Hemşirelikte Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Irene Ransom Bradley Hemşirelik Okulu, öğrencilere Hemşirelikte Lisans (BSN, Ön lisans) derecesi alabilecekleri iki yol seçeneği sunar. Öğrenciler, Hemşirelikte Bilim Lisansı (BSN) ön lisansını veya hemşirelik lisansını zaten almış olanlar için RN'den BSN'ye yolunu seçebilirler.

Kariyer hedefiniz kayıtlı bir hemşire olmak veya gelişmiş bir uygulama hemşiresi olmak için bir köprü kurmaksa, Bradley Hemşirelik Okulu'ndaki BSN programı sizin için mükemmel bir seçenektir.

Aslında, nüfusumuz yaşlandıkça, bir BSN yakında hemşireler için bir gereklilik olabilir. Tıp Enstitüsü ve Robert Wood Johnson Vakfı tarafından yayınlanan "Hemşireliğin Geleceği Raporu", kayıtlı hemşirelerin% 80'inin 2020'ye kadar Hemşirelik alanında Lisans derecesine sahip olmasını önermektedir.

135945_pexels-photo-2324837.jpeg

Ek bilgi

Başlıca Özellikler

Pittsburg State University BSN programı, mezunları günümüz klinik ortamında başarıya hazırlar. Birçoğu sahada çalışmaya devam eden deneyimli fakültemiz, öğrencilere lisanslarını başarıyla almaları için ihtiyaç duydukları rehberliği ve liderliği sağlar. Aslında, Bradley Hemşirelik Okulu, 2018 NCLEX Kayıtlı Hemşire Kurulu Geçiş Oranı% 98,68 ve 2019 NCLEX Kayıtlı Hemşire Kurulu Geçiş Oranı% 91,03'e sahiptir (Ulusal geçiş oranını düşündüğünüzde olağanüstü bir başarı sadece yüzde 89'dur.) oran sadece NCLEX için oturanları değil, programa kabul edilen TÜM öğrencileri dikkate alır. Bu şaşırtıcı bir rakam ve üniversitenin fakültesinin uzmanlığının gerçek bir yansıması.

Kariyer seçenekleri

Program mezunları, aşağıdakiler dahil birçok hemşirelik rolü için niteliklidir:

 • Personel Hemşire
 • Ücretli Hemşire
 • Baş Hemşireliği
 • Klinik Müdür
 • Hemşirelik Direktörü
 • Hemşirelik Eğitimi
 • Durum Yönetimi
 • Tahliye Planlayıcı
 • Daha birçok

BSN'nizi kazanmak aynı zamanda pratisyen hemşire, hemşire ebe, klinik hemşire lideri veya sertifikalı kayıtlı hemşire anestezi uzmanı (CRNA) dahil olmak üzere daha gelişmiş hemşirelik rolleri için bir basamaktır.

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre Kayıtlı Hemşirelik profesyonelleri için medyan yıllık ücret 68,450 dolardı. İstihdamın bugün ile 2024 arasında yüzde 16 artması bekleniyor; bu, tüm mesleklerin ortalamasından çok daha hızlı.

Staj ve araştırma fırsatları

Öğrenciler, üniversitenin yıllık Araştırma Kolokyumu ve Capitol'daki Lisans Günü de dahil olmak üzere birçok araştırma fırsatına sahip olacaklar. Bunlar ve daha birçok fırsat, RN'den BSN'ye programındaki öğrenciler için mevcuttur.

Başvuru süreci

 1. Pittsburg State University kabul için başvurun
 2. Transkriptleri elektronik veya posta yoluyla Kayıt Bürosuna gönderin.
 3. BSN program başvurusunu tamamlayın.

Transfer Denkliği Kılavuzu

Pittsburg State University , bölgesel olarak akredite olan tüm ABD kurumlarından ve Eğitim Bakanlığı onaylı tüm uluslararası kurumlardan kredi kabul eder. PSU ayrıca Amerikan Eğitim Konseyi, AP ve CLEP sınav kredileri tarafından değerlendirilen askeri ders kredilerini de kabul eder.

Derslerin nasıl aktarılabileceğini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bir Transfer Denklik Kılavuzu oluşturulmuştur. Bu kılavuz bir garanti veya sözleşme değildir. PSU, akademik ana bölümün takdirine bağlı olarak bireysel derece programlarına yönelik kredinin kabul edilebilirliğini belirleme hakkını saklı tutar. Nihai bir belirleme yapılmadan önce tamamlanan tüm kursların resmi transkriptlerini göndermelisiniz.

Kabul için başvuru

Garantili koşullardan herhangi birini karşılamıyorsanız, yine de başvurmanız önerilir. Başvurunuz ayrı ayrı incelenecektir.

Pittsburg State University kabul için başvurunuza başlarken, çevrimiçi başvurumuzun aşağıdaki özelliklerine dikkat edin:

 • Çevrimiçi uygulama, programınızın izin verdiği gibi ilerlemenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Süreci bir oturuşta tamamlamanızı öneririz, ancak bu mümkün değilse, herhangi bir bölümü kaydettikten sonra çıkıp geri kalanını tamamlamak için daha sonra geri dönebilirsiniz.
 • Uygulamanın bir bölümü hakkında sorularınız varsa, lütfen öğenin yanındaki öğeye tıklayın. Belirli bir öğe ile ilgili ek bilgiler içeren bir kutu açılacaktır.
 • Bir uygulamanın her bölümü ekranın sol tarafında listelenir. Her ekranın altındaki devam et düğmesi, o bölümde tamamladığınız bilgileri kaydeder ve sizi bir sonraki bölüme taşır.
 • Bir bölüm tamamlandığında, o bölümün yanında bir görünecektir. Tamamlanmış bir bölüme yine de ek bilgi ekleyebilirsiniz.
 • Kabul için başvurunuz tüm bölümler tamamlanana kadar gönderilemez.
 • Başvurunuzun işleme konabilmesi için başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
 • Dereceyi arayan birinci sınıf öğrencisi olarak başvuru yapacaksanız, lise transkriptinizin veya GPA ve ders notları da dahil olmak üzere lise dersinizin başka bir listesine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu bilgi hazır olmadan başvurunuzu doğru bir şekilde tamamlayamazsınız. Başvuru sahipleri, Kabul Kabul Ofisi tarafından ilk kabul kararlarını vermek için kullanılacak başvuru ile ilgili dersleri, notları, kredileri ve test puanlarını belirtmelidir. Talep üzerine, onay için resmi transkript (ler) ve test puanları gerekecektir.
 • Kabul ve burs başvuruları, kabul bursları için 1 Şubat'a kadar (ya da bahar yarıyılından itibaren yatay geçiş öğrencileri için 15 Aralık) gerekli tüm transkriptler ve ek belgelerle birlikte doldurulmalı ve sunulmalıdır. Giriş Bursları finansmana bağlı olarak verilecektir. (Öz bildirimli bilgiler burs amacıyla kabul edilmez).

öğretim

Sabit oranlı öğrenim

İhtiyacınız olan uygun fiyat. İstediğiniz esneklik. Sabit Ücretli Öğrenim programımız, tam zamanlı lisans öğrencilerinin (en az 12 kredi saatine kayıtlı) ve yüksek lisans öğrencilerinin (9 veya daha fazla kredi saatine kayıtlı), alınan toplam kredi sayısından bağımsız olarak tek bir öğrenim ücreti ödemelerine izin verir. Mezuniyet tarihinizi hızlandırmaya yardımcı olmak için ana dalınız dışındaki bir konuyu keşfetmek veya ek kurslar almak ister misiniz? Sabit Ücretimiz sayesinde, ek ücret ödemeden bunu yapabilirsiniz. İster 10 saat ister 20 saat sürüyor olun, aynı ücreti ödersiniz.

Lisans eğitimi ( State In-State1 ve Gorilla Advantage1 Lisans Ücreti ve Maliyetler)

Dönem başına öğrenim ve maliyetler (2019-2020 akademik yılı)
Öğrenim (sabit oran, kampüs ücretleri dahil) $ 3669
+ Kitaplar ve Malzemeler (tahmini) $500 dolar
+ Yurtta Yaşam (tahmini) $ 3998
Dönem Toplamı (tahmini) $ 8167
Akademik Yıl Toplamı * (tahmini) $ 16.334

Uluslararası Lisans Öğrenim Ücreti ve Maliyetler

Öğrenim ve maliyetler 2019-2020 (güz ve bahar dönemi)
Öğrenim (sabit oran, kampüs ücretleri dahil) $ 18.682
+ Hastalık / Kaza Sigortası - 12 aylık teminat (Zorunlu) $ 1772
+ Kitaplar ve Malzemeler (tahmini) $1000 dolar
+ Yaşam Giderleri (tahmini) $ 7996
+ Oryantasyon ve SEVIS Uyumluluğu 80 $
Akademik Yıl Toplamı * (tahmini) $ 29.530

x-ray of the jaw, jaw, dentistry

Burslar ve Mali Yardım

Pitt State, öğrencilerine burs ve finansal yardım için birçok fırsat sunuyor.

Bir öğrenci olarak, evrak işlerine değil, sınıfa odaklanmanız gerektiğini anlıyoruz. Öğrenci Mali Yardım Ofisimizdeki profesyoneller, mali yardım konusunda doğru seçimleri yapmanız için ihtiyacınız olan bilgileri size sağlamak için buradalar.

Pitt Eyalet öğrencilerinin yaklaşık yüzde 80'i, aşağıdakiler dahil bir tür mali yardım alıyor:

 • Hibeler: geri ödeme gerektirmeyen yardım
 • Burslar: üstün akademik başarı gösteren ya da geri ödeme gerektirmeyen belirli kriterleri karşılayan öğrenciler için ödüller
 • İstihdam: Öğrencilerimizin yaklaşık% 10'u kampüste çalışmaktadır
 • Krediler: krediler velilere ve / veya öğrencilere verilebilir ve geri ödenmelidir

Çoğu durumda, öğrenci mali yardım uzmanlarımız, bu seçenekleri kişisel ihtiyaçlarınıza uygun kişisel bir pakette birleştirmenize yardımcı olabilir. Aldığınız yardımın miktarı, ailenizin eğitim masraflarınıza beklenen katkısına bağlıdır.

Erken başvuru almak önemlidir - Gelen birinci sınıf öğrencileri ve transfer öğrencileri için Giriş Bursları, fon tükenene kadar ilk gelen, ilk hizmet esasına göre verilir. Güz dönemi başvuruları 1 Şubat ve bahar dönemi için 15 Aralıktır. Bu tarihlerde son ödeme tarihi:

 • Giriş başvurusu
 • Burs başvuruları
 • Gerekli tüm belgeler (bildirilen bilgiler burs amacıyla kabul edilmez)
Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Daha Az