Filter
BSc
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lisanslı Hemşirelik Top 11 BSc'ler 2020

Bilim lisans derecesi elde edilmesi tamamlamak için bir yıldan beş yıla yerden alabilir. Öğrenciler derecesini tamamlamak için gereken süreyi hızlandırmak için ikincil bir kurum veya ortaöğretim sonrası toplum kolej kredi transferi tercih edebilir. Çevrimiçi ve part-time sınıflar da diğer taahhütler ya da yoğun bir program ile öğrenciler için mevcuttur.

RN Hemşirelik BSc nedir? Bu derece onlara etkin ve etkili sağlık temellerini öğreterek kayıtlı hemşire olmak için kimlik kazandırmayı odaklanır. Kayıtlı hemşireler onları bakım evleri, hastaneler ve özel evlerde pratik izin bir ülke, devlet veya il tarafından açıklanan şartları tamamlamış profesyoneller lisanslı. Öğrenciler hastalara yardımcı olmak için gerekli kişilerarası ve tıbbi becerilerini geliştirmek için pratik ve teorik olarak bir insan vücudunun bir anlayış yanı sıra, ders kazanmak için kimya, biyoloji, beslenme ve anatomi dersleri alırlar.

Bir RN hemşirelik lisans almak, başarılı bir sağlık bilimi kariyer önünü açıyor. Mezunlar genellikle hızlı tempolu bir ortamda insanların geniş bir yelpazede yardımcı hem rutin ve acil bakım sağlamak için doktorlar ve diğer bakım personelinin yanında çalışmak için mükemmel kişilerarası ve iletişim becerilerini kullanmak.

Bir hemşirelik derecesi maliyetleri kuruma bağlı olarak değişir. Diğerleri öğrenciler kadar az biri olarak yıl içinde bir derece kazanmak için izin verirken, bazı standart üç yıllık bir program sunuyoruz. Iyice onlar profesyonel ve finansal hedeflerine uyum sağlamak için ilgilenen programları araştırma önerilir.

Onlar daha fazla deneyim kazandıkça Hemşirelik BSc olan bireyler genellikle daha yüksek ödeme fırsatları bulmak. Birçok sigorta evrak yardımcı ve ameliyathanelerde cephe yardım sağlanması, rutin muayeneleri veren bir hastane bölümü ya da özel klinikte iş bulmak.Diğerleri yaşlı aktif ve sağlıklı bir yaşam yaşamak yardımcı özel konutlarda çalışır.

Kurumlar dünya çapında Hemşirelikte lisans programları sunuyoruz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az

11 Sonuçlar Lisanslı Hemşirelik

American National University

Liderlik ve yönetim becerileri, araştırma, bilişim, sağlık politikası, topluluk ve halk sağlığı konularında yetkinleşeceksiniz. Bakalorya hazırlanmış kayıtlı hemşire, bak ... [+]

Lisans Hemşirelik Bilim - BSN Tamamlama Programı RN

Liderlik ve yönetim becerileri, araştırma, bilişim, sağlık politikası, toplum ve halk sağlığı konularında yetkinleşeceksiniz.

Bakalorya hazırlanmış kayıtlı hemşire, bakım sağlayıcısı, tasarımcı / yönetici / bakım koordinatörü ve hemşirelik mesleğinin bir üyesidir. Kariyer gelişimi için mezunu hazırlamak için BSN programı, profesyoneller arası takımlar, kanıta dayalı uygulama, kalite geliştirme, hasta güvenliği, bilişim, klinik akıl yürütme / eleştirel düşünme, genetik ve genomik, kültürel duyarlılık kavramları dahil olmak üzere çok yönlü bir eğitim sunmaktadır. profesyonellik ve yaşam boyu dinamik ve karmaşık bir sağlık ortamında uygulama.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Salem ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Trinity College of Nursing & Health Sciences

... [+]

Test ve / veya önceden ders çalışması yoluyla organik kimya ve istatistik hazırlığı göstermek zorundadır RN-BSN Tamamlama seçeneğine resmen kabul edilen önlisans veya mezuniyet diplomasına sahip öğrencilere, temel RN programı için 71 kredi saati verilir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Rock Adası
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern University Online

hemşireler uygulamak için tasarlanmıştır. kariyer ilerletmek ve sağlık sektöründe liderlik ve yönetim pozisyonları için hazırlar. ... [+]

hemşireler uygulamak için tasarlanmıştır. kariyer ilerletmek ve sağlık sektöründe liderlik ve yönetim pozisyonları için hazırlar.

Kalite Eğitimi

Geleneksel kâr amacı gütmeyen bir kurum olarak, Doğu Üniversitesi 1925 yılından bu yana öğrencilere yüksek kalitede eğitim veren uzun bir mirasa sahiptir.

% 100 online

Hiçbir gerekli sınıf veya giriş süreleri ile uygun ve ikamet modeli bireyselleştirilmiş planlama için izin verir.

Kolaylık

zaman hiç kampüse gelmek zorunda kalmadan her yerde tam bir kurs. kariyer ilerletmek için bir derecesini elde ederken temel hemşirelik becerileri üzerine inşa.

7 haftalık Kursları

Orada yılda altı giriş noktaları ve bir sonraki başlangıç ​​tarihi 2016/08/29 olduğunu.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Wayne
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
14 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Benedictine University Online

Benedictine Üniversitesi’nin RN’den BSN’e programı sayesinde, sadece büyüyen sağlık alanının ihtiyaçlarını karşılamayacaksınız. Gerçek hayattaki durumları ve kanıta dayal ... [+]

Benedictine Üniversitesi’nin RN’den BSN’e programı sayesinde, sadece büyüyen sağlık alanının ihtiyaçlarını karşılamayacaksınız. Gerçek hayattaki durumları ve kanıta dayalı uygulamaların uygulamasını kullanarak mevcut bilgi ve deneyimlerinizi geliştireceksiniz.

İster yıllarca hemşire olarak çalışıyor olun, isterse yalnızca bu alana giriyorsanız, programımız uygulamalı hemşirenin kişisel ve mesleki gelişimini geliştirir.

Collegiate Hemşirelik Eğitimi Komisyonu tarafından akreditasyon size, işvereninize, işvereninize ve yüksek kalitede bir eğitim aldığınız diğer kurumlara başarınızı sağlamak için titizlikle değerlendirilen bir üniversite programı aracılığıyla gösterir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Lisle
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Saint Mary's University of Minnesota Online

Minnesota Saint Mary's Üniversitesi'nden hemşirelikte çevrimiçi Lisans Lisans (RN - BSN), sizi profesyonel hemşirelik uygulamasında bir sonraki aşamaya hazırlayab ... [+]

Günümüzün hızla değişen sağlık ortamı, hemşireler için heyecan verici yeni kariyer yolları sunmaktadır. Minnesota Saint Mary's Üniversitesi'nden hemşirelikte çevrimiçi bir Lisans (RN - BSN), sağlık bakımının dinamik gelecekteki rolünü tanımlamak için bilgi, beceri ve kimlik bilgilerini sağlar.

Bu aşamalı, hızlandırılmış program hemşirelik mesleğiniz için bir dünya imkânı yaratacaktır. Hemşirelikte bir liderlik rolüne yolculuğunuzu destekleyen bir uygulayıcı fakülte ve diğer öğrencilerin bir topluluğuyla çevrelediğiniz sürece hemşirelik lisansınızı çevrimiçi olarak kazanın.

Saint Mary'nin Minnesota Üniversitesi BSN Farkı... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Winona
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Gelişmiş bir yeterlilik arayan hemşirelik profesyonellerine yönelik esnek bir program. ... [+]

Nitelikli hemşireler için akademik yeterliliklerini derece veya onur derecesi seviyesine yükseltmek için profesyonel bir gelişim programı; veya bir lisans sertifikası kazanmak için. Çoklu teslimat yöntemleri ve geniş bir modül seçenekleri yelpazesi, bir dizi ev ve uluslararası pazara uyum sağlamak için esneklik sağlar. Ödül rotaları, bireysel uygulayıcıların kişisel gelişim ihtiyaçlarını ve operasyonel talepleri ve hizmet geliştirmenin stratejik ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanabilir.

Neden bu program seçilmeli?

Hemşirelik (Yetişkin, Çocuk, Öğrenme Engelliliği ve Ruh Sağlığı) alanlarının yanı sıra sağlık ziyaretleri, ebelik ve halk sağlığı alanlarının dört alanında uzmanız.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU dan BSc (Hons) Yetişkin Hemşirelik derecesi. Son derece rekabetçi ve mezunlarımız NHS'de çok çeşitli kariyerlerin tadını çıkarmaya devam ediyor. Bu 4 yıllık derece, t ... [+]

Yetişkin hemşireliği, dinamik, ödüllendirici ve yüksek vasıflı bir bakım ve şefkatli bir kariyerdir. Çok çeşitli akut ya da uzun süreli koşullara sahip kişiler için karmaşık bakım sunmaya kadar, çok çeşitli geçmişlerden bireyler için sağlık eğitiminin verilmesinden farklı beceriler geliştireceksiniz.

Bu program, sürekli değişen ve karmaşık bir sağlık ortamında diğer meslek ve kurumlarla birlikte çalışan, insan odaklı, güvenli ve etkili bir hizmet sunabilen hemşireleri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Çeşitli klinik yerleşimler yaşayacak ve çeşitli teknikler ve yaklaşımlar kullanarak öğreneceksiniz. Kursun% 50'si, toplum ve hastane yerleşimlerinde olduğu kadar bağımsız ve gönüllü sektör tecrübesi için de klinik uygulama yapacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacred Heart University Online

Hemşirelikte Bachelor of Science için Sacred Heart's RN ile bir şifacının kalbini geliştirin. ... [+]

Bu lisans programı günümüz hemşirelik rollerinde ve mesleğin kalbindeki kişisel dokunuşta gerekli bilgileri sağlar. Sacred Heart University tarafından sunulan çevrimiçi RN-BSN programı, bir diploma veya ADN'nin sağlık değerlendirmesinde, bilgi teknolojisinde, kanıta dayalı uygulamalarda ve diğer mesleki becerilerini geliştirmeleri için RN'lere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Müfredat aynı zamanda sağlıkla ilgili kavramlar ve kültürler arası sağlıklı yaşam, klinik liderlik gelişimi ve bakım sonuçlarını ölçme yöntemleri gibi konuları da kapsar.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfield
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Northern Arizona University

Bu derece hemşirelik alanında lisans derecesi kazanmak için Kayıtlı Hemşireler (RNS) için bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. bir devlet mezun veya ulusal ortağı-lisan ... [+]

Bu derece hemşirelik alanında lisans derecesi kazanmak için Kayıtlı Hemşireler (RNS) için bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. bir devlet mezun veya ulusal ortağı-lisans veya diploma- hemşirelik programı akredite olan RNS uygundur ve bu derece doğru ilerlemelerini hızlandırmak için kredi bir blok devredebilir.

Bu program Komisyon Collegiate üzerinde Hemşirelik Eğitimi (CCNE) tarafından akredite edilmiştir.

Ben Hemşirelik Bilimleri Lisans ile Ne Yapabilirsiniz - Kayıtlı Hemşireler için Seçeneği?

sağlık yüksek teknoloji dünyası her zaman insan kalbi ile tahrik edilecektir. yetenekli bir hemşire size yardımcı oldu ise, bir kişi gerçekten bir fark yaratabilir biliyoruz. Ne bilmiyor olabilir hemşireler, diğer tüm sağlık uygulayıcıları sayıca olmasıdır. Ve talep büyür. Bu program diploma veya önlisans programı aracılığıyla edinilen becerileri üzerine inşa. Dersler online ve toplum içinde tamamlanan klinik projeler yoluyla teslim edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri bayrak direği
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Northern Illinois University Online

Northern Illinois Üniversitesi'nde Hemşirelikten Doktorlara Hemşirelik Uygulaması (DNP) programındaki çevrimiçi BS ile hemşirelik kariyerinizi hızlandırın. Uzmanlaşmış bi ... [+]

Hemşirelikte Hemşirelikte Doktor Uygulaması (DNP)

Kuzey Illinois Üniversitesi'ndeki DNP'nizi kazanmaya doğrudan dalış yaparak zamandan ve paradan tasarruf edin. Uygulamaya dayalı bu program sayesinde, uzmanlaşmış ileri hemşirelik uygulamaları ve araştırmalarında liderlik etmek için uygulamalı deneyim ve uzmanlık kazanacaksınız. Bakımı yenileştirmek ve geliştirmek için güvenilir araştırma bulguları uygulayarak hasta bakım planlarını formüle etmeyi ve uygulamayı öğrenin.

