Biyomedikal Araştırmalarda MR: Kardiyovasküler Bilimler

Genel

Program açıklaması

Alanla ilgili derinlemesine bilgi sağlamak ve Kardiyovasküler Bilimler Merkezinde önde gelen araştırma gruplarının bir parçası olarak pratik deneyim kazanmanızı sağlamak için sağlık ve hastalıkta kardiyovasküler homeostazın altında yatan moleküler, fizyolojik ve patolojik süreçleri araştıracaksınız.

Program zorunlu ders ve araştırma unsurlarından oluşmaktadır. Öğretilenler arasında bilimsel yazma, edebiyatın eleştirel analizi, sunum becerileri ve temel deneysel teknikleri kapsayan bir araştırma araç seti modülü de dahil olmak üzere temel araştırma becerileri eğitimi. Ayrıca, alanın tüm yönleriyle temel bir temele sahip olduğunuzdan emin olmak ve projenizin dayanacağı konuları ve araştırma sorularını tanıtmak için kardiyovasküler bilimler üzerine özel bir modül çalışacaksınız.

Bu dersi neden inceleyelim?

Kardiyovasküler Bilimler Merkezi , Birmingham Üniversitesi Araştırma Mükemmeliyet Merkezlerinden biridir. Araştırmanın çoğunluğu, Biyomedikal Araştırma Enstitüsü, Wellcome Trust Klinik Araştırma Birimi, Kraliçe Elizabeth Hastanesi Birmingham ve Birmingham City Hastanesi'ndeki en modern tesislerde gerçekleştirilmektedir. Araştırma projeleri, yeni araştırmalar yürüten lider bir kardiyovasküler araştırma grubunun bir parçası olmanıza izin verecektir.

Modüller

Kardiyovasküler Biyoloji modülü, eleştirel analiz ve araştırma verilerinin sunumunda becerilerinizi daha da geliştireceğiniz ders ve dergi kulüplerinden oluşacaktır. Araştırma Projesi, program liderleriyle birlikte düzenli dersler ile desteklenecektir. Tüm öğretilen modüller kursun ilk döneminde çalışacak.

  • Araştırma Yöntemleri (Uzaktan Eğitim)
  • Kardiyovasküler Biyoloji
  • Laboratuvar Araştırma Yöntemleri Teorisi
  • Araştırma projesi

Potansiyel denetçilere danıştıktan sonra, Ocak ayında başlayacak ve Temmuz ayında sona erecek 6 aylık bir araştırma projesi seçeceksiniz. Proje genel olarak, Kardiyovasküler Bilim Enstitüsü'ndeki araştırma gruplarından birinde laboratuvar temelli olacaktır.

Aktif bir araştırma grubunun ayrılmaz bir üyesi olmak size Birmingham'da devam eden kardiyovasküler araştırmalara anlamlı bir şekilde katkıda bulunma fırsatı sunacak ve bu araştırmanın nasıl yürütüldüğü konusunda size gerçek bir fikir verecektir.

Öğrenme ve öğretme

İlk dönemde, kardiyovasküler biyoloji, araştırma yöntemleri ve araştırma tekniklerini kapsayan üç öğretici modül üstleneceksiniz. Bu süre zarfında, sunulan araştırma projeleri hakkında bilgi edinecek ve projenizi seçeceksiniz. İkinci ve üçüncü dönemlerde (Ocak-Temmuz), seçtiğiniz projedeki laboratuarda tam zamanlı çalışacak ve bir araştırma tezi hazırlayacaksınız.

Giriş koşulları

İyi bir BSc onur derecesi, normalde birinci veya ikinci sınıf, bir fen dersinde (örneğin Biyomedikal Bilim, Biyoloji, Biyokimya, vb.). Diğer eşdeğer nitelikler ve iş deneyimi, Üniversite düzenlemelerinin yanı sıra dikkate alınacaktır.

Uluslararası öğrenciler:

İngilizce dil gereksinimlerini iki şekilde karşılayabilirsiniz:

  • İngilizce dil yeterliliğini doğru seviyeye getirerek
  • uluslararası öğrenciler için İngilizce kurslarımızdan birini alarak başarıyla tamamlayarak
  • IELTS 7.0 için İngilizce (her bir bileşen için en az 6.5 ile).
Son Güncelleme Aralık 2018

Okul Hakkında

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Devamını oku

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Daha Az