Farmakoloji Top Sertifikalar 2020

Bir sertifika programı, bir lisans programına genel olarak daha kısa ve daha sıkı odaklanmıştır. Belli bir teknik veya mesleki alanda sertifikasyon yol açar. Farmakoloji bir sertifika nedir? Bu tür sertifika giden programları genel olabilir, ya da farmasötik güvenliği, toksikoloji ya da veteriner farmakoloji gibi özelliklerini odaklanabilirsiniz. Bu programların herhangi biri mev… Devamını oku

Bir sertifika programı, bir lisans programına genel olarak daha kısa ve daha sıkı odaklanmıştır. Belli bir teknik veya mesleki alanda sertifikasyon yol açar.

Farmakoloji bir sertifika nedir? Bu tür sertifika giden programları genel olabilir, ya da farmasötik güvenliği, toksikoloji ya da veteriner farmakoloji gibi özelliklerini odaklanabilirsiniz. Bu programların herhangi biri mevcut tedavi uygulamalarında ilaç rolü temel bakış yanı sıra, insan ya da hayvan biyolojisi ve fizyolojisi ile başlar.

Farmakoloji programında bir sertifika öğrenilen beceriler lisanslı pratik hemşirelik (LPN) dan veteriner ya da eczane teknolojisi sayesinde, herhangi bir sağlık-ilgili alanda size yardımcı olacaktır. Sen uyuşturucu reçete ve ilaç yönetmelik hem öğreneceksiniz.

Bu sertifika toplam maliyetler gibi okul içinde ve bir lisans veya lisansüstü sertifika tercih olup olmadığıdır hangi ülkeden gibi faktörlerden etkilenir.Maliyet aynı ülke içinde ve programın aynı tip okuldan okula değişmektedir. Eğer eğitimin maliyetini dengelemek için burs veya mali yardım için başvuruda mümkün olabilir.

Farmakoloji bir sertifika Kazanç bir veteriner veya klinik farmakolog veya toksikoloğun olarak çalışmak için hazırlayabilir. Fırsatlar da adli toksikoloji alanında bulunmaktadır. Bir araştırmacı olarak çalışmayı tercih ederseniz, bir ilaç veya düzenleyici firma ile iş bulmak mümkün olabilir. Ayrıca kolej veya üniversitenin farmakoloji bölümünde profesör olarak nitelemek için bir atlama taşı olarak bu sertifikayı kullanabilirsiniz.

Farmakoloji online kurslar pek çok kolej ve üniversite tarafından sunulan ve zaten tam zamanlı çalışan ve programda esneklik gerekir, özellikle mevcut iş becerilerini geliştirmek veya yeni bir alana geçiş için mükemmel bir fırsat olabilir.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
University of California, Irvine - Division of Continuing Education
USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programımız, ... +

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programımız, başarı için klinik çalışmaların tasarlanmasını ve uygulanmasını sağlayan profesyonel öğrenmeye artan bir ihtiyacı karşılamaktadır. Müfredat, iyi klinik uygulamalar ve düzenleyici gereklilikler çerçevesinde bir klinik araştırmanın koordine edilmesi, izlenmesi ve yönetilmesi hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Staj kursu, sertifika için paha biçilemez bir capstone deneyimi sağlar. -
Certificate
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here