Filter
Certificate
Kuzey Amerika Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

Online Sertifikalar içinde Farmasötik Tıp 2020 Kuzey Amerika

Sertifika, öğrencilerin iş yerinde promosyon almaya veya mevcut akademik eğitimlerine ek olmak üzere gereken eğitim ve öğretimle donanmalarına yardımcı olan kısa akademik bir programdır. Bu programlar genelde bir yıldan kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Eczacılık, insan biyolojisi, anatomi, kimya, eczacılık ve farmakoloji üzerine odaklanan akademik bir alandır. Eczacılar, hastalara reçete edilen ilaçların kalitesini, arzını ve türünün düzenli olmasını sağlar. Ayrıca hastalara ilaçlarla ilgili tavsiyelerde bulunurlar. 

Bir okuldan bir online derecesini elde olasılıkla bir promosyon ve / veya maaş zam yol, ya da yeni bir kariyer için hazırlayabilirsiniz. Sınıf eğitimi daha geleneksel kabul edilebilir olsa bile, online eğitim kendi başına avantajlıdır. Lisans programları ve online öğrenme kuruluşlar aracılığıyla sunulan bireysel sınıfları bir karışımı vardır. Bu kesinlikle online programların güvenilir değildir rağmen, geleneksel okul daha düşük olduğu online kurslar için ders ücretleri için duyulmamış değildir.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Sertifika Online içinde Farmasötik Tıp Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Farmasötik Tıp, Kuzey Amerika, e-Öğrenme

Brighton College

Eczane teknisyen eğitimi ile, lisanslı eczacılara hastalara ilaç ve diğer sağlık ürünleri sağlamada yardımcı olacaksınız. Bilgisayardaki hastaların sağlık ve sigorta bilg ... [+]

Eczane teknisyen eğitimi ile, lisanslı eczacılara hastalara ilaç ve diğer sağlık ürünleri sağlamada yardımcı olacaksınız. Bilgisayardaki hastaların sağlık ve sigorta bilgilerini oluşturacak ve güncelleyecek ve reçete talepleri için ödeme almak için sigorta şirketleri ile iletişim kuracaksınız. Ayrıca, ilaçları ölçüp karıştırıp paketleyin, etiketleyin ve verin. Sahada yeni fırsatlar hazırlamanıza yardımcı olabilecek çevrimiçi eczane teknisyeni dersleri arıyorsanız, ihtiyacınız olanı Brighton College bulacaksınız.

Neden Eczane Teknisyeni programımız diğer Eczane Teknisyenleri okullarından daha iyidir?

Ülkenin önde gelen Eczane Teknolojileri okullarından biri olarak, diğer birçok Eczane Teknolojisi okulları gibi temel bilgilerin genel bir özeti değil, bu alandaki başarılı olmanız için gereken her şeyi sunuyoruz. Mezuniyet sonrası bile sizinle çalışmaya devam ederek hazır olduğunuzda iş yardımı sağlıyoruz. Ortaklığımız sayesinde, ülkedeki en büyük eczanelerden biriyle bir modele katılma fırsatına sahip olacaksınız. Herhangi bir yerde daha eksiksiz ve daha kaliteli bir Eczane Tekniği eğitimi programı bulamazsınız./>... [-]

Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programı ... [+]

genel bakış

Yeni tıbbi ürünlerin etkinliğini ve güvenliğini göstermek, tıbbi ürün geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve başarılması için önemli kaynaklar gerektirir. Programımız, başarı için klinik çalışmaların tasarlanmasını ve uygulanmasını sağlayan profesyonel öğrenmeye artan bir ihtiyacı karşılamaktadır. Müfredat, iyi klinik uygulamalar ve düzenleyici gereklilikler çerçevesinde bir klinik araştırmanın koordine edilmesi, izlenmesi ve yönetilmesi hakkında kapsamlı bilgi sağlar. Staj kursu, sertifika için paha biçilemez bir capstone deneyimi sağlar.

Kimler Kaydolmalı?Klinik araştırmalara katılmak isteyen profesyoneller arenaKariyer seçeneklerini genişletmek isteyen hemşirelerKlinik araştırma alanındaki kazanç gücünü arayan araştırmacılar ve teknologlarKlinik araştırmalara ilişkin bilgiye ihtiyaç duyan tıbbi ürün geliştirme uzmanlarıSağlık uzmanları ve müttefik sağlık profesyonelleriKariyer Bilgisi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku