Filter
BSc
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fen Bilimleri Lisansları içinde Gıda Bilimleri Kuzey Amerika 2020

Fen Bilimleri lisans derecesini tamamlamak öğrenciler okula full time devam ettiği taktirde yaklaşık dört yıl sürmektedir. BSc derecesi alan öğrenciler kariyerlerinde daha fazla sorumluluğa sahip olacaklardır ve promosyon alma imkanları daha fazla olacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Fen Bilimleri Lisans içinde Gıda Bilimleri Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Gıda Bilimleri, Kuzey Amerika

Carson-Newman University

ya Diyetetik vurgu (Beslenme ve Diyetetik Didaktik Programı) olmadan büyük Gıdaların Misyon ve Beslenme öğrencilere yiyecek ve beslenme yüksek kaliteli akademik hazırlık ... [+]

Gıda ve Beslenme Araştırmaları Lisans

Misyonu Gıdalar ve ya Diyetetik vurgu olmadan Beslenme önemli (Beslenme ve Diyetetik Didaktik Programı) öğrencilere akademik mükemmellik ararken başarıyla ilgili istihdam olanakları çeşitli tedarik ve aynı zamanda üniversitenin diğer bölgelerine servis dersleri ve uzmanlık sunmak için mezunları sağlar yüksek kaliteli akademik gıdalarda hazırlanmasını ve beslenme sağlamaktır ve Hıristiyan bütünlüğü.

Gıda, Beslenme ve Diyetetik Potansiyel Kariyer

diyetetik Uzmanları, sağlığı korumak, kronik hastalığı iyileştirmek veya yöneticisiyseniz, atletik performansı artırmak ve insanların sağlıklı besin seçimleri yapmak yardımcı olmak için gıda ve beslenme ilkelerini uygulamak. Bu alan birçok heyecan verici ve ödüllendirici kariyer yolları sunabilir büyüyen meslektir. Diyetisyenler çeşitli ayarları çalışmak ve alanda uzman edilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku