Filter
BA
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı BA'ler içinde Kamu Sağlığı 2020 Avrupa

Sosyal bilimler lisans derecesi sanat ve beşeri bilimler, sosyal bilimler, ekonomi, politika ve psikoloji gibi birçok alanda çalışabilmek için gerekli bir diplomadır. BA derecesi kazanmak öğrencinin başarısına bağlı olarak üç ya da dört yılda tamamlanabilmektedir.

Halk sağlığı çalışmaları, öğrencileri toplumdaki sağlık krizlerinin nedenlerini belirlemeye ve toplum düzeyinde müdahaleler geliştirmeye hazırlar. Odak alanları akıl sağlığı, yaşlanma, afet yanıtı, kronik hastalık, tütün kontrolü ve daha fazlasını içerebilir.

Avrupa, kongre tarafından, dünya 's yedi kıtanın biridir. Avrasya, Avrupa'nın en batı noktası oluşan genellikle havza ile Asya'dan ayrılır Ural ve Kafkas Dağları, Ural Nehri, Hazar ve Karadeniz ve Karadeniz ve Ege Denizi bağlayan su yolları böler.

BA Yarı zamanlı içinde Kamu Sağlığı Avrupa

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kamu Sağlığı, Avrupa

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu heyecan verici derece size topluluklar ve toplumda yaşam hakkında çeşitli konuları içeren sağlık ve sosyal bakım geniş bir anlayış geliştirme fırsatı sunuyor. ... [+]

BA (Hons) Sağlık ve Sosyal Bakım

Heyecan verici Sağlık ve Sosyal Bakım programımız size topluluklarda ve toplumda yaşamakla ilgili çeşitli konularda kapsamlı bir sağlık ve sosyal bakım anlayışı geliştirme fırsatı sunuyor. Kursa, sağlık ve sosyal bakımın kilit alanlarında uzmanlaşarak öğrenmenizi uyarlayabilir ve işe dayalı öğrenmeyi üstlenerek kariyer ihtimallerinizi artırabilirsiniz.

Neden bu dersi tercih? Öğrencilerimiz deneyimlerini ve niteliklerin çeşitli bir yelpazede ile, çeşitli çