Filter
BSc
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

BSc'ler içinde Diyetetik Kuzey Amerika 2020

Fen bilimleri lisans derecesi belirli kariyerler için gereklidir. Öğrencilerin eğitimlerine ayırdıkları zamana göre BSc programını tamamlamak üç ya da dört yıl sürebilmektedir.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

Fen Bilimleri Lisans içinde Diyetetik Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diyetetik, Kuzey Amerika

University of Central Missouri

University of Central Missouri Diyetetik programı, ulusal ortalama% 52 ile karşılaştırıldığında, 2017 için% 84'lük bir diyet staj kabul oranına sahiptir ve öğrencilerimiz ... [+]

UCM Dietetics: Daha Yüksek Düzeyde Beslenme

University of Central Missouri Diyetetik programı, ulusal ortalama% 52 ile karşılaştırıldığında, 2017 için% 84'lük bir diyet staj kabul oranına sahiptir ve öğrencilerimiz, ülke genelindeki Staj Direktörlerinden gelen geri bildirimlerle kanıtlandığı üzere, bu pozisyonlar için son derece iyi hazırlanmışlardır. . Ayrıca, beş yıllık kayıt sınavı geçiş oranımız% 92'dir.

UCM'deki Dietetics programı tamamen akredite!

University of Central Missouri Diyetetik'te Didaktik Program şu anda Beslenme ve Diyetetik Akademisi Beslenme ve Diyetetik Akreditasyon Konseyi (ACEND) tarafından akredite edilmiştir, 120 S. Riverside Plaza, Suite 2000, Chicago, IL 60606-6995 , 312 / 899-0040 ext 5400.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Warrensburg
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku