Beslenme doktora

Genel

Program açıklaması

3 ÜST ÜNİVERSİTE = 1 AVRUPA DOKTORA / strong> ABB İsviçre İsviçre'ye ek olarak tüm öğrenciler Dąbrowa Górnicza Üniversitesi (WSB) ve Taras Shevchenko Ulusal Üniversitesi (KNU) ile ortak doktora yapacaklardır. ABMS, EFMD EOCCS, İsviçre Ulusal Eğitim Kalitesi (EduQua) ve ASIC UK tarafından sertifikalandırılmıştır. WSB, Avrupa devletinin tanınmış bir üniversitesidir ve KNU, 200 yıl önce kurulmuş bir Avrupa kamu üniversitesidir ve dünyadaki en büyük 500 üniversitedir. 3 En İyi Avrupa Üniversiteleri = En İyi Sanal / Çevrimiçi Program = 1 En İyi Avrupa Doktora İSVİÇRE + AB + TOP 500'DEN ARTTIRILDI ABMS'deki Uzmanlığını İyileştirme Online doktora programlarımızda sizin gibi bir öğrenci ve liderlerle bağlantı kurun. Zihnin sizi ABMS'de doktora öğrencisi olarak alacağı kadar gideceksiniz.

Akademik Araştırmacılar ve Eğitimciler İçin Beslenme Doktorası (DBA), herhangi bir akademik disiplin içinde en üst düzeyde başarı anlamına gelir.

Bu o sağlıklı yeme alışkanlıkları teşvik yürütmek zorunda olan bir diyetisyen işin bir parçasıdır. Bu koruyucu hekimlik türlerinden biri sayılır. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları kabulüne yönelik olumlu bir tutum göstermek insanların daha aktif olma eğilimindedir ve daha uzun ve aktif hayatlar yaşadığı bir gerçektir. fast-food restoranlar yayılması dünyada hızla yayılmaktadır ile ilgili eğilim. İnsanlar ev pişmiş yemekler üzerinde restoranlar baharatlı sevindirdi tercih. Bu daha güçlü zamankinden daha kaynaklanmaktadır düzgün eğitimli beslenme için pek çok önde gelen sağlık ile ilgili konularda yol ve ihtiyaç vermiştir. Bu nedenle, beslenme çevrimiçi kaynaklardan çok kolay Beslenme onların doktora alabilirsiniz kariyerlerine devam ilgilenen bireyler.

İşin gerçeği bu çoğunluğu nüfusu nedeniyle yanlış beslenme alışkanlıkları sağlık ile ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunu, DÜNYANIN olmasıdır. Modern çağın İnsanlar geçmişte insanlara kıyasla, daha hacimli daha az aktif ve güçlü. Gelişmelerin Bu tür vb diyabet, kalp anomalileri ve obezite gibi birçok tehlikeli sağlık sorunları oluşumunda önemli bir rol oynamıştır mevcut koşullar güçlü insanlar ve bu insanların doğrudan sağlıkla ilgili yönlerini etkileyen şey gibi sahip besin değeri ile tüketilen ediliyor gıda vurgu için önemli bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir. Orada sadece doğru beslenme yetersizliği nedeniyle ortaya çıkan pek çok hastalıkta önemli bir artış ve bu gıdalar ve bunların besin değeri hakkında bilgi sahibi insanları zorladı ve bu doktora tutun olanlar için pek çok iş olanaklarının yaratılmasına yol açmıştır Beslenme. Beslenme ile ilgili çevrimiçi eğitim kursları sunuyoruz, ancak ETMB Açık Üniversitesi en iyilerinden biri olarak kabul edilebilir online kolej bolluğu var. Biz sadece Beslenme hakkında düşünmüyoruz ABMs anda, Beslenme bizim DBA size yiyecek ve Beslenme işinde gerçek bir lider olmak için nasıl bir deneyim vermek için yönetim ve Beslenme arasında bir karışımıdır.

Bu Beslenme Doctorial değil sadece büyük bir kariyer yolu sağlayacaktır, ama aynı zamanda size kendi sağlığını geliştirerek insanlara yardım ediyor memnuniyeti olacak güvenle ifade edilebilir. İnsanların, aktif, uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamak için yapacaktır. Beslenme yönetimi, tüm sağlık doğru yönetimini yürüten ve mutfak sanatları yönetimi, vb yönetimi gibi gıda sistemleri ile ilgili hakkında büyük bir alan olduğunu ve beslenme bir doktora gibi güçlü bir eğitim yeterlilik tarafından desteklenen eğer, o zaman yiyebilirsiniz birçok kariyer ile ilgili faydaları vardır. Son olarak, ETMB Open University beslenme bir doktora kazanmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Doktora programlarımızda:

 • Yenilikçi araştırma yöntemleri geliştirin ve uygulayın.
 • En yüksek eğitim kalitesini kazanın.
 • Hakemli dergilerde yayınlamak için uzmanlığa erişin.
 • Başarılı bir doktora araştırmacı ve eğitimci ol.

Doktora liderliğini bir üst seviyeye çıkaracaktır. Doktora programlarımızda:

 • Yenilikçi araştırma yöntemlerini öğrenin ve uygulayın.
 • Uygulamalı araştırma ve mesleki uygulamayı birleştirin.
 • Politika ve uygulamada etkili olmaya hazırlanın.
 • Daha etkili, uyarlanabilir organizasyonları kolaylaştıracak ve olumlu bir değişim yaratacak stratejiler öğrenin.
 • Kendi alanınızda daha yenilikçi bir lider olunuz.
Eğitim Dili: Bu çalışma programı tamamen İngilizce olarak öğretildi.

Yılda 4 kez alıyoruz: Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim

Modüller:

 • Beslenme - Gıda Hizmetleri Yönetimi
 • Küresel Yönetim
 • Stratejik Yönetim ve Liderlik
 • Proje Yönetimi
 • Stratejik Bilgi Sistemi Analizleri
 • Muhasebe ve Finans
 • Araştırma Yöntemleri
 • Elektronik Araştırma Yöntemleri
 • Dinamik Web Siteleri

Kabul şartları:

Süre: bir öğretim yılı + Tez (tez, 1 - 5 yıl arası sürer) Diploma: Beslenme konusunda DBA Yaş: Minimum yaş 25 yıl Önceki eğitim: Yüksek lisans veya muadil OR 7 yıllık Yönetim Deneyimi + a Lisans veya dengi İngilizce düzeyi: IELTS veya eşdeğeri Sadece İngilizce konuşmayan ülkelerden veya İngilizce konuşan okullarda öğrenim görmeyen öğrencilerin öğrencileri için) Eğitim Metodu: Online Ücret: 19900 Euro Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi: Bu program EQF Seviye 8 (doktora seviyesi) ile eşdeğerdir Not: Öğrenim ücreti 240 Euro (bir defalık ödeme ve iade yapılmaz) başvuru ve rezervasyon ücretini (bir çalışma yerini garantilemek için) içerir.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Devamını oku

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Daha Az