Bsc (hons) farmakoloji ve fizyoloji

Genel

Program açıklaması

Genel bakış Bu yeni BSc (Hons) Farmakoloji ve (Eylül 2014 başlatıyoruz) Fizyoloji programı klasik tam-zamanlı, üç yıllık bir program veya bir endüstriyel yerleştirme 'sandviç yıl' birleştiren dört yıllık bir program olarak verilecektir. Bu program sunacak:

  • Bilimsel eczacılığın disiplin ve nasıl bu temel ilkeler vücudun çeşitli fizyolojik sistemlerde ilaç eylemlerin anlayışı uygulanabilir temel ilkelerinin kapsamlı bir anlayış.
  • Farmakoloji bilimsel disiplin ilaç keşif ve geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır nasıl kapsamlı bir anlayış.
  • Farmakoloji ve ilaç keşfi destekleyecek teknik yaklaşımları ve araştırma stratejilerinin çeşitli ayrıntılı bir anlayış.
  • Yüksek Lisans veya yaşam bilimleri / ilaç endüstrisinde doktora çalışması, ya da istihdam bir ilerleyiş güzergâhını.
  • Farmakoloji, fizyoloji ve ilgili bilimsel disiplinlerde araştırma aktif uzmanlar tarafından öğretilmesi.
  • Bir akademik ya da endüstriyel laboratuarda önemli bir araştırma projesi.

Öğretim programı 3 yıllık tam zamanlı bir program, ya da endüstri sandviç yıl yerleştirme ile birlikte 4 yıllık tam zamanlı bir program olarak verilecektir. Bu program (i) bir arada resmi ders-tabanlı öğrenme, (ii) laboratuvar uygulamalı derslerde öğretilen materyali tamamlamak ve pratik gösteriler ile kilit ilkelerini vurgulamak için, ve (iii) seminer tabanlı soru ve kolaylaştırmak için cevap oturumları içerecektir anahtar kavramları derinlemesine bir anlayış. Zaman masaya direkt temas öğrenme oturumları yanı sıra, aynı zamanda yönetilen öğrenci merkezli eğitime (MSCL) egzersizleri ve daha fazla öğrenci anlayışı katılaşmaya (CAL) yazılımını öğrenme bilgisayar destekli kullanılabilirliği de dahil olmak üzere kendi kendine öğrenme, çeşitli bileşenlerin bir olacaktır. Program boyunca laboratuar araştırmaları, ve istihdam hem de güçlü bir vurgu olacak. Değerlendirme Örgün özetleyici değerlendirme yazılı sınav, kurs atamaları, yazılı ödevler, problem çözme, sunumlar, laboratuvar katılımı ve performansı ve son yıllık bir araştırma projesi raporu ile öğrenme çıktıları karşı değerlendirildi.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Devamını oku

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Daha Az
Londra , Rochester + 1 Daha fazla Daha az