Bachelor of Medicine

Genel

Program açıklaması

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.


IMU'da, IMU'da derecenin ilk iki buçuk yılını okuma ve tıbbi programın tamamlanması için Avustralya, İngiltere, İrlanda veya Kanada'daki ortak üniversitelerinden birine geçiş yapma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu uluslararası ortaklıklar, IMU müfredatının bu üniversitelerin yüksek uluslararası standartlarını karşılamak için geliştirildiği anlamına gelir. IMÜ'de tıp eğitimi gören öğrenciler de IMU’daki tüm dereceyi tamamlama seçeneğine sahipler.


IMU'da tıp eğitimi vermek, USMLE 1. Aşama Hazırlık Kursu'nu, 1 ila 5. yarıyıllar arasında IMU tıp müfredatına dahil ederek, Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim ve çalışma için bir Pathway sağlayacaktır. Bu sayede mezunlarımız erken hazırlık aşamasındadır. Amerika Birleşik Devletleri ikamet fırsatlarına doğru bir yol izleyen USMLE Step 1 sınavı için oturmak için yetkili.


İş Ortağı Üniversitelerimiz

Avustralya

Adelaide Üniversitesi

Avustralya Ulusal Üniversitesi

Yeni Güney Galler Üniversitesi

Tazmanya Üniversitesi

Newcastle Üniversitesi

Batı Sydney Üniversitesi

Birleşik Krallık

Aberdeen Üniversitesi

Glasgow Üniversitesi

Edinburgh Üniversitesi

Dundee Üniversitesi

Nottingham Üniversitesi

Kraliçe Mary, Londra Üniversitesi

Liverpool Üniversitesi

Leeds Üniversitesi

Manchester Üniversitesi

Southampton Üniversitesi

Kraliçe Üniversitesi, Belfast

Warwick Üniversitesi

Exeter Üniversitesi

İrlanda

İrlanda Ulusal Üniversitesi

Kanada

Dalhousie Üniversitesi


başlangıç

Şubat / Ağustos


Öğrenim ücreti

RM 543,500 (yaklaşık 140.000 USD) - sadece IMU MBBS seçeneği için geçerlidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Devamını oku

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Daha Az
kuala Lumpur , Seremban , Batu Pahat , Kluang + 3 Daha fazla Daha az