Beslenme ve diyetetik bilim lisans

Genel

Program açıklaması

Messiah College'da Beslenme ve Diyetetik

Akredite edilmiş beslenme ve diyetetik uzmanlarımız sizi tıbbi beslenme, beslenme danışmanlığı ve toplum sağlığı konularında hazırlar.

Messiah College'da beslenme ve diyetetik bölümünde, bireylerin ve toplumların beslenme sağlığını iyileştirmek için bilimsel ilkeleri, iletişim tekniklerini ve yönetim stratejilerini nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Messiah College, Diyetetik Eğitimine Akreditasyon (CADE) Komisyonu tarafından akredite edilmiş bir diyetetik müfredatı sunan az sayıda Hıristiyan kolejden biridir. Beslenme ve diyetetik öğrencileri, topluluktaki hizmet öğrenme fırsatlarına ve kampus laboratuvarlarındaki deneyimlere katılırlar. Beslenme ve diyetisyen mezunlarımız, CADE tarafından akredite olmuş diyetetik stajyerleri veya yüksek lisans okullarında pozisyonlar için rekabet etmeye veya halk sağlığı beslenme danışmanları, diyetetik teknisyenleri veya gıda servis yöneticileri olarak iş bulmaya hazırdırlar.

Beslenme ve diyetetik başlıca özellikleri

Messiah College'da beslenme ve diyetetik ana görevi olarak:

 • Modern biyolojik, kimya ve mikrobiyoloji laboratuvarlarımızın yanı sıra son teknoloji ürünü beslenme ve diyetetik laboratuvarımızda da çalışın.
 • Bireylerin ve toplumların beslenme durumunu iyileştirmek için bilim ilkelerini, iletişim tekniklerini ve yönetim stratejilerini nasıl uygulayacağınızı öğrenin.
 • Çeşitli gıda ve beslenme ile ilgili hizmet faaliyetlerini gerçekleştireceğiniz ve liderlik becerileri geliştireceğiniz Öğrenci Beslenme Bilinci Kulübü'ne (SNAC) katılın.
 • Yaşam Döngüsü İle Beslenme, İleri Gıda Bilimi ve Teknolojisi, Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık gibi kursları kullanın.
 • Gıda ve beslenme ile ilgili bir araştırma projesi tasarlamak ve yürütmek için fakülte ile birlikte çalışın. Geçmişte, öğrenciler vücut kompozisyonu değerlendirmesi, kentsel çevrede sebzelerin bulunup bulunmadığı, kolej kadınlarının demir durumları ve mülteci çocuklarının beslenme durumlarının araştırılmasına yönelik projeleri tamamladılar. kampları.
 • Kolej yemek hizmetleri mutfaklarından yararlanarak büyük gruplar için besleyici ve lezzetli yemekler planlayın ve hazırlayın.
 • Beslenme ve Diyetetikte Akreditasyon Konseyi (ACEND) tarafından akredite edilen ve ACEND tarafından akreditasyona aday olan Messiah'ın lisans sonrası diyetetik stajı dahil olmak üzere diyetetik stajlar için yarışın.

Misyon ve hedefleri

Programımızın misyonu ve amacı şudur:

 • Mezunları, diyetetik stajlarını, lisansüstü okul veya beslenme ve diyetetik alanındaki giriş seviyesi işleri veya ilgili mesleki konularda başarılı olmaya hazırlayın.
 • Mesleki gelişim, liderlik, takım çalışması ve toplum hizmeti sergileyen mezunları hazırlayın.

Fırsatlar ve staj

Messiah'ın Kariyer ve Mesleki Gelişim Merkezi, öğrencileri çeşitli öğrenim deneyimlerini içeren beslenme ve diyetetik alanlarına yerleştirir. Çalışmaya örnek olarak birkaç örnek verilebilir:

 • Yiyecek servis organizasyonları
 • Yemek imkanları
 • Hastaneler
 • Bakım evleri
 • Toplum sağlığı organizasyonları

Messiah College, lisans sonrası diyetetik staj programına ACEND tarafından akreditasyon statüsü için adaylık kazandırmıştır. Mezuniyet sonrası diyetetik kurslarını Messiah College'da tamamlayan öğrenciler, önceden seçilen program aracılığıyla Messiah College Diyetetik Stajına başvurabilirler. Diğer açılışlar, ulusal diyet stajı eşleştirme süreci ile doldurulur.

Kariyer seçenekleri

Beslenme ve diyetetik mezunlarının mezunları şunlar için donatılmıştır:

 • Fitness merkezleri, gıda bankaları ve toplum sağlığı programları gibi sağlıklı yaşam ortamlarında beslenme eğitimi sağlayın
 • Sağlık kuruluşlarındaki, lokantalarda veya okullarda yemek hizmeti operasyonlarının yönetimi ile yardımcı olun
 • Hastanelerde ve huzur evlerinde tıbbi beslenme tedavisi sağlamakta kayıtlı diyetisyen beslenme uzmanlarına (RDN) yardımcı olun
 • Beslenme eğitiminde veya halk sağlığında lisansüstü eğitimi sürdürmek
 • ACEND akredite diyetetik stajlarına başvurun (kayıtlı bir diyetisyen-beslenme uzmanı olmak için gereklidir)

Diyetetik stajlarını başarıyla tamamlayan ve Ulusal Kayıtlı Diyetisyen Beslenme (RDN) sınavını başarıyla tamamlayan mezunlar şunlar için donatılmıştır:

 • Hastanelerde, bakım evlerinde, sağlık kliniklerinde ve işletmelerde tıbbi beslenme tedavisi sağlamak
 • Bakkal, fitness merkezleri, kolejler ve üniversiteler ile işletmelerde beslenme danışmanlığı ve eğitimi sağlayın
 • Sağlık tesisleri, okullar, gıda bankaları ve işletmelerindeki Mange gıda hizmeti operasyonları
 • Yeni gıda ürünleri geliştirmeye ve tüketicileri bir gıda şirketi çalışanı olarak eğitmeye yardımcı olun

Neden beslenme ve diyetetik?

Biyoloji ve kimyadan hoşlandıysanız, insanlarla birlikte çalışırken, beslenme ve diyetetik majörü iyi bir seçimdir. Bu büyük, 1977'den bu yana Kayıtlı Diyetisyen Beslenme Uzmanı (RDN) olma şartlarının akademik bölümünü sağlamak için Beslenme ve Diyetetik alanında Akreditasyon Konseyi tarafından onaylanmış veya akredite edilmiştir. RDN olma yolunda ilerlemeyen öğrenciler topluluk beslenme uzmanları, diyetetik teknisyenleri ve gıda servis yöneticileri olarak başarılı bir şekilde kariyer yapmaya devam ettiler.

Program vurgusu

Kendinizi alan ve sınıf öğrenmeye kaptırırken, gıdaların imalatı, besin hizmeti, toplum sağlığı ve tıbbi beslenme konularında kariyer için gerekli olan iletişim, takım çalışması, yönetim ve problem çözme becerilerini geliştireceksiniz.

Beslenme ve diyetetik alanında, anatomi ve fizyoloji gibi çok çeşitli konuları inceleyeceksiniz; kimya ve biyokimya; gıda bilimi ve teknolojisi; beslenme bilimi; yönetim ve iş; eğitim ve danışmanlık; ve tıbbi beslenme.

Burslar

Messiah College, her biri farklı akademik gerekliliklere ve son başvuruya sahip Provost ve College Honours Programs Bursları da dahil olmak üzere çeşitli burs imkânları sunmaktadır. En iyi burs için 15 Ocak'a kadar tüm başvuru belgelerini almalıyız.

Uluslararası Vatandaşlara, Uluslararası Öğrenci Burs Başvurusu'nda (ISSA) sağlanan bilgileri kullanarak vaka-bazında ek finansal yardımlar verilebilir. ISSA formunun bağlantısı, öğrencilerin kabul kararı mektubuyla birlikte e-postayla gönderilir. Bu, kabul sürecinin tamamlanması ne kadar erken tamamlanırsa o kadar erken öğrencinin finansal yardım için başvurması ve bir paket alması anlamına gelir.

Akademik burs ve mali yardım paralarını kaldırdıktan sonra, uluslararası öğrenciler dört yıl boyunca her yıl 20.000-30.000 ABD doları ödüyor. Öğrenci, üniversite harcamaları için bu tutarı ödemek için destekleyici mali belgeler gösteremezse, ABD Büyükelçiliği öğrenci vizesi taleplerini reddeder. Bu bir hükümet kuralı, üniversite kuralı değil.

Yıl boyunca istediğiniz zaman başvurunuzu, resmi transkriptinizi ve test puanınızı kabul edebiliriz. Hangi terimi girmek istediğinizi seçmelisiniz. Her akademik yıl için Ağustos ayı sonlarında, sonbahar döneminde, bahar döneminde Ocak ayının sonlarında olmak üzere iki giriş yapılır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the sta ... Devamını oku

Messiah College is a nationally ranked, private Christian college with a student body of 3,305 undergraduate and graduate students. Located in Mechanicsburg, Pa., Messiah is just 12 miles from the state capital, Harrisburg. Daha Az