Filter
Certificate
Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

Online Sertifikalar içinde Farmasötik Bilim 2020

Sertifika programları, başka nitelikli öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim programlarıdır. Bazı öğrenciler bu programları işlerinde kullandıkları becerilerini ilerletmek için almaktadırlar.

İlaç bilimi, ilaçların insan vücuduyla olan etkileşimlerine odaklanan disiplinler arası bir alandır. Bu alandaki öğrenciler, insan hastalıklarını hedefleyen daha iyi ve daha güvenli ilaç ürünleri ve terapi sağlamak için etkileşimleri nasıl modüle edeceğini öğrenebilir.

Çevrimiçi öğrenme ya da e-öğrenme metin teslim medya, ses, görüntü, animasyon ve video akışı çeşitli kullanarak öğrenmek için bir süreçtir. Bu bilgi yaygın ve sınırları olmayan öğrenmek için birçok e-öğrenme süreçleri var.

Online Sertifika içinde Farmasötik Bilim

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Farmasötik Bilim, e-Öğrenme

University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programı ... [+]

genel bakış

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programımız, başarı için klinik çalışmaların tasarlanmasını ve uygulanmasını sağlayan profesyonel öğrenmeye artan bir ihtiyacı karşılamaktadır. Müfredat, iyi klinik uygulamalar ve düzenleyici gereklilikler çerçevesinde bir klinik araştırmanın koordine edilmesi, izlenmesi ve yönetilmesi hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Staj kursu, sertifika için paha biçilemez bir capstone deneyimi sağlar.

Kimler Kaydolmalı?Klinik araştırmalara katılmak isteyen profesyoneller arenaKariyer seçeneklerini genişletmek isteyen hemşirelerKlinik araştırma alanındaki kazanç gücünü arayan araştırmacılar ve teknologlarKlinik araştırmalara ilişkin bilgiye ihtiyaç duyan tıbbi ürün geliştirme uzmanlarıSağlık uzmanları ve müttefik sağlık profesyonelleriKariyer Bilgisi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku