Filter
BSc
Avusturya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Araştır BSc'ler içinde Sağlık Bilimleri Avusturya'da

Fen bilimleri lisans derecesi belirli kariyerler için gereklidir. Öğrencilerin eğitimlerine ayırdıkları zamana göre BSc programını tamamlamak üç ya da dört yıl sürebilmektedir.

Sağlık bilimleri araştırmaları, öğrencilere sağlık endüstrisinde geniş bir eğitim üssü ve klinik veya klinik dışı ortamlarda bir kariyer hazırlığı sağlar. Öğrenciler sağlık yönetimi ve yönetiminde çalışmayı veya sağlık bilimleri eğitimini ileri tıbbi eğitim için bir temel olarak kullanmayı seçebilirler.

Avusturya yükseköğretim sisteminin temel özelliği dört yıllık bir derstir. Lisans eğitimini tamamlandıktan sonra, üniversitenin genellikle yüksek lisans ve hatta doktora düzeyinde daha fazla çalışmalara isteyebilirsiniz öğrenciler için burs var.

BSc içinde Sağlık Bilimleri Avusturya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Avusturya

FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Sertifikalı bir sağlık ve hemşire olarak, hasta ve bağımlı kişilere kendi sorumluluğunuzda bakarsınız. Dikkatli bir şekilde hastalarınızın, sakinlerinizin veya müşteriler ... [+]

Meslek ve bakış açılarıBir hemşire olarak işin neye benziyor?

Sertifikalı bir sağlık ve hemşire olarak, hasta ve bağımlı kişilere kendi sorumluluğunuzda bakarsınız. Dikkatli bir şekilde hastalarınızın, sakinlerinizin veya müşterilerinizin sağlığını gözlemler, izler ve günlük yaşam aktivitelerinde desteklersiniz. Çalışmanız, bakımınızdaki kişilerin sağlıklarını iyileştirmek için yardıma ve desteğe ihtiyaç duyduğu alanlara odaklanmaktadır. Aynı zamanda, hemşirelik faaliyetlerinizle hastalarınızın daha fazla hastalık geçirmesini önlersiniz ve her yaştan insan sağlığını desteklerler.

Acil durumlarda, kalp masajı ve suni solunum, defibrilasyon ve oksijen temini gibi can kurtaran acil durum önlemlerini ayarlayabilirsiniz. Bir doktor emrinin ardından ilaçlarınızı, infüzyonlarınızı veya enjeksiyonlarınızı hastalarınıza, sakinlerinize veya müşterilerinize kendi sorumluluğunuzda vererek uygularsınız. Kan alırlar, mide tüplerini koyarlar, kateter yerleştirirler, diyaliz solüsyonlarını değiştirirler, tam kanı uygularlar, drenajı kaldırırlar, sütürleri ve yara kapatma klipslerini kullanırlar, bandaj ve bandaj uygularlar ve tıbbi-teknik izleme ekipmanını çalıştırırlar.... [-]

Avusturya Innsbruck
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku