Biyomedikal Bilimler Bilim Lisans

Genel

Program açıklaması

Biyomedikal alanında yeni gelişmeler ortaya çıktıkça, nitelikli bilim insanlarının birçok hayati rolü doldurma talepleri artmaktadır. Morehead State'in Biyomedikal Bilimler Bilim Lisansı, tıp fakültesine veya sağlık meslek okuluna gitmeyi amaçlayan ve biyomedikal disiplinlerinde yüksek lisans eğitimi alan bir biyomedikal bilimci olarak kariyer yapmak isteyen öğrenciler için özel olarak geliştirilmiştir. Kurslar biyomedikal konulara yoğun olarak ağırlıklandırılmıştır ve bir öğrenci olarak laboratuvar derslerinde hem ders hem de uygulamalı deneyim kazanacaksınız.

Biyomedikal bilimler yoğunlaşma alanı, özellikle sağlık mesleği olan bir okula devam etmeyi planlayan öğrenciler, tıp öncesi bir programla ilgilenen öğrenciler, biyomedikal alanında kariyer yapmak isteyenler veya biyomedikal disiplinlerde yüksek lisans eğitimi almak için özel olarak geliştirilmiştir. Kurslar, biyomedikal konulara yoğun olarak ağırlık vermektedir ve derecenizi geliştirmek için çeşitli seçenekler vardır.

Seçenekler

  • Genel Biyomedikal Bilimler
  • Ön Kayropraktik
  • Ön Dişçilik
  • Medikal Öncesi Teknoloji
  • Ön Tıp
  • Ön Eczane
  • Fiziksel Öncesi Terapi
  • Doktor Öncesi Yardımcısı
  • Ön Pedikürcülük

4 1 Seçenek

Beş yılda lisans ve yüksek lisans derecesi alabileceğiniz 4 1 derece seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Eczane Öncesi 3 1 Seçenek

MSU ile Sullivan Üniversitesi arasındaki işbirliğine dayalı bir program sayesinde, bir Eczane Doktor derecesi almak isteyen eczane öncesi öğrenciler eğitimlerini hızlı bir şekilde izleyebilirler. Programa hak kazanan öğrenciler ilk üç yıl derslerini MSÜ'de tamamlayacak ve daha sonra Sullivan'daki doktora programının ilk yılına başlayacaklar. Yıl sonunda, programda kazandıkları krediler MSU'ya geçişi tersine çevirecek ve öğrenciye Biyomedikal Bilimler Alanında Bilim Lisansı verilecek. Daha fazla bilgi için bioc@moreheadstate.edu adresine e-posta gönderin.

Kariyer fırsatları

Biyomedikal bilimler programından mezun olan öğrenciler, seçtikleri uzmanlık alanında lisansüstü eğitim için hazırlanacaktır. Biyomedikal bilimlerde kariyer hakkında daha fazla bilgi için, ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu web sitesini ziyaret edin.

MSU Kariyer Hizmetleri, mezun olduktan sonra iş bulmanıza yardımcı olmak için kariyer planlama, mülakat ve özgeçmiş hazırlık yardımı, staj yerleştirme ve hizmetler sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Morehead State University (MSU) is a comprehensive public university with robust undergraduate and graduate programs, emerging doctoral programs, and an emphasis on regional engagement. MSU aspires to ... Devamını oku

Morehead State University (MSU) is a comprehensive public university with robust undergraduate and graduate programs, emerging doctoral programs, and an emphasis on regional engagement. MSU aspires to be the best public regional university in the South through prioritizing student success; outcomes; academic excellence; and rankings, reputation, and regional responsiveness. Daha Az