HEALTHCARESTUDIES

Içinde Diş Hekimliği 2020

Sertifika, öğrencilerin iş yerinde promosyon almaya veya mevcut akademik eğitimlerine ek olmak üzere gereken eğitim ve öğretimle donanmalarına yardımcı olan kısa akademik bir programdır. Bu programlar genelde bir yıldan kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Diş Hekimliği, ağız sağlığına ve vücudu nasıl etkilediğine odaklanan bir tıbbi çalışma alanıdır. Diş hekimleri dişlerin, diş etlerinin ve ağzın diğer kısımlarının tıbbi durumlarını teşhis edebilir ve tedavi edebilir. Ayrıca hastalara başka problemleri önlemede yardımcı olurlar.

Bir okuldan bir online derecesini elde olasılıkla bir promosyon ve / veya maaş zam yol, ya da yeni bir kariyer için hazırlayabilirsiniz. Sınıf eğitimi daha geleneksel kabul edilebilir olsa bile, online eğitim kendi başına avantajlıdır. Lisans programları ve online öğrenme kuruluşlar aracılığıyla sunulan bireysel sınıfları bir karışımı vardır. Bu kesinlikle online programların güvenilir değildir rağmen, geleneksel okul daha düşük olduğu online kurslar için ders ücretleri için duyulmamış değildir.

içinde Diş Hekimliği

2 Sonuçlar Diş Hekimliği, e-Öğrenme Filter

Diş Sedasyonu ve Anksiyete Yönetimi (Çevrimiçi Öğrenme) PgCert

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Birleşik Krallık, Edinburg
Certificate
14 Sep 2020
<
Yarı zamanlı
23 Apr 2020
Ingilizce
Online

Bu yarı zamanlı program ağırlıklı olarak çevrimiçi uzaktan eğitimdir, ancak potansiyel başvuru sahipleri, Edinburgh Dental Institute tarafından hastalara bilinçli sedasyon sağ ...

Devamını oku

Diş iş asistanı sertifikası

Bow Valley College
Kanada, Calgary
Certificate
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
8 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bu bir yıl Sertifika Programı (30 hafta) bir muayenehanenin ofis iş akışını yönetmek için hazırlar. İçerik diş bilimi, grafikleme, iş iletişimi, fatura, finansal yönetim ve bi ...

Devamını oku