Filter
BSc
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Diyetetik Top 5 Fen Bilimleri Lisansları 2020

Bir Lisans Bilim programına girmek, katılımcılara belirli bir akademik alan hakkında geniş bilgiye erişim sağlar. Bu programlar sırasında, öğrenciler kapsamlı bir çalışma ile kanıta dayalı bilgi edinirler. Bazı öğrenciler farklı zaman dilimlerinde programları tamamlarken, çoğu üç veya dört yıl içinde bir BSc kazanır.

Diyetetikte BSc nedir? Dünyadaki nüfuslar kötü beslenmeyle mücadele ediyor. Her iki kişi de çok fazla veya çok az kalori tüketir ya da sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için ne yiyeceğini bilmekte güçlük çeker. Diyetetik lisans programlarına kayıt yaptıran öğrenciler genellikle diyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri öğrenirler. Dersler tipik olarak beslenme, insan anatomi, biyoloji, eğitim, sosyoloji ve diğer benzer konuları içerir. Tabii ki, bu programlar lisans olduğu için, öğrenciler genellikle BSc derecelerine doğru çalışırken bazı genel eğitim sınıfları da alırlar.

Bir lisans derecesi programında diyetetik çalışmak, genellikle program katılımcılarını giriş seviyesi işlerine ya da kariyer promosyonları için rekabet etmek için ihtiyaç duydukları becerilere maruz bırakır. Özellikle, mezunlar genellikle projelerin nasıl planlanacağını, kurslar verileceğini, müşterilere nasıl danışmanlık yapılacağını ve yoğun programların nasıl yönetileceğini bilirler. Bu becerilerin çoğu, BSc sahipleri için daha iyi organize edilmiş kişisel yaşamlara da katkıda bulunur.

Birçok faktöre dayanarak, okullar, Diyetetik programlarında BSc için öğrenim ücreti ve ücretler için değişken oranlar talep etmektedir. Genel bir maliyeti elde etme maliyetini belirli bir bilgi olmadan neredeyse imkansız hale getirebildiğinden, öğrenciler genellikle derslere kaydolmadan önce okul temsilcileriyle masrafları tartışmayı seçerler.

Diyetetikte BSc ile mezun olanlar genellikle heyecan verici giriş seviyesi işler için rekabet ederler. Tipik olarak, mezunlar beslenme uzmanları, diyet danışmanları, fitness yöneticileri veya fitness eğitmenleri olarak çalışırlar. Bu pozisyonlar iş, hükümet veya kar amacı gütmeyen sektörlerde olabilir. Kariyer ortalarını derece kazananlar genellikle diyet yöneticileri, CEO'lar veya program müdürleri için promosyonlar aramak için yeni referanslarına güveniyorlar. Hatta bazı öğrenciler, ana-seviye diyetetik programına katılarak, eğitimlerini bakalorya seviyesinin ötesine devam etmeye bile karar verirler.

Program katılımcıları geleneksel üniversiteler ve çevrimiçi sınıflar aracılığıyla Diyetetik derecelerinde BSc kazanırlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

5 Sonuçlar Diyetetik

University of Central Missouri

University of Central Missouri Diyetetik programı, ulusal ortalama% 52 ile karşılaştırıldığında, 2017 için% 84'lük bir diyet staj kabul oranına sahiptir ve öğrencilerimiz ... [+]

UCM Dietetics: Daha Yüksek Düzeyde Beslenme

University of Central Missouri Diyetetik programı, ulusal ortalama% 52 ile karşılaştırıldığında, 2017 için% 84'lük bir diyet staj kabul oranına sahiptir ve öğrencilerimiz, ülke genelindeki Staj Direktörlerinden gelen geri bildirimlerle kanıtlandığı üzere, bu pozisyonlar için son derece iyi hazırlanmışlardır. . Ayrıca, beş yıllık kayıt sınavı geçiş oranımız% 92'dir.

UCM'deki Dietetics programı tamamen akredite!

University of Central Missouri Diyetetik'te Didaktik Program şu anda Beslenme ve Diyetetik Akademisi Beslenme ve Diyetetik Akreditasyon Konseyi (ACEND) tarafından akredite edilmiştir, 120 S. Riverside Plaza, Suite 2000, Chicago, IL 60606-6995 , 312 / 899-0040 ext 5400.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Warrensburg
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University Of Technology

Bizim Beslenme ve diyetetik programı sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam hakkında bilgi edinmek için gereken tüm sağlayacaktır. Sağlıklı ve sağlıksız beslenme ne olduğunu ... [+]

Neden çalışma Beslenme ve Diyetetik?

tıp ve halk sağlığı arasında köprü eğitim ve araştırma yoluyla insan sağlığını geliştirmek ve gıda bilimi, gıda güvenliği, beslenme ve diyetetik çeşitli alanlarda bölgeyi hizmet verebilmektedir nitelikli mezunları üretmek.

Öğrenciler programda ne öğreniyoruz?

Bizim Beslenme ve diyetetik programı sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam hakkında bilgi edinmek için gereken tüm sağlayacaktır. Sağlıklı ve sağlıksız beslenme ne olduğunu keşfedeceksiniz, insanlar insanlar doğuştan hastalık ağrıyan, ve çok daha fazlası, insanlar obezite muzdarip, spor uygulamak için en uygun olanı beslenme.

... [-]
Lübnan Lübnan Çevrimiçi
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sharda University

Ders, öğrencilerin, onlara yardım ettikleri olacak insanların beslenme durumunu artıracak gıdalar, Beslenme ve Diyetetik alanlarında, mesleki yetkinliklerini geliştirmek ... [+]

Bachelor of Science Beslenme ve Diyetetikte

Ders, öğrencilerin, onlara yardım ettikleri olacak insanların beslenme durumunu artıracak gıdalar, Beslenme ve Diyetetik alanlarında, mesleki yetkinliklerini geliştirmek için fırsatlar sunar. Nitelikli beslenme uzmanı ve diyetisyen, sağlıklı beslenme teşvik diyet ve beslenme ile ilgili eksiklik koşulları yetersiz beslenme önlemek veya yönetmek bireylerin veya toplulukların uygun gıda seçenekleri tavsiye sağlar.

İlk yıl SI. Kademeli Konu Adıİnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Gıda ve Beslenme Temelleri Family Finans ve Meal Yönetimi Uygulamalı kimya Beslenme ve Sağlık Eğitimi SI. Sigara Dereceli K... [-]
Hindistan Büyük Noida
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cardiff Metropolitan University

Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi ve İngiliz Diyetisyenler Birliği tarafından profesyonel olarak onaylanan Cardiff Met'deki BSc İnsan Beslenmesi ve Diyetetik derecesi ik ... [+]

Kursa Genel Bakış

Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi ve İngiliz Diyetisyenler Birliği tarafından profesyonel olarak onaylanan Cardiff Met'deki BSc İnsan Beslenmesi ve Diyetetik derecesi iki ana unsur içerir: Kampüste ve derste üç ayrı yerde gerçekleşen klinik eğitime dayalı akademik bileşen.

Her iki unsur da, kurs amaçlarına ulaşmak ve diyetisyen olarak kayıt yaptırmak için Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi'ne (HCPC) başvuruda bulunmaya uygun dereceye sahip olmak için gereklidir.

Bu programın NHS tarafından finanse edilmesi ve dolayısıyla her yıl dalgalanabilecek sınırlı yerler olması nedeniyle, ne yazık ki, ertelenen başvurular dikkate alınmamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Dört yıllık IMU Diyetetik Beslenme programımız özellikle gıda, insan, bilim ve tıp alanında yoğun ilgi gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Yaşam ve beslenme bilimlerini ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

Dört yıllık IMU Diyetetik Beslenme programımız özellikle gıda, insan, bilim ve tıp alanında yoğun ilgi gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Yaşam ve beslenme bilimlerini inceleyerek, hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde diyet ve beslenmenin rolünü keşfedeceksiniz. Aynı zamanda Avustralya ve Yeni Zelanda'daki partner üniversitelere de kredi transferi seçeneği sunuyoruz.

Bu programın mezunları, hükümet ve özel sektörde diyetisyen olarak çalışabilecek, sağlık hizmetleri, gıda hizmeti yönetimi ve hastalık yönetimi ve önleme konusunda danışmanlık sağlayacaktır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku