Biyoistatistik Yüksek Lisans (Online)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Biyoistatistikte çevrimiçi Yüksek Lisans of Science (MSBST) , biyoistatistik, istatistik veya veri bilimi kariyerine başlamak veya ilerlemek isteyen lisans derecesi olan profesyoneller için tasarlanmıştır.

Louisville Üniversitesi Halk Sağlığı ve Enformasyon Bilimi Okulu tarafından sunulan bu program, sayısız diğer endüstride uygulanabilirliği olan istatistiksel analizin tıbbi, diş, hemşirelik ve sağlık uygulamalarını vurgulayan ileri görüşlü bir müfredat sunmaktadır. Araştırma çalışmaları tasarlama ve modern istatistiksel analiz uygulamadaki en gelişmiş kurslar sayesinde, kanıta dayalı kararları etkili bir şekilde yürütebilecek yetenekli istatistikçiler için artan endüstri talebini karşılamak için gereken uzmanlığa sahip olacaksınız.

Önemli

 • Herhangi bir sektöre uygulayabileceğiniz titiz istatistik analiz yöntemini öğrenin.
 • SAS, SPSS ve R istatistik yazılım programlarında istatistiksel hesaplama ve veri yönetimi konusunda kapsamlı eğitim kazanın.
 • Ülkedeki çok az kapsamlı biyoistatistik programından birine katılın.
 • Arka planınız üzerine inşa edin - program, herhangi bir alanda lisans derecesine sahip olan ve nicel arka plana biraz maruz kalan kişilere açıktır.
 • Derecenizi 3 yarıyılda tamamlayın.
 • Bölgesel olarak akredite bir kurumdan 6 krediye kadar transfer.

Çıktıları

Çeşitli endüstrilerde devam eden inovasyon, tıp, hemşirelik, halk sağlığı, ticaret ve mühendislik alanlarında kanıta dayalı kararlar alma konusunda yetenekli istatistikçi ve biyoinformatik profesyonellerine ihtiyaç yaratmaktadır. Alanın, 2014-2024 yılları arasında şaşırtıcı bir% 34 büyüme oranı yaşayacağı tahmin edilmektedir. 2016'da istatistikçiler yıllık ortalama 80.500 dolar maaş kazandılar (BLS.gov).

Çevrimiçi MSBST programımızın mezunları, kariyerleri takip etmek için gerekli uzmanlığa sahiptir:

 • İlaç şirketleri
 • sigorta şirketi
 • Tıbbi araştırmacılar
 • Devlet kurumları (FDA, NIH, Sayım Bürosu)
 • Üniversiteler ve araştırma kurumları
 • Hastaneler ve kanser merkezleri

Bir yüksek lisans programına katılmaya hazır değil misiniz?

Bir sonraki eğitim başarınızı başlatmak için mükemmel bir platform olabilecek 12 kredi saatlik (4 ders) bir program olan Biyoistatistikte çevrimiçi Lisansüstü Sertifikası ile sektöre hakim olun.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Louisville is a state-supported research university located in Kentucky's largest metropolitan area. It was a municipally supported public institution for many decades prior to joini ... Devamını oku

The University of Louisville is a state-supported research university located in Kentucky's largest metropolitan area. It was a municipally supported public institution for many decades prior to joining the university system in 1970. The University has three campuses. The 287-acre Belknap Campus is three miles from downtown Louisville and houses eight of the university's 12 colleges and schools. Daha Az
Louisville , Bellemeade , Louisville + 2 Daha fazla Daha az