HEALTHCARESTUDIES

BSc'ler içinde Beslenme Bilimleri Kuzey Amerika'da 2020

Fen bilimleri lisans derecesi belirli kariyerler için gereklidir. Öğrencilerin eğitimlerine ayırdıkları zamana göre BSc programını tamamlamak üç ya da dört yıl sürebilmektedir.

Beslenme, gıdalardaki maddelerin insan hayatının büyümesi, sağlığı, hastalığı, üremesi ve bakımı ile nasıl ilgili olduğunu araştıran bir derstir. Öğrenciler, bu eğitim yolu boyunca katabolizma, asimilasyon, alım, emilim, biyosentez ve atılım hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Fen Bilimleri Lisans içinde Beslenme Bilimleri Kuzey Amerika'da

4 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Kuzey Amerika Filter

Lisans Beslenme ve Sağlık Bilim

Kansas State University Global Campus
Amerika Birleşik Devletleri, Manhattan + 1 Daha fazla
BSc
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Online

Çevrimiçi lisans beslenme ve sağlık derecesi sağlığın teşviki, insan beslenmesi ve sağlık konusunda profesyonel kurslar sunmaktadır.

Devamını oku

Gıdalar ve beslenme çalışmalarında bilim lisans

Carson-Newman University
Amerika Birleşik Devletleri, Jefferson City + 1 Daha fazla
BSc
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

ya Diyetetik vurgu (Beslenme ve Diyetetik Didaktik Programı) olmadan büyük Gıdaların Misyon ve Beslenme öğrencilere yiyecek ve beslenme yüksek kaliteli akademik hazırlık sağla ...

Devamını oku

Beslenme ve diyetetik bilim lisans

Messiah College
Amerika Birleşik Devletleri, Mechanicsburg
BSc
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Akredite edilmiş beslenme ve diyetetik uzmanlarımız sizi tıbbi beslenme, beslenme danışmanlığı ve toplum sağlığı konularında hazırlar.

Devamını oku

Lisans Diyetetik (BSc)

University of Central Missouri
Amerika Birleşik Devletleri, Warrensburg
BSc
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

University of Central Missouri Diyetetik programı, ulusal ortalama% 52 ile karşılaştırıldığında, 2017 için% 84'lük bir diyet staj kabul oranına sahiptir ve öğrencilerimiz, ülk ...

Devamını oku