$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Biyomedikal Bilim Top Kurslar 2021/2022

Bir kurs belli bir konu veya bir eğitim programı hakkında dersler bir dizi. İster tek başına bir program daha geniş bir müfredat ya da bir parçası olarak, bir ders çalışma kendi alanında önemli yönleri hakkında götürün olanlar bilgilendirmek içindir. Biyomedikal bir ders nedir? Biyotıp tıbbi uygulamaya yaşam bilimleri çalışma uygular bilim dalıdır. Modern tıbbi geli… Devamını oku

Bir kurs belli bir konu veya bir eğitim programı hakkında dersler bir dizi. İster tek başına bir program daha geniş bir müfredat ya da bir parçası olarak, bir ders çalışma kendi alanında önemli yönleri hakkında götürün olanlar bilgilendirmek içindir.

Biyomedikal bir ders nedir? Biyotıp tıbbi uygulamaya yaşam bilimleri çalışma uygular bilim dalıdır. Modern tıbbi gelişmeler çoğu biyomedikal uygulamalarına bağlıdır. Sağlık ve tıp ilgilendirmeyen gibi birçok uygulamalardan bazıları genetik, mikrobiyoloji ve fizyolojik süreçlerin çalışma sayılabilir. Uzun insanlık musallat olan hastalıkları tedavi ve önlenmesi için yeni yollar geliştirilmesi Araştırma genellikle gereklidir.

Biyomedikal alanında hızla gelişiyor. Tüm dünyada, biyomedikal bilim adamları için iş olanakları artıyor. Tıbbi uygulama geniş bir bölge olduğunu, bu nedenle bu kariyer ve bir fark yaratmak yardımcı olmak için birçok yol vardır.

Her okul farklı ve farklı finansal gereksinimleri vardır. Kurs masraflarının ve potansiyel burs hakkında daha fazla bilgi için, düşündüğünüz okulları ile irtibata geçiniz.

Tüm dünyada bilim adamları biyomedikal büyüleyici kariyer tadını çıkarın. Yaşam bilimleri anlayışımız hızla arttıkça, biyomedikal bilim adamları sürekli klinik pratikte uygulamak için yeni yollar buluyorlar. Bazı biyomedikal bilim adamları, hasta teşhis ve tedavi ile yardımcı olmak için hastane ortamlarında çalışır. Diğerleri halk için güvenli olduğundan emin hale test gıda ve ilaçlara devlet kurumları için çalışmak. Biyomedikal bilim adamları da tam fonksiyonlu protez veya yenidoğan yoğun bakım ekipmanları gibi hayati teknoloji geliştirmeye yardımcı olabilir. Birçok mezun laboratuar teknisyenleri veya teknoloji haline gelir.

Ne olursa olsun nerede yaşadığınız, online dersler size çevrenizdeki dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için ihtiyacınız olan araçları verebilir.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
University of Texas
Houston, Amerika Birleşik Devletleri

MedSURP programı, tıp alanında gelecekteki bir kariyer peşinde koşma konusunda güçlü bir ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, terapötik yaklaşımlar ve hasta bakımı i ... +

MedSURP programı, tıp alanında gelecekteki bir kariyer peşinde koşma konusunda güçlü bir ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, terapötik yaklaşımlar ve hasta bakımı ile doğrudan alakalı araştırma konularına odaklanan araştırmacılar ve klinisyenlerle çalışma fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler ayrıca, çok çeşitli biyomedikal araştırma konularına maruz kalmak ve öğrencileri tıp fakültesine nasıl başvuracakları konusunda eğitmek için tasarlanmış seminerlerde fırsat bulacaklar. -
Ders
Ingilizce