Hızlı gerçeklerGerekli Krediler: 76 kredi.Kredi Saat Başına Maliyet: Kredi saat başına 720 $.Tamamlanma Süresi: Tam zamanlı öğrenciler, diplomalarını dört yıl içinde tamamlayabilirler. Tamamlanması için maksimum süre 10 yıldır.Program Şekli: Kurs çevrimiçi ve program ara sıra önceden hazırlanmış kampüs toplantıları yapmıştır.Akreditasyon: Yüksekokul Hemşireliği Eğitimi Komisyonu (CCNE).Programın Önemli NoktalarıUygulamalı Deneyim: Bilginizi, yakınınızdaki bir sağlık tesisinde kişisel bir uygulamayla hemen uygulayın. Bir tane bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Yerine yardım edebiliriz.Kariyerinizi Hızlandırın: Yüksek lisans derecesini atlamak ve DNP'nizi kazanmak, size zaman kazandırabilir ve yüksek lisans derecesine sahip benzer pozisyondakilerden yıllık 9 bin dolara kadar kazanabilirsiniz. 1Kariyer... [-]
Amerika Birleşik Devletleri DeKalb
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 10 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Northern Illinois University Online

Hemşirelikte Lisans Diploması ile hızlandırılmış kariyer büyümesini sağlayın. 2017'de, işverenlerin yüzde 86'sı lisans derecesine sahip hemşireler için bir tercih olduğun ... [+]

Hemşirelikte BS BS

Hemşirelikte Lisans Diploması ile hızlandırılmış kariyer büyümesini sağlayın. 2017'de, işverenlerin yüzde 86'sı lisans derecesine sahip hemşireler için bir tercihte bulunduğunu ve neredeyse yüzde 50'sinin bunu talep etmesi gerektiğini belirtmiştir.

Sadece 11 kurs boyunca, Hemşirelikteki BS'den BS'mize, kariyerinizi geliştirmek için ileri hasta bakımı ve eleştirel düşünme becerileri sağlayacaktır.

Hızlı gerçeklerGerekli Krediler: 28 kredi.Kredi Başına Maliyet: Kredi saat başına 348 ABD doları.Tamamlanma Süresi: Tam zamanlı öğrenciler, 12 ay gibi kısa bir sürede derecelerini tamamlayabilirler. Tamamlanması için maksimum süre beş yıldır.Program Şekli: Tüm dersler çevrimiçi olarak yüzde 100 oranında verilmektedir.Akreditasyon: Yüksekokul Hemşireliği Eğitimi Komisyonu (CCNE).Staj Gerekliliği: Stajlar liderlik veya nüfus odaklı olup önceki RN çalışma deneyiminizi geliştirmek için belirli gruplarla deneyim sağlar. Staj deneyimi, çalıştığınız yer de dahil olmak üzere yerel bölgenizde tamamlanabilir. Ayrıca staj yerleştirmelerinde size yardımcı oluyoruz.Programın Önemli NoktalarıCCNE-Accredited Program: İleri düzeyde hemşirelik eğitiminde öğrendiklerinizin en yüksek standartları karşıladığına dair tam bir güven vermek.Uygulamalı Deneyim: Bilginizi hemen yanınızdaki bir sağlık tesisinde bir uygulayıcı ile uygulayın.Uygulamalı Staj: Topluluğunuzdaki uygulamalı stajlar konusunda yardım sağlarız, böylece önceki RN çalışma deneyiminizi geliştiren belirli popülasyonlara özen gösterebilirsiniz.Tecrübeli, Yatırım Fakültesi: Seçkin kadromuz, akademik hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yılların endüstri uzmanlığını kişisel ilgi ve toplum ilişkileri ile birleştirir.Kusursuz Matrikülasyon: Hemşirelik eğitiminizi daha da ileri götürün. Kabul ettikten sonra, lisansüstü hemşirelik programlarına sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz.Kariyer... [-]
Amerika Birleşik Devletleri DeKalb
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku