HEALTHCARESTUDIES

Gıda Bilimleri Top 2 Fen Bilimleri Lisansları 2020

Bir Lisans veya Lisans, dünya çapında akademik kurumlar tarafından lisans düzeyinde sunulan bir derecesidir. Program genelde bilimleri veya teknoloji merkezli olacaktır, ve başarılı bir şekilde tamamlanması için yaklaşık dört yıl gerektirir.

Gıda Bilimleri BSc nedir? Genellikle, bu derecesi, biyoloji ve kimya gibi genel bilim çalışmalarında ilk hazırlayacaktır ve yiyecek ilgilendirmeyen olarak daha sonra mikrobiyoloji ve kimya gibi derecesi ayrıntılarına geçiyoruz. Gıda, ürünler haline gelişimi ve yönetim çalışmaları işleme ayrıca değinilecektir. Öğrenciler sık ​​sık yönetimi bilim ucunda ya da daha fazla daha fazla odaklanmak için çalışmanın daha sonraki yıllarda çeşitlendirmek olabilir.

Aksi takdirde mümkün olacağını daha, gıda bilimi gibi bir alanda lisans derecesi elde gıda üretim ve hizmet sektöründe daha fazla fırsat açabilirsiniz. öğrenilen yönetim becerilerinin yanı sıra diğer sektörlerde uygulanabilir.Ve gıda ve beslenme bilgisi bizzat yanı sıra başarılı bir kariyer hem de kullanılabilir.

Bir BSc ulaşma maliyetleri önemli ölçüde değişebilir, ve seçtiğiniz ve nerede bulunduğu, özellikle akademik kurum bağlıdır. Online programları maliyetleri tutmak için size yardımcı harika bir yol olabilir unutmayın.

o, ürün geliştirme ve üretim araştırma geldiğinde bir lisans derecesi ile insanların daha fazla talep kendilerini bulma böylece gıda üretimi daha sofistike yıllarda olmuştur. Daha fazla gıda ürünleri ve üretim güvenliği, yönetimi veya pazarlama alanlarında içine dal olanlar da vardır. kimya bilgisinin istihdam yeni mutfak tekniklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, gurme restoranlar da potansiyel işverenler olabilir. Ayrıca, mezunlar beslenme danışmanlık içine kendi patlak olabilir.

bilim sahiptir ve yeni ve yaratıcı şekillerde kullanmak için hayal olan kişi için, bu derece kazançlı bir kariyer başlatmak yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Gıda Bilimleri Filter

Diyetetikte BSc

University of Pécs
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Obez insanlar kilosu ile ilgili birçok hastalıkla mücadele etmek zorundadır (kardiyovasküler hastalıklar, diyabet, kanser). Onlara yardım etme dürüsünüz varsa, diyetetik size ...

Devamını oku

Gıdalar ve beslenme çalışmalarında bilim lisans

Carson-Newman University
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

ya Diyetetik vurgu (Beslenme ve Diyetetik Didaktik Programı) olmadan büyük Gıdaların Misyon ve Beslenme öğrencilere yiyecek ve beslenme yüksek kaliteli akademik hazırlık sağla ...

Devamını oku