Filter
BSc
Tayland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tayland'da En iyi BSc 2020

Fen bilimleri lisans derecesi belirli bir alanda deneyim ve bilgi edinmek isteyen bireyler için idealdir. BSc derecesi alan öğrenciler mezuniyetten sonra tetmin edici ve profesyonel işler bulabileceklerini göreceklerdir.

Resmen Tayland, eski Siam olarak bilinen Tayland, Kraliyeti, Güneydoğu Asya'da Çinhindi yarımadasının merkezinde yer alan bir ülkedir. Tayland 'ın plajları ve adaları dünyanın her yerinden her yıl milyonlarca ziyaretçiyi çekmek. Dört yıllık lisans ile herkes Tayland bir İngilizce öğretmeni olarak istihdam elde edebilirsiniz.

Tayland'da Sağlıkta Fen Bilimleri Lisansları hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

St. Theresa International College

Bizim Toplum Sağlığı program sayesinde, öğrenciler etkili bir halk sağlığı sorular bu tür cevap için gerekli bilgi alırlar ... [+]

Ne kadar Tayland'ın gıda arzının tarım ilaçları yasaklandı içeren? kırsal topluluklarda dang ateşi önlemek için en maliyet etkin çözümü nedir? Our sayesinde Toplum Sağlığı Program, öğrencilerin etkin bir halk sağlığı sorular bu tür cevap için gerekli bilgi kazanır.

Bizim programına katılırsanız, çeşitli tıbbi disiplinlere maruz kalan ve bugün toplulukları etkileyen sağlık sorunları keşfetmek olacak demektir. St Theresa International College at, sen sınıf dışında hemen uygulanabilir önemli pratik becerileri kazanacaktır gerçek dünya halk sağlığı durumlarında dalmış olacaktır. Toplum Sağlığı bir binbaşı ile mezun olduktan sonra, size hayat kurtaran sert sorunlarla karşı karşıya donatılmış olacak!... [-]

Tayland Nakhon Nayok
Haziran 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku