$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Klinik Psikoloji Top Sertifikalar 2021/2022

Sertifikalar lisans hem de yüksek lisans düzeyinde sunulmaktadır. Bunlar mesleki yeterlilik ve eğitim gibi nedenlerle, çeşitli elde edilir ve belirli bir alan veya sanayi bireyin uzmanlık eklemek için. Program uzunluğu okul ve konu alanına göre değişir. Sadece klinik psikoloji bir sertifika nedir? Bu özel eğitim programı psikoloji belirli bir alanda öğrencilere odaklı bilgi su… Devamını oku

Sertifikalar lisans hem de yüksek lisans düzeyinde sunulmaktadır. Bunlar mesleki yeterlilik ve eğitim gibi nedenlerle, çeşitli elde edilir ve belirli bir alan veya sanayi bireyin uzmanlık eklemek için. Program uzunluğu okul ve konu alanına göre değişir.

Sadece klinik psikoloji bir sertifika nedir? Bu özel eğitim programı psikoloji belirli bir alanda öğrencilere odaklı bilgi sunmayı amaçlamaktadır. Müfredat en örgütsel psikoloji, sosyal psikoloji ve gelişim psikolojisi ile ilgisini psikologlar odaklanmış olabilir. Programa bağlı olarak, doktora sadece öğrencilerin uygulamak için izin verilebilir. Bir öğrenci seçtiği herhangi bir program American Psychological Association tarafından akredite edilmelidir.

Klinik psikoloji bir sertifika kazanç avantajları daha yetkin psikolog olma ve yeniden belgelendirme için eleme içerir.Akademisyenler ayrıca uygulamaya devam ettiği halde lisanslı olmak isteyebilir. Dahası, bir sertifika potansiyeli ve iş fırsatları kazanç artırabilir.

Çok klinik psikoloji sertifika programları maliyeti nasıl gelince, belirleyici koşullar enstitünün coğrafi programı ne kadar sürdüğünü konumu, ders ve program ücretlerinin maliyeti içerir. Bu bireyler, genel maliyet ve mali yardım konusunda güvenilir bilgiye en ilgilendiğiniz hangi okullara ulaşmak olduğunu en iyisidir.

Başarılı klinik psikoloji sertifikası ulaştıktan sonra, mezunları gibi TSSB, LGBT topluluğu üyeleri ve travma mağdurları olan hasta belirli türleri, tedavi için hazırlıklı olabilir. Şu anda bir sertifika kazanmak zorunda kalabilirsiniz pratik olan Psikologlar yeniden belgelendirme için hak ve odak kendi alanlarında yer alan en son uygulamalar hakkında up-to-date kalması.Sertifikasyon da psikologlar hastaları aklınıza gelebilecek tüm yeni ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli uzmanlık bilgisine sahip sağlayabilirsiniz.

Kariyerinizde geleceği nasıl hissettiriyor? Dünyada klinik psikoloji sertifika programları ile olanaklarını inceleyin. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Montgomery, Amerika Birleşik Devletleri

Klinik Ruh Sağlığı Danışma Programında Eğitim Uzmanı 33-36 saatlik bir saatlik bir programdır. Program, yerel danışma merkezlerinde ve topluluk kurumlarında bir ila iki staj ( ... +

Klinik Ruh Sağlığı Danışma Programında Eğitim Uzmanı 33-36 saatlik bir saatlik bir programdır. Program, yerel danışma merkezlerinde ve topluluk kurumlarında bir ila iki staj (300-600 klinik saat) içerir. Mezunlarımız savunuculuk, hesap verebilirlik, kanıta dayalı uygulamalar, denetim ve araştırma konularında eğitilmektedir. -
Certificate
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs