

Kaliforniya'da Yaz Farmasötik Bilimler Mühendisliği KursuS1 PHRMSCI 90 Bilim Hakkında Konuşma 4S1 PHRMSCI 120 İnsan Fizyolojisi 4S1 PHRMSCI 170A Moleküler Farmakoloji I 4S10 PHRMSCI 174L BiyofarmasötiklerS10 PHRMSCI 177L Tıbbi Kimya Laboratuvarı 3S2 PHRMSCI 90 Bilim Hakkında Konuşma 4S2 PHRMSCI 120L İnsan Fizyolojisi Laboratuvarı 3S2 PHRMSCI 170B Moleküler Farmakoloji II 4S2 PHRMSCI 171 Fiziksel Biyokimya 4S2 PHRMSCI 173 FarmakoterapiNeden UCI'de Eğitim?

UC Irvine, büyük, dinamik bir araştırma üniversitesinin güçlü yanlarını küçük bir üniversitenin samimi hissi ve eşsiz bir Güney Kaliforniya lokasyonu ile birleştiriyor.

Yaz dönemi, 70 akademik disiplinde 800'den fazla ders sunmaktadır. Öğrenciler dünyaca ünlü fakülte tarafından yönetilen dersleri alacak ve Amerikalı öğrencilerle birlikte yaşayacak ve çalışacaklardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Elevate Health

Bu Farmakoepidemiyoloji ve İlaç Güvenliği dersinde, tipik problemler (endikasyonla karışan veya nadir yan etkiler gibi) ve bu sorunlarla baş etmeye yönelik çeşitli farmak ... [+]

Farmakoepidemiyoloji ve İlaç Güvenlik

Farmakoepidemiyoloji ve uyuşturucu güvenliği: güncel bir sayı

Önümüzdeki yıllarda daha da yenilikçi ilaç tedavilerinin başlatılacağı ihtimaliyle toplum, yeni kavramların yanı sıra karşılaştırmalı risk / fayda değerlendirmesine yeni yaklaşımlar önermektedir. Bu gibi değerlendirmeler genellikle yalnızca ilgili terapiler günlük uygulamada yaygın olarak kullanıldıktan sonra gerçekleştirilir. Farklı ilaç terapilerinin güvenlik ve risk yönetimi değerlendirmeleri daha sonra gözlemsel epidemiyolojik çalışmalar çerçevesinde gerçekleştirilir (örn. 'Güvenlik' kanıtını ve etkinliğin kanıtını oluşturmak için). Bu, bir ilacın 'etkililiğine' dair kanıt sağlamak üzere tasarlanmış olan randomize klinik çalışmalardan sonraki mantıklı bir sonraki adımdır.... [-]

Hollanda Netherlands Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku