Filter
Certificate
Birleşik Krallık Eğitim türü: e-Öğrenme Hız: Tümü

Online Sertifikalar içinde Diş Hekimliği Birleşik Krallık'ta 2020

Kolejler ve üniversiteler tarafından sunulan ve bir eğitim programı olan sertifika, öğrencilerin kariyerlerinde ilerlemeleri için gerekli olan beceri ve bilgileri kazandırmaktadır. Birçok program kısadır ve bir yıldan kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Ağız hastalıklarını tedavi etmek isteyen bir öğrenci, diş hekimliği okumak isteyebilir. Diş hekimliği, dişlerin, diş etlerinin ve diğer ağız kısımlarının sağlıklı kalmasını ve bu parçaların vücutla nasıl etkileşimde bulunduğunu inceler.

Çevrimiçi öğrenme ya da e-öğrenme metin teslim medya, ses, görüntü, animasyon ve video akışı çeşitli kullanarak öğrenmek için bir süreçtir. Bu bilgi yaygın ve sınırları olmayan öğrenmek için birçok e-öğrenme süreçleri var.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Online Sertifika içinde Diş Hekimliği Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diş Hekimliği, Birleşik Krallık, e-Öğrenme

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Bu yarı zamanlı program ağırlıklı olarak çevrimiçi uzaktan eğitimdir, ancak potansiyel başvuru sahipleri, Edinburgh Dental Institute tarafından hastalara bilinçli sedasyo ... [+]

Program Açıklaması

Bu yarı zamanlı program ağırlıklı olarak çevrimiçi uzaktan eğitimdir, ancak potansiyel başvuru sahipleri, Edinburgh Dental Institute tarafından hastalara bilinçli sedasyon sağlanmasında klinik deneyim kazanacakları bir ayda bir aylık beklenen bir klinik taahhüt olduğunu not etmelidir.

Bu paha biçilmez beceriyi uygulamalarına tanıtmak ya da mevcut eğitim ve tecrübelerini resmileştirmek isteyen birinci veya ikinci basamak sağlık hizmetlerinde dişhekimi hekimlerine yöneliktir. İskoçya'da diş sedasyonundaki tek üniversite tabanlı programdır.

Çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi bileşen sanal bir öğrenme ortamına veya VLE'ye dayanmaktadır ve tamamen etkileşimlidir, gezinmesi kolaydır ve kursun akademik yönünü kendi evinizin veya iş yerinizin rahatlığından tamamlamanıza olanak tanır.... [-]

Birleşik Krallık Edinburg
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku