Filter
Certificate
Avustralya Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

İncele Online Sertifikalar içinde Hemşirelik Çalışmaları Avustralya'da 2019

Sertifika programları, başka nitelikli öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim programlarıdır. Bazı öğrenciler bu programları işlerinde kullandıkları becerilerini ilerletmek için almaktadırlar.

Hemşirelik, hasta veya yaralılar için ilk yardım ve koruyucu sağlık hizmetlerinin incelenmesidir. Öğrenciler, çocukların, travma hastalarının, yaşlıların veya zihinsel engellilerin bakımına odaklanabilir veya daha geniş bir hasta yelpazesine nasıl bakılacağına odaklanabilirler.

Tüm sınıflar çevrimiçi olduğu için, öğrencilerin derslere görünür zorunda kalmazsınız. Online dersler çekerken programları gibi sıkı olmayabilir. Öğrenciler üzerinde çalışmak ve hazır ve kendi kişisel hızda zaman atamaları yapabilir. Çeşitli çevrimiçi yüksek lisans programlarında, öğrencilerin büyük ihtiyaç duyduğu sürece seçmeli dersleri almak beklenmemektedir. Bu öğrencilerin sıfır ve kendi iş için öğrenmesi gereken özellikle çalışma sağlar. En büyük, çevrimiçi lisans programları ile ilgili bilgileri öğrenmek için bir tutku var Çoğu öğrenci için bu yaklaşım olarak mükemmel çalışmak daha hızlı derecelerine kazanmak zaman ve yardım öğrencilerin kurtaracak.

Avustralya, dünyanın yüksek öğrenim en iyi 100 kurumun yedi var! Avustralya Ulusal Yüksek Öğretim Sistemleri Universitas 2.012 U21 Sıralaması sekizinci yerleştirerek, Almanya, Hollanda ve Japonya seviyor oturur.

Online Sertifika içinde Hemşirelik Çalışmaları Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hemşirelik Çalışmaları, Avustralya, e-Öğrenme

James Cook University Online

James Cook Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans Hemşireliği Sertifikası, günümüzün hızlı tempolu sağlık sisteminde profesyonel hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız ... [+]

Kurs Süresi: 8 ay yarı zamanlıKurs Ücretleri: konu başına 2.600 ABD doları. FEE-HELP kullanılabilir.Ders Çalışma Dönemleri: Ocak, Mar, Mayıs, Temmuz, Eyl, EkimKurs Konuları: 4Majörler: Liderlik ve Yönetim, EğitimKurs Tanıtımı

Hemşirelikte dikkatinizi çekmek ister misiniz? Bu kurs yarının sağlık sistemine hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

James Cook Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans Hemşireliği Sertifikası, günümüzün hızlı tempolu sağlık sisteminde profesyonel hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan desteği sağlayacaktır.

Avustralya'nın sağlık alanı değişiyor. Hükümetler, sanayi ve sağlık sağlayıcıları, sağlık sistemimizdeki artan taleple birlikte artan maliyetleri karşılamak için daha akıllıca çalışıyorlar.... [-]

Avustralya Australia Online
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
8 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku