HEALTHCARESTUDIES

Diyetetik Top 4 Fen Bilimleri Lisansları 2020

Bir Lisans Bilim programına girmek, katılımcılara belirli bir akademik alan hakkında geniş bilgiye erişim sağlar. Bu programlar sırasında, öğrenciler kapsamlı bir çalışma ile kanıta dayalı bilgi edinirler. Bazı öğrenciler farklı zaman dilimlerinde programları tamamlarken, çoğu üç veya dört yıl içinde bir BSc kazanır.

Diyetetikte BSc nedir? Dünyadaki nüfuslar kötü beslenmeyle mücadele ediyor. Her iki kişi de çok fazla veya çok az kalori tüketir ya da sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için ne yiyeceğini bilmekte güçlük çeker. Diyetetik lisans programlarına kayıt yaptıran öğrenciler genellikle diyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri öğrenirler. Dersler tipik olarak beslenme, insan anatomi, biyoloji, eğitim, sosyoloji ve diğer benzer konuları içerir. Tabii ki, bu programlar lisans olduğu için, öğrenciler genellikle BSc derecelerine doğru çalışırken bazı genel eğitim sınıfları da alırlar.

Bir lisans derecesi programında diyetetik çalışmak, genellikle program katılımcılarını giriş seviyesi işlerine ya da kariyer promosyonları için rekabet etmek için ihtiyaç duydukları becerilere maruz bırakır. Özellikle, mezunlar genellikle projelerin nasıl planlanacağını, kurslar verileceğini, müşterilere nasıl danışmanlık yapılacağını ve yoğun programların nasıl yönetileceğini bilirler. Bu becerilerin çoğu, BSc sahipleri için daha iyi organize edilmiş kişisel yaşamlara da katkıda bulunur.

Birçok faktöre dayanarak, okullar, Diyetetik programlarında BSc için öğrenim ücreti ve ücretler için değişken oranlar talep etmektedir. Genel bir maliyeti elde etme maliyetini belirli bir bilgi olmadan neredeyse imkansız hale getirebildiğinden, öğrenciler genellikle derslere kaydolmadan önce okul temsilcileriyle masrafları tartışmayı seçerler.

Diyetetikte BSc ile mezun olanlar genellikle heyecan verici giriş seviyesi işler için rekabet ederler. Tipik olarak, mezunlar beslenme uzmanları, diyet danışmanları, fitness yöneticileri veya fitness eğitmenleri olarak çalışırlar. Bu pozisyonlar iş, hükümet veya kar amacı gütmeyen sektörlerde olabilir. Kariyer ortalarını derece kazananlar genellikle diyet yöneticileri, CEO'lar veya program müdürleri için promosyonlar aramak için yeni referanslarına güveniyorlar. Hatta bazı öğrenciler, ana-seviye diyetetik programına katılarak, eğitimlerini bakalorya seviyesinin ötesine devam etmeye bile karar verirler.

Program katılımcıları geleneksel üniversiteler ve çevrimiçi sınıflar aracılığıyla Diyetetik derecelerinde BSc kazanırlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Diyetetik Filter

Beslenme ile BSc (Hons) Diyetetik

International Medical University
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Dört yıllık IMU Diyetetik Beslenme programımız özellikle gıda, insan, bilim ve tıp alanında yoğun ilgi gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Yaşam ve beslenme bilimlerini ince ...

Devamını oku

BSc (Hons) İnsan Beslenmesi

Cardiff Metropolitan University
BSc
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi ve İngiliz Diyetisyenler Birliği tarafından profesyonel olarak onaylanan Cardiff Met'deki BSc İnsan Beslenmesi ve Diyetetik derecesi iki ana ...

Devamını oku

Bachelor of science beslenme ve diyetetikte bilim

Sharda University
BSc
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Ders, öğrencilerin, onlara yardım ettikleri olacak insanların beslenme durumunu artıracak gıdalar, Beslenme ve Diyetetik alanlarında, mesleki yetkinliklerini geliştirmek için ...

Devamını oku

Beslenme ve diyetetik bsc

American University Of Technology
BSc
Eki 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bizim Beslenme ve diyetetik programı sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam hakkında bilgi edinmek için gereken tüm sağlayacaktır. Sağlıklı ve sağlıksız beslenme ne olduğunu keşf ...

Devamını oku