BSc (Hons) Kuruluş Yılı Sağlık ve Sosyal Bakım

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İzahnameyi indir

Kariyerimizdeki Kariyeriniz

Sağlık ve Sosyal Bakım, savunmasız bireyler ve çocuklar, yaşlılar, akıl hastaları ve engelliler gibi gruplar tarafından karşılaşılan sorunlara sahip olan bireylere sağlık desteği sağlayan sağlık ve sosyal bakım pratisyenlerinin sağladığı hizmetler ile ilgilidir.

Neden Sağlık ve Sosyal Bakım derecesi yapıyorsunuz?

Bolton Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan Sağlık ve Sosyal Bakım BSc (Hons), hem ilgi çekici hem de akılda kalıcı olacak teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlayan mükemmel öğretim tesislerinde sunulmaktadır.

Bu kurs size küresel sağlık ve sosyal bakım ortamında başarılı bir kariyer için gerekli olan değerleri, uygulama becerilerini ve bilgilerini geliştirme fırsatı sunar.

Son derece deneyimli ve özverili ekibimiz, bakım ilkeleri, mesleki değerler, tutumlar ve davranışlar, bakımın etik uygulamaları, fiziksel ve zihinsel sağlığı teşvik etme ve duygusal refahı sağlama ve çeşitliliği ve dahil edilmeyi koruma ve teşvik etme konusunda sizi yönlendirecektir.

Odak noktamız, bilgili, şefkatli ve kişi merkezli bir bakım uzmanı olmanıza yardımcı olmaktır.

Sağlık ve Sosyal Bakım BSc (Hons) çalışarak savunmasız insanların günlük yaşamlarında bir fark yaratın.

Neden Regent College London ?

 • Grup ve bire bir destek sunan son derece bilgili öğretim görevlileri, ihtiyaç duyduğunuzda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz yardım ve tavsiyeye erişebilmenizi sağlar.
 • Endüstri ve iş dünyasından konuk konuşmacılar, soru sormanıza, tartışmaya katılmanıza ve onların bilgi, tavsiye ve rehberliklerinden yararlanmanıza olanak tanır.
 • Gündüz, akşam ve hafta sonu zaman çizelgeleri içeren esnek çalışma seçenekleri, çalışmanızı kişisel ve / veya mesleki taahhütlerinize uygun hale getirmenizi sağlar.
 • Olağanüstü öğretim ekibimizin tüm dikkatini tam olarak alabilmenizi ve bunlardan yararlanmanızı sağlayan küçük sınıflar.
 • Londra'nın canlı batı ucunun kalbinde mükemmel kütüphane ve BT olanakları, Wi-Fi ve iyi döşenmiş öğretim, öğrenme ve çalışma alanları sunan merkezi bir konum.

İlerleme Olanakları

Sağlık ve sosyal bakım alanında bir derece sağlığa geniş bağlamında bakar ve çağdaş sağlık sorunlarını araştırır. Sınırlarla sınırlandırılmayan ve bireylerin, ailelerin ve toplulukların giderek artan karmaşık sağlık ve sosyal bakım ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde çalışabilen sağlık ve sosyal bakım çalışanları için artan bir talep var.

Bu derece aynı zamanda yazılı ve sözlü iletişim becerileri, BT becerileri ve bağımsız ve takım içinde çalışma yeteneği, araştırma ve veri analizi becerileri ve destek sağlama becerisi dahil olmak üzere bir dizi anahtar devredilebilir istihdam edilebilirlik becerisi geliştirmenizi sağlayacaktır. rehberlik.

Bu nitelikle ne yapabilirim?

Bu derece size iyi bir temel sunarak yerel otorite ekipleri, sağlığı geliştirme projeleri, mülteci ve sığınma hizmeti hastaneleri, korunaklı konaklama, hastaneler ve gündüz merkezleri ve konutlar dahil olmak üzere çok çeşitli yasal, gönüllü ve bağımsız ortamlarda çalışmanıza izin verecektir. bakım üniteleri.

Ayrıca, sağlık ve sosyal bakım geçmişi olan mezunlar, sağlık eğitimi ve sağlığın teşviki, refahı, sağlık araştırması, toplum akıl sağlığı ve devreye alma ve bakım yönetimi hizmetlerinde kariyer için göz önünde bulundurulması gereken iyi bir konumdadır.

Mezunlar, servis yöneticileri ve koordinatörler olarak, savunuculuk, eğitim ve öğretimde veya teknisyen olarak rol alabilir, çocuklara ve ailelere, yaşlı ve engelli insanlara, uyuşturucu ve alkol bağımlılarına ve akıl sağlığı sorunları olan insanlara yardım eden çalışanları destekleyebilir.

Giriş koşulları

 • UCAS puanları: 48
 • Seviye 3: Herhangi bir konu kabul edilebilir
 • GCSE: Beşinci sınıfta C veya üstü / 4. sınıftan 9'a
 • IELTS: Herhangi bir grupta 4.5'ten az olmayan 5.0

GCSE / A Seviyeleri çalışmadıysanız ve geleneksel olmayan giriş niteliklerine veya ilgili iş deneyimine sahipseniz, başvurunuzu değerlendirmekten memnuniyet duyarız. Kabul sürecinin bir parçası olarak bir görüşmeye katılmanız istenecektir.

Kurs nasıl teslim edilecek?

Regent College London , prospektüsümüz ve web sitemiz için her zaman güncel bilgiler sağlamayı amaçlamaktadır, ancak bazen operasyonel uygulanabilirlik ve öğrenci deneyimi nedeniyle reklamı yapılan bir dersi yürütemeyebilir. Bir kursun yürütülememesi veya sadece farklı bir kampüste mevcut olması durumunda, başvuru sahiplerine ve kayıtlı öğrencilere mümkün olan en erken yazılı fırsatta tavsiyelerde bulunacağız. Başvuru sahiplerine ve öğrencilere mümkün olan her yerde alternatif bir ders veya çalışma kampüsü sunulacaktır.

Ders özellikleri

 • UCAS Kodu: L561
 • Süre: 4 yıl
 • Seviye: RQF Seviye 3-6
 • Ödül Veren: Bolton Üniversitesi
 • Değerlendirme: Sınavlar, denemeler, raporlar ve sunumlar
 • Teslimat Şekli: Tam Zamanlı
 • Zaman çizelgesi seçenekleri: Hafta Günleri / Akşamları / Hafta Sonları
 • Teslim edildiği ülke: Central London, Harrow
 • Giriş tarihleri: Eylül, Ocak, Haziran
 • Ücret: Yıllık 9.250 £
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Devamını oku

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Daha Az
Wembley , Londra , Londra , Harrow , Londra + 4 Daha fazla Daha az