Üniversiteye başvurmak ve başvuruda bulunmak için bir TOEFL sınav sonucu göndermeniz gerekmez.

genel bakış

CalSouthern’in RN’den BSN’e programı, NCLEX sınavını geçen ve henüz hemşirelikte lisans kazanmış olan kayıtlı hemşireler (RN) için idealdir. Bu, özellikle sağlık sektöründeki Mıknatıs Tanıma Programının (MİP) ışığında, Mıknatıs durumdaki hastane personelinin yüzde 80'inin 2020 yılına kadar BSN veya daha yüksek dereceye sahip olmasını gerektiren kritik öneme sahiptir.

Bu BS to BSN programı , hemşirelerin becerilerini geliştirecek ve uygulamalarını zenginleştirecek yenilikçi bir müfredat sunuyor. Temel hemşirelik teorisi sunan dersleri pratikte gerekli olan en son pratik beceri ve bilgileri vurgulayan diğerleriyle birleştirir. BSN aynı zamanda CalSouthern'in Davranış Bilimleri ve İşletme Okullarından dersleri birleştirerek, öğrencilerin mevcut müfredat programlarını akıl sağlığı, yönetim, sağlık yönetimi ve liderlik konularında seçmeli derslerle tamamlamalarına olanak sağlamaktadır. Hemşirelerin uzmanlıklarını geliştirmek ve ilgi alanında kariyer gelişimi için kendilerini geliştirmek için harika bir yoldur.

Program Hedefleri

Mesleki değerler, liderlik, yönetim ve kanıta dayalı hasta bakımı dahil olmak üzere bakalorya hemşireliği uygulamalarında hemşirenin rol ve profesyonellik tanımlayın, geliştirin ve anlayın.

Fakülte ve öğrenicilerin, çeşitli sağlık kurumlarında araştırma ve uygulama uygulamalarında önceki öğrenme, teorik ve kanıta dayalı uygulama modelleri, sağlık politikası, finans ve düzenleme ortamının gerekliliklerini uygulama yeteneğini gösterin.

Bilgi Yönetimi ve Hasta Bakımı teknolojisini eğitim ve hasta bakımına entegre etme becerisini geliştirmek.

Yaşam boyu ve toplumdaki hasta bakımı ve yönetimi durumlarında liderlik, etik, kalite iyileştirme ve hasta güvenliği ilkelerini ve kültürel olarak uygun sağlığı geliştirme tanımlayın ve uygulayın.

Öğrenci merkezli öğrenmeyi kolaylaştırmak için mevcut teknolojiyi ve yenilikçi stratejileri kullanarak nitelikli bir öğretim elemanı atayın ve öğretimde mükemmelliği teşvik edin

Hasta sağlığı çıktılarını iyileştirmek için gelişmiş profesyonel iletişim ve işbirliğini tanımlayın ve formüle edin.

Öğrenci, fakülte veya hasta çıktılarını iyileştirmek için uygun veri ve değerlendirmeleri kullanın.

Özel Düzeltilmiş Eğitim Ücreti Şimdi Kullanılabilir

1 Nisan ve 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında CalSouthern, hemşirelik programına kaydolması gereken ilk 200 kişi için 225 $ / kredilik indirimli bir teklif sunmaktadır. 1 Ağustos'tan itibaren öğrenim 325 $ / krediye yükselecek. Bu teklif devam ederken hemen harekete geçin!

Çıktıları

CalSouthern Hemşirelik Yüksekokulu, Hemşirelikte Lisans Diplomasını aşağıdaki sonuçları üretmek üzere tasarlamıştır:

Yazılı iletişim

Hasta, aile ve disiplinlerarası sağlık ekibi tarafından anlaşılması ve anlaşılmasıyla sonuçlanan yazılı iletişim kurma yeteneğini göstermek.

Sözlü iletişim

Kaliteli hasta merkezli bakım için iletişimin amacı ve kapsamı göz önüne alındığında, sözlü iletişim becerilerini uygun şekilde kullanma becerisini göstermek.

Kritik düşünce

Kanıta dayalı hemşirelik uygulaması sırasında klinik karar vermede ve değerlendirmede verilen verilerden elde edilen çıkarımları ayırt etmek için kuramsal ilkelere dayalı eleştirel düşünme ve akıl yürütme becerileri uygulayın.

Kültürel ve Sosyal Anlayış

Sosyal ve kültürel çeşitliliğin önemini kabul edin ve küresel sağlık bakımını etkileyen çeşitli çevresel faktörlerin analizine dayanan bir bakış açısı geliştirin.

Bilgi okuryazarlığı

İhtiyaç duyulan bilgilerin niteliğini ve kapsamını belirleyin ve sağlık sürekliliği boyunca bakımı yönetirken araştırma, teori ve kanıta dayalı hemşirelik uygulamalarını desteklemek için bilişim ve diğer kaynakları bulma, değerlendirme ve kullanma yeteneğini gösterin.

