Bulaşıcı hastalıkların msc immünoloji

Genel

Program açıklaması

Enfeksiyon Hastalıkları Yüksek Lisans İmmünoloji öğretim ve araştırma yöntemlerinin kapsamlı yoluyla enfeksiyon hastalıklarının immünoloji ileri teorik bilgi ve pratik eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu, bilimsel kavramları uygulayarak bilimsel verileri değerlendirmek ve çağdaş immünolojik teknikler yürüten uzmanlık bilgisine aralığında öğrencilere ve becerilerini donatıyor.

Bu Okulu'nda immünoloji, moleküler biyoloji, viroloji, bakteriyoloji, parazitoloji, mikoloji ve klinik tıp çıkarları benzersiz karışımı ile kolaylaştırılır. Bulaşıcı hastalıklar dünyada insan morbidite ve mortalite giderek daha önemli bir nedeni temsil etmektedir. Aşı geliştirme küresel sağlık açısından dolayısıyla büyük önem taşımaktadır. Bu büyümeye paralel olarak, patojenik virüs, bakteri, mantar ve parazitler bağışıklık kazandıran, doğuştan humoral veya hücresel immünolojik mekanizmaları tanımlamak için çalışmalarda dramatik bir artış olmuştur. Sonuç olarak, bilim adamları, doktorlar ve veterinerler artan sayıda bu alanlardaki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen.


Elbette esnek doğası öğrencilerin öğretilen birimleri katılıyor yoluyla bulaşıcı hastalık daha geniş bir anlayış elde odaklanmasını sağlar. Öğrenciler ayrıca deneyimli bir ekip liderleri tarafından yönetilen grup içinde uzun bir araştırma projesi üstlenmek olabilir. Bu tür projeler, bağışıklık mekanizmalarının veya uygulamalı alan bazlı çalışmaların temel araştırmalar içerebilir.

Bu dersin mezunları gibi doktora çalışması olarak akademi ve sanayi, ve ileri eğitim araştırma pozisyonlara girer.

Amacı


Bu dersin sonunda öğrenciler mümkün olmalıdır: İnsan nüfusunu yüzleşmek patojenlerin çeşitli bir yelpazede karşı enfeksiyona konak bağışıklık temel ilkelerinin uzman bilgi ve anlayış göstermek; patojenlere karşı bağışıklık yanıtlarını değerlendirmek için özel, modern moleküler ve hücresel teknikleri, pratik beceri ve teknikleri bir dizi bu uzman bilgisi uygulamak; eleştirel değerlendirmek seçin ve temel immünolojik mekanizmaların araştırılması uygun araştırma yöntemlerini uygulamak ve enfeksiyon immünoloji konuları uygulamalı; eleştirel birincil bilimsel verileri ve yayınlanmış bilimsel literatürü değerlendirmek ve hem sözlü hem de yazılı olarak, ileri düzeyde entegre ve mevcut anahtar immünolojik kavramlar.

Müfredat

DÖNEM 1


Bir ilk bir haftalık oryantasyon dönemi anahtar bilgisayar ve çalışma becerileri oturumları ve patojenlerin büyük grupların bir giriş içerir. Bu dersler, uygulama ve dergi kulüpleri oluşan bir on haftalık modül, Enfeksiyon Hastalıkları İmmünoloji tarafından takip edilmektedir. Temel bilgisayar, moleküler biyoloji ve istatistik Oturumlar çalıştırılır.

Şartlar 2 ve 3


Tüm öğrenciler güncel araştırma literatüre dayalı Dönem 2. beş haftalık ileri immünoloji kursa katılmak. Genişletilmiş proje seçeneği alan öğrenciler Advanced İmmünoloji tamamlanmasından sonra proje başlatmak. Öğretilen seçeneği alan öğrenciler, dört başka çalışma modülleri, her takvim yuvadan toplam katılırlar. Modülleri tipik bir seçim aşağıda verilmiştir; değil tüm modülleri herhangi bir yıl içinde satışa sunulacak. Bazı modüller Kurs Direktörü danışarak sonra alınabilir.

C1: İleri İmmunoloji 1.

C2: İleri İmmunoloji 2.

D1: Enfeksiyon Hastalıkları Uygulamalı Moleküler Biyoloji: Gen Klonlama İleri Staj; Moleküler Hücre Biyolojisi ve enfeksiyon.

D2: Klinik İmmünoloji; Gelişmiş Tanı Parazitoloji; Moleküler Viroloji.

E1: Parazit Enfeksiyon İmmünoloji: İlkeler; AIDS; Genetik Epidemiyoloji; Mikoloji.

E2: Parazit Enfeksiyon İmmünoloji: Uygulama; Antimikrobiyal Kemoterapi; Kontrol ve Sıtma Epidemiyolojisi; Araştırma Yöntemleri Eğitimi.

Konut Alan Gezisi


Dönem 1 sonlarına doğru öğrenciler İmmünoloji Kongresi British Society at immünolojik araştırmaların son, en heyecan verici yönleri hakkında duymak için bir fırsat olsun.

Proje Raporu


Öğrenciler immünolojik konuda bir araştırma projesi tamamlandı. Bu projelerden bazıları yurtdışında bilim adamları işbirliği ile ya da İngiltere'deki diğer kolej veya kurumlarında yer alabilir. Yurtdışı projelere imza Öğrenciler ilgili masraflarını karşılamak için kadar 1.500 £ ek finansman gerektirir.

Projeler öğrencilerin çoğunluğu yurt dışında bu amaçla kurulmuş Okulu güvenini fonlarından uçuşlar için mali destek alma.

Ders Süresi


İki yılda bir yıl veya bölünmüş çalışma için tam zamanı. Iki yıl içinde bölünmüş çalışma ile ders alan öğrenciler Yıl 1 bölümü için full-time katılmak ve ardından Yıl 2 onların tabii kalan taahhüt ederler. Bölünmüş Kurs Direktörü ile önceden by düzenlemesi, Noel tatili ve Mayıs ayında resmi öğretim sonu arasında her zaman ortaya çıkabilir. Kağıt 1 Yıl 1 sonunda veya 2. Yıl sonunda alınabilir. Kağıt 2 Yıl 2 sonunda alınmalıdır. İlgilenen adayların başvuru formunda seçtikleri belirtmelidir.

Giriş Koşulları


Bilim tanınmış bir üniversite İkinci sınıf onur derecesi, ya da ilgili konu ya da tıp lisans Ya. Uygun bir teknik yeterlilik ve iş deneyimi veya eşdeğer niteliklere sahip adaylar da bekliyoruz.

* Öğrenim ücreti: ücretleri durum uygulaması üzerinde kabul edilir.

Son Güncelleme Ağu 2015

Okul Hakkında

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Devamını oku

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Daha Az