Biyomedikal Araştırmalarda MR: Kardiyovasküler Bilimler

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Alanla ilgili derinlemesine bilgi sağlamak ve Kardiyovasküler Bilimler Merkezinde önde gelen araştırma gruplarının bir parçası olarak pratik deneyim kazanmanızı sağlamak için sağlık ve hastalıkta kardiyovasküler homeostazın altında yatan moleküler, fizyolojik ve patolojik süreçleri araştıracaksınız.

Program zorunlu ders ve araştırma unsurlarından oluşmaktadır. Öğretilenler arasında bilimsel yazma, edebiyatın eleştirel analizi, sunum becerileri ve temel deneysel teknikleri kapsayan bir araştırma araç seti modülü de dahil olmak üzere temel araştırma becerileri eğitimi. Ayrıca, alanın tüm yönleriyle temel bir temele sahip olduğunuzdan emin olmak ve projenizin dayanacağı konuları ve araştırma sorularını tanıtmak için kardiyovasküler bilimler üzerine özel bir modül çalışacaksınız.

Bu dersi neden inceleyelim?

Kardiyovasküler Bilimler Merkezi , Birmingham Üniversitesi Araştırma Mükemmeliyet Merkezlerinden biridir. Araştırmanın çoğunluğu, Biyomedikal Araştırma Enstitüsü, Wellcome Trust Klinik Araştırma Birimi, Kraliçe Elizabeth Hastanesi Birmingham ve Birmingham City Hastanesi'ndeki en modern tesislerde gerçekleştirilmektedir. Araştırma projeleri, yeni araştırmalar yürüten lider bir kardiyovasküler araştırma grubunun bir parçası olmanıza izin verecektir.

Giriş koşulları

İyi bir BSc onur derecesi, normalde birinci veya ikinci sınıf, bir fen dersinde (örneğin Biyomedikal Bilim, Biyoloji, Biyokimya, vb.). Diğer eşdeğer nitelikler ve iş deneyimi, Üniversite düzenlemelerinin yanı sıra dikkate alınacaktır.

Uluslararası öğrenciler

İngilizce dil gereksinimlerini iki şekilde karşılayabilirsiniz:

IELTS 7.0 için İngilizce (her bir bileşen için en az 6.5 ile).

İngilizce dil becerileriniz için yardıma ihtiyacınız varsa destek alabilirsiniz.

Akademik Amaçlı İngilizce Presessional kursu, üniversitede okumak için şartlı teklifi olan, ancak şu anda İngilizce dil gereksinimlerini karşılamayan uluslararası öğrenciler içindir. Kurs, İngilizce seviyenize göre hazırlanmıştır ve IELTS'i tekrar almadan programınız için İngilizce dil gereksinimlerini karşılamanıza olanak tanır. EAP programı yıl boyunca çalışır ve 42 ila 6 hafta arasında değişen farklı program uzunlukları sunar. İhtiyacınız olan dersin süresi gelecekteki dersinize, mevcut IELTS puanınıza ve üniversite dereceniz için ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine bağlıdır.

istihdam

Bir yüksek lisans öğrencisi olarak, bir sonraki kariyer adımınızı planlama konusunda belirli gereksinimlerinizin olabileceğini kabul ediyoruz. İşverenler, mezunların konu bilgilerini aşan çeşitli becerilere sahip olmasını beklemektedir. Kariyer Ağı, iş piyasasında nişlerini bulmak isteyen mezunlar da dahil olmak üzere tüm öğrenciler için tasarlanmış bir dizi etkinlik ve destek hizmeti sunmaktadır. Kariyer Ağında ayrıca her Kolej için konuya özgü kariyer danışmanları ve danışmanları vardır, böylece aldığınız bilgilerin konu alanınızla ilgili olacağından emin olabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Devamını oku

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Daha Az