Filter
BSc
Rusya

Rusya'da Top Fen Bilimleri Lisans 2019

Fen bilimleri lisans derecesi belirli kariyerler için gereklidir. Öğrencilerin eğitimlerine ayırdıkları zamana göre BSc programını tamamlamak üç ya da dört yıl sürebilmektedir.

Ayrıca resmi olarak Rusya Federasyonu olarak bilinen Rusya ya da, Kuzey Avrasya'da bir ülkedir. Rusya'da eğitim devlet tarafından ağırlıklı olarak sağlanır ve Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından düzenlenir. Rusya'da, bir öğretmen ile temas dersler için eğitim süresi yaklaşık% 70 alır, geri kalan iş yükü 30% malzemenin bağımsız çalışma için ayrılmış bulunmaktadır.

Rusya'da Sağlıkta Fen Bilimleri Lisansları - Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Moscow Institute Of Physics And Technology - MIPT

Bu derece programı, biyoloji, fizik, matematik, kimya ve mühendislik dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerden öğeleri birleştirir. Öğrenciler bu bilgileri yaşam kalitemiz ... [+]

Rusya'da En iyi BSc'ler 2019. genel bakış

Bu derece programı, biyoloji, fizik, matematik, kimya ve mühendislik dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerden öğeleri birleştirir. Öğrenciler bu bilgileri yaşam kalitemizi geliştirecek tıbbi uygulamalar oluşturmak için nasıl kullanacaklarını öğrenecekler.

MIPT, bu programda çok çeşitli bir çalışma alanı sunmaktadır, böylece öğrenciler, kendilerine en çok hitap eden alanda uzmanlaşabilirler. Biyomedikal mühendislik programındaki lisans eğitiminin amaçları, cihazlar, sistemler, kompleksler ve temel tıp teknolojileri ile pratik sağlık bakımında ve biyomedikal araştırmanın çeşitli alanlarında araştırma ve bilgi işleme yöntemleridir.... [-]

Rusya Moscow
Bilgi iste
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku