Filter
BSc
Hindistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

BSc'ler içinde Diyetetik Hindistan'da

Fen Bilimleri lisans derecesini tamamlamak öğrenciler okula full time devam ettiği taktirde yaklaşık dört yıl sürmektedir. BSc derecesi alan öğrenciler kariyerlerinde daha fazla sorumluluğa sahip olacaklardır ve promosyon alma imkanları daha fazla olacaktır.

Asya'nın güney kesiminde bulunan, Hindistan Cumhuriyeti yaklaşık 1,27 milyar kişi ile dünyanın ikinci en kalabalık ülkesidir. Hindistan üniversitelerin dört çeşidi vardır; Merkez Üniversiteler, Devlet Üniversiteleri, Üniversite Görülmeyen ve Özel Üniversiteler 550'den fazla kurumlarında oluşan.

BSc içinde Diyetetik Hindistan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Diyetetik, Hindistan

Sharda University

Ders, öğrencilerin, onlara yardım ettikleri olacak insanların beslenme durumunu artıracak gıdalar, Beslenme ve Diyetetik alanlarında, mesleki yetkinliklerini geliştirmek ... [+]

Bachelor of Science Beslenme ve Diyetetikte

Ders, öğrencilerin, onlara yardım ettikleri olacak insanların beslenme durumunu artıracak gıdalar, Beslenme ve Diyetetik alanlarında, mesleki yetkinliklerini geliştirmek için fırsatlar sunar. Nitelikli beslenme uzmanı ve diyetisyen, sağlıklı beslenme teşvik diyet ve beslenme ile ilgili eksiklik koşulları yetersiz beslenme önlemek veya yönetmek bireylerin veya toplulukların uygun gıda seçenekleri tavsiye sağlar.

İlk yıl SI. Kademeli Konu Adıİnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Gıda ve Beslenme Temelleri Family Finans ve Meal Yönetimi Uygulamalı kimya Beslenme ve Sağlık Eğitimi SI. Sigara Dereceli K... [-]
Hindistan Büyük Noida
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku