Bsc biyomedikal bilimler (hons)

Genel

Program açıklaması

Lisans Biyomedikal Bilim (Hons)

Bu program hastalığı, tanı ve tedavi yolunun müdahale patogenezinde (mekanizması) odaklanarak, size insan sağlığı ve hastalığın detaylı bir çalışma verecektir. Bu tıbbi tanı ve araştırma ortamlarında kariyer için sizi hazırlayacaktır.

İlk yıl sonraki yıllarda daha ileri çalışmalar için bir temeldir. Yaklaşık programın dörtte bu alanda yeteneklerinizi inşa edecek pratik temelli dersler ile alınır.İkinci ve son yıl daha ileri seviyelere beceri ve teorik gelişmeyi alır. Ayrıca son yıllık çalışma dörtte birini ihtiva bağımsız bir araştırma projesi yürütmek yapabilirsiniz. Bu alanda iş deneyimi istiyorsanız, bir sandviç yıl üstlenebilir.

Program olacaktır:

  • tıbbi tanı ve araştırma ortamlarında istihdam için akademik, mesleki ve laboratuvar becerilerini ilerletmek
  • Eğer uygulama teorisini uygulamak için gerekli bilgi ve anlayışı geliştirmek
  • bilgi teknolojileri, iletişim, matematik, problem çözme ve vaka çalışması analizi için transfer becerileri geliştirin.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Devamını oku

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Daha Az
Londra , Rochester + 1 Daha fazla Daha az