Biyomedikal Bilimler Lisans

Genel

Program açıklaması

Qatar University Biyomedikal Bilimler programı, gelecekteki yetenekli Biyomedikal Bilim İnsanlarını sağlık endüstrisi için teorik bilgi, pratik, eleştirel düşünme, iletişim becerileri ve etik ile hazırlayan kaliteli bir eğitim sağlamayı amaçlamaktadır.

Mezunlarımız yaşam boyu öğrenmeye kendilerini adamış ve insanların sağlığını ve refahını teşvik ederek toplumun değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak bilgiyi ilerletmektedir. ABD Ulusal Klinik Laboratuar Bilimleri Akreditasyon Kurumu (NAACLS), Biyomedikal Bilim Programını akredite eder.

NAACLS tarafından akreditasyon alan ABD dışındaki ilk akademik programdır. Program kadınlar için mevcuttur.

kabul

Kabul koşulları başvuru türüne göre değişir (yeni, transfer, ziyaret veya derece olmayan adaylar). Kabul şartları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... Devamını oku

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. Daha Az