Bsc halk sağlığı (hons)

Genel

Program açıklaması

Lisans Halk Sağlığı (Hons)

Bu derece gelişmiş kaliteli sağlık bakımı, kamu politikalarını, yeni ürünler ve hizmetler, daha iyi konut değiştirme, eşitsizlikleri azaltmak, sosyal değişimi içeren stratejilerle insanların sağlığının iyileştirilmesini amaçlayan İngiltere'de dört bir yanından halk halk sağlığı girişimleri patlaması sonucu heyecanlı herkes içindir ve yerel rejenerasyon şemaları. Program halk sağlığı merkezi hükümet politikalarını yansıtan, çok disiplinli olduğunu. Adalet güçlü bir duygusu olan herkes bu derece bir parçası olarak sunulan spesifik çekirdek ve seçmeli derslerin her ilgi olacaktır. Birçok öğrenci için vurgulamak öğrencilerin gelecekteki olası işverenler ile çalışan vakit geçirmek üçüncü yıl, sunulan yerleşim fırsattır. Bu program Londra ve Güney Doğu lisans sunulan sadece iki biridir.

Bu lisans programı mezunu istihdam üzerinde güçlü bir odak olduğu gibi öğrencilere bağlılığımız, mezuniyet ile bitmiyor ve sürekli çalışma içine doğrudan mezunlar yardımcı sağlık ve sosyal bakım sağlayıcıları ile mevcut bağlantıları üzerinde geliştiriyoruz. Biz de ulusal halk sağlığı işgücü temsil meslek kuruluşları ile yakın çalışma ve bu ilişkinin bu derece gelişmesi ile destek olmuştur.

Siz de sadece fiziksel değil psikolojik ve sosyal açılardan Kamu Sağlığı ele alacağız. Her ders geniş sosyal, politik, çevresel ve finansal, bağlam etkileri bireylerin ve toplulukların sağlık bir anlayış geliştirme konusunda size desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Her ders değerlendirme işten kez ihtiyacınız olacak beceri ve yeterliliklerin geliştirilmesi hedefleniyor. Örnekler analiz bilgi ve belgeleri ve üreten raporları veya akademik posterler yer alıyor.

Son Güncelleme Ağu 2016

Okul Hakkında

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Devamını oku

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Daha Az
Londra , Rochester + 1 Daha fazla Daha az