Filter
BSc
Portekiz

BSc'ler içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de

Fen bilimleri lisans derecesi belirli kariyerler için gereklidir. Öğrencilerin eğitimlerine ayırdıkları zamana göre BSc programını tamamlamak üç ya da dört yıl sürebilmektedir.

Beslenme, gıdalardaki maddelerin insan hayatının büyümesi, sağlığı, hastalığı, üremesi ve bakımı ile nasıl ilgili olduğunu araştıran bir derstir. Öğrenciler, bu eğitim yolu boyunca katabolizma, asimilasyon, alım, emilim, biyosentez ve atılım hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Fen Bilimleri Lisans içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Portekiz

Dereceler
Konum
Portekiz
Eğitim türü
Hız
Castelo Branco University of Applied Sciences

Endüstriyel işleme, etiketleme ve ambalajlama ile üretimden gıda Bilgi, her zaman farklı pazar ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, görünümü, gıda güvenliği, beslenme d ... [+]

En iyi BSc'ler içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de. Hedefleri Bir ilişki kurabilir teknik eğitim - endüstriyel işleme yoluyla üretim, gıda, farklı müşteri ihtiyaçlarına göre kalite, gıda güvenliği ve besin değeri açısından altında, nitel ve beslenme değerlendirme Bilgi gıda üretimi ve iyileştirme / gıda üretiminin çeşitlendirilmesi ve nüfusun beslenme koşullarına bir görünüm ile tüketim arasındaki iki yönlü Kariyer Kamu Yönetimi - Üstün Kalite Kontrol Teknisyeni - Gıda Yönetimi (Anaokulları, Kantinler, 3. yaş evleri, restoranlar, vb) - Gıda Tüketimi Eğitim - Tarım Girişimci - Üreticiler Dernekler - Agro-Sanayi İmalat - Sanayi Biyoteknoloji Gıda - Analiz Laboratuarları - Firmalar / Kurulu... [-]
Portekiz Castelo Branco
Bilgi iste
Ingilizce
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku