close

Filtreler

Sonuçları Göster

Biyomedikal Bilim En iyi Sertifikalar 2021

Sertifika derece belirli bir alanda çalışmak için ek eğitime ihtiyacı olan öğrenciler için eğitim sağlayabilir. Bu derece yüksek bir derece için gerekli olan veya profesyonel sertifika elde etmek için kullanılabilir kursları sağlayabilir. Biyomedikal bir sertifika nedir? Bu lisans programı biyomedikal alanda bir kariyer yol açabilir biyoloji ve tıp alanında eğitim vermekted… Devamını oku

Sertifika derece belirli bir alanda çalışmak için ek eğitime ihtiyacı olan öğrenciler için eğitim sağlayabilir. Bu derece yüksek bir derece için gerekli olan veya profesyonel sertifika elde etmek için kullanılabilir kursları sağlayabilir.

Biyomedikal bir sertifika nedir? Bu lisans programı biyomedikal alanda bir kariyer yol açabilir biyoloji ve tıp alanında eğitim vermektedir. Fizik, biyoloji, kimya ve dahil bilim disiplinleri, karşısında güçlü bir arka plan, bir biyomedikal programa giriş için bir önkoşul olabilir. Bu programlar için Kurslar genellikle biyomedikal enstrümantasyon, tıbbi teşhis görüntüleme ve biyomedikal mühendisliği bulunmaktadır. Öğrenciler laboratuar ortamında sınıf öğretim ve klinik eğitimi için bekleyebilirsiniz.

Bu bilimsel alanda bir sertifika programına devam öğrencilerin kariyer gelişimi ve kişisel hayatında yardımcı olmak için değerli beceriler öğrenmek yardımcı olabilir.Eleştirel ve analitik düşünme yetenekleri Gelişen, yazılı ve sözlü iletişim ve detaylara dikkat çalışmaları ve interaktif deneyimler için faydalıdır.

Sertifika programları gibi üniversiteler, kolejler, ticaret okullarında, online eğitim kurumları olarak eğitim ortamlarında dünya çapında bulunabilir. Bir biyomedikal belgesi maliyetini belirlemek için, size katılmak istiyorum okulun kayıt kabul bürosuna başvurun gerekir.

Bir biyomedikal sertifikası ile, öğrenciler tıp bilimi ve diğer sağlık bilimleri alanında kariyer çalışmak için nitelikli olacaktır. İşler hastaneler, laboratuvarlar, eğitim ortamlarındaki, imalat, ve diğer tıbbi araştırma arenalarda bulunabilir. Bazı insanlar sağlık sektöründe belli bir alanda uzmanlaşmak için daha yüksek bir derece kazanmak için eğitimlerine devam etmeyi tercih. Adaylar biyomedikal mühendisliği veya tasarım gibi ilgili alanda çalışmak, ya da biyomedikal pratik uygulamaları konsantre olabilir.

Gelecek biyomedikal bilgi ve deneyim kazanmak isteyen öğrenciler için parlak. Eğer bu alanda bir derece ile ilgilenen varsa, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Washington, Amerika Birleşik Devletleri

Johns Hopkins Post Master'ın Dizi Analizi ve Genomik'te Yüksek Lisans Belgesi biyokimya, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisinde kapsamlı bir temele sahip olan ancak deneyle ... +

Johns Hopkins Post Master'ın Dizi Analizi ve Genomik'te Yüksek Lisans Belgesi biyokimya, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisinde kapsamlı bir temele sahip olan ancak deneyleri tasarlamak ve verileri analiz etmek için biyoinformatik becerilerine ihtiyaç duyan bilim adamları için tasarlanmıştır. -
Certificate
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme