Ders Hayvan Veteriner Yardımcı Hayvanat Bahçesi

Genel

Program açıklaması

Madrid'deki Hayvanat Bahçesi Hayvan Veteriner Asistanının ders açıklaması

Bu kurs Madrid'deki Hayvan Veteriner Asistanı Hayvanat Bahçesi (yüz) bu eğitim için BOE'nin özelliklerini takip ediyor. Öğrencilerimiz, staj için (ve çoğu durumda işe alım için) talep eden sektördeki ana şirketler tarafından bilinmektedir.

Sonunda Hayvanat Bahçesinin Yardımcı Hayvan Veterinerliği unvanına ve ilgili sertifikalara sahip olacaksınız. Sektördeki firmalarda gerçek iş bulma şansı ile 160 saat staj hakkınız olacak.

İsterseniz, bu ders çevrimiçi olarak da öğretilir.

Ne öğreneceğim

Bu kursla hayvanat bahçelerinde bulunan başlıca vahşi hayvanların kullanımı, desteklenmesi, ilk yardım, aşı ve antiparaziter planlar, yiyecek ve üreme yönetimi için gerekli bilgileri edineceksiniz.

Önceki eğitime ihtiyacım var mı?

Bu kursu yapmak için önceden bir eğitim gerekmez.

malzemeler

  • IEEF eğitim ekibi tarafından geliştirilen teorik el kitabı
  • Görsel-işitsel destek materyali
  • Uygulamalar için materyal

Gerekli tüm materyaller IEEF tarafından sağlanmaktadır.

Manastır

Alanında, öğrenme metodolojilerini her bir öğrencimizin ritmine adapte edebilecek nitelikli öğretmenlere sahip olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, IEEF'te, kurs süresince tüm şüphelerinizi çözmek için tamamen sizin emrinizde olan bir fakültemiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmanın yanı sıra.

gündem

Blok 1. Hayvanat bahçesi hayvanlarının zoolojisi, biyolojisi ve ekolojisi

Blok 2. İletişim

Blok 3. Yemek

Blok 4. Üreme

Blok 5. İtiraz, muhafaza ve taşıma, güvenlik yönetmelikleri

Blok 6. Lokomotor aparatının anatomisi

Blok 7. Farklı sistemlerin fizyolojisi

Blok 8. Farklı grupların keşfi

Blok 9. Epidemiyoloji ve farmakoloji

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IEEF nace de la ilusión y el trabajo de Carlos Lázaro que, tras dedicarse a la formación durante años, decidió desarrollar una metodología propia enfocada a lograr las dos metas principales de cualqui ... Devamını oku

IEEF nace de la ilusión y el trabajo de Carlos Lázaro que, tras dedicarse a la formación durante años, decidió desarrollar una metodología propia enfocada a lograr las dos metas principales de cualquier alumno: conseguir un aprendizaje efectivo y acceder a un buen puesto de trabajo. Daha Az
Madrid , Móstoles + 1 Daha fazla Daha az