Kişisel Gelişim

Tüm akademik uygulama durumlarında özgecilik, özveri, insanlık onuru, dürüstlük ve sosyal adalet değerlerini destekleyen kişisel akademik deneyimlerle resmi akademik öğrenmeyi bütünleştirin.

Nicel Akıl Yürütme

Teorik ve kanıta dayalı sağlık uygulamaları için bir uygulama temeli olarak uygulama sistemlerini anlamak ve değerlendirmek için analitik becerileri kullanma yeteneğini göstermek.

Bilimsel Muhakeme

Nitel ve nicel araştırmaları teorik ve kanıta dayalı hemşirelik uygulamaları için bir temel olarak değerlendirmek için ampirik kanıtlara bağlı bir araştırma sistemi gösterin.

Etik, Yasal ve Profesyonel Konular

Sağlık uzmanları olarak savunuculuğu, işbirliğini ve liderliği destekleyen eylemlere etik ve yasal ilkeler / hesap verebilirlik uygulayın.

Dersler

Zorunlu Zorunlu Dersler
 • NUR 2300 Profesyonel Hemşirelik Rol Geçişi - 3 Kredi
 • NUR 2302 Hemşirelikte Teorik Temeller ve Mesleki Değerler - 3 Kredi
 • NUR 2304 Hemşirelik için Ortak Stratejiler - 3 Kredi
 • NUR 2306 Hemşirelik ve Sağlıkta Bilişim - 3 Kredi
 • NUR 2308 Hemşirelikte Yaşam Boyu Sağlık Teşviki - 3 Kredi
 • NUR 2310 Patofarmakoloji - 3 Kredi
 • NUR 2400 Hemşirelik Liderliğine ve Yönetimine Giriş - 3 Kredi
 • NUR 2402 Sağlıkta Politika, Hukuk ve Etik - 3 Kredi
 • NUR 2404 Fiziksel Değerlendirme - 3 Kredi
 • NUR 2406 Toplum ve Nüfus Sağlığı Hemşireliği (uygulamalı) - 3 Kredi
 • NUR 2408 Hemşirelik Araştırma ve Kanıta Dayalı Uygulama - 3 Kredi
 • CAP 2402 Hemşirelik Bitirme - 3 Kredi

Zorunlu Dersler listelendikleri sırada alınmalıdır.Hemşirelik Seçmeli Dersleri

Öğrenciler hemşirelikle ilgili seçmeli dersler veya hemşirelerin ihtiyaç duydukları alanlarla ilgili alanlarda 15 dönemlik kredi almalıdırlar.

 • NUR 2312 Hemşirelik Uygulamalarında Kültürel Bakım - 3 Kredi
 • NUR 2314 Hemşirelikte Öğretme ve Öğrenme - 3 Kredi
 • NS 1106 Sağlık ve Beslenme - 3 Kredi
 • MATH 1305 Davranış Bilimleri İçin İstatistik - 3 Kredi
 • ENG 1406 Mesleki ve Teknik Yazı - 3 Kredi
 • LDR 2125 Liderlik İletişimi - 3 Kredi
 • NUR 2410 Hemşirelik ve Sağlık Hizmetlerinde Kalite Yönetimi - 3 Kredi
 • NUR 2412 Gerontoloji Hemşireliği - 3 Kredi
 • NUR 2414 Sağlık Hizmetlerinde Tamamlayıcı ve Alternatif Tedaviler - 3 Kredi
 • BUS 2415 Ticari Müzakere - 3 Kredi
 • LDR 2490 Liderlikte Sözsüz İletişim - 3 Kredi

Başlamak

Hemşirelikte Bilim Lisansınızı almaya başlamak hızlı ve basit bir işlemdir. Giriş sınavları yoktur ve dersler yıl boyunca aylık olarak başlar; programınıza izin verir vermez programınıza başlayabilirsiniz. Sadece bu dört adımı tamamlayın:

 • Kayıt Başvurunuzu Tamamlayın
 • Lisans Kursunuzun Resmi Akademik Transkriptlerini Gönderin
 • 75 $ Başvuru Ücretinizi ödeyin
 • Kabul Üzerine, Kayıt Sözleşmenizi İmzalayın

İmzalanmış bir kayıt sözleşmesi alındıktan sonra, akademik danışmanınız ve öğrenci başarı danışmanınız da dahil olmak üzere akademik destek ekibinizle iletişim kurulur. İlk kursunuzun başlangıç tarihini onaylayacak ve size başlamanız için gereken tüm bilgileri verecek hızlı, ancak kapsamlı bir oryantasyon süreci boyunca yol göstereceklerdir. Ve diploma programınızı başarıyla tamamladığınızdan emin olmak için her adımda yanınızda olacaklar.

Program dili:
 • Ingilizce

California Southern University için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 14, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Açık Kayıt
Duration
1 - 3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
425 USD
Dönem Sonu Kredisi 1 Nisan ve 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında CalSouthern, hemşirelik programına kaydolması gereken ilk 200 kişi için 225 $ / kredilik indirimli bir teklif sunmaktadır. 1 Ağustos'tan itibaren öğrenim 325 $ / krediye yükselecek. Şimdi
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date