Ders: Anatomi ve Fizyoloji (Çevrimiçi)

Genel

Program açıklaması

Anatomi ve Fizyoloji anlayışı, güzellik ve holistik terapide tüm pratik eğitim kurslarının temeli olarak gereklidir.

Elbette güzellik, tırnak ve bütünsel terapi tedavileri için Seviye 2 ve Seviye 3 Ulusal Meslek Standartları (NOS) için gerekli tüm Anatomi ve Fizyoloji kapsar.

Tüm modüller ve sınavlar çevrimiçi olarak tamamlanmaktadır.

Gateway International College sunulan tüm kurslarda olduğu gibi, öğrenim deneyiminiz boyunca tam eğitim desteği mevcuttur ve açık ve anlaşılması kolay kurs belgeleri ve görsel / işitsel kaynaklar da dahil olmak üzere ders materyalleri sağlanır. Öğrenciler ayrıca Guild'in tam renkli 480 sayfalık Anatomi ve Fizyoloji ders kitabının bir kopyasını alırlar - normal maliyet £ 19.95.

Bu ders, Birleşik Krallık'ın önde gelen profesyonel güzellik ticareti kurumu olan Guild of the Beauty (Güzellik Terapistleri) Guild tarafından üyelik ve sigorta amaçlı olarak akredite edilmekte ve dersi tamamlayan öğrenciler, Anatomi ve Fizyoloji dalında GTi Sertifikası alacaklardır.

** Bu dersi tamamlamak için gereken teorik ders saati sayısı sadece bir kılavuz olarak verilmiştir. Gerekli teori saatlerinin gerçek sayısı, öğrendiğiniz hıza bağlı olarak değişecektir.

Kalifikasyon: Anatomide GTi Sertifikası

Ders Akreditasyonu: Güzellik Terapistleri Birliği

Terapistler Önkoşul: Yok. Bu ders, Anatomi ve Fizyoloji hakkında önceden bilgisi olmayan herkes için uygundur.

Kurs Türü: Çevrimiçi

Teori Saatleri: 30 saat

Sınav: GTi çevrimiçi sınavları

GBM Puanları: 30 Puan

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Established in 2014 Gateway International is a vocational college, providing a range of beauty and holistic courses in the UK.

Established in 2014 Gateway International is a vocational college, providing a range of beauty and holistic courses in the UK. Daha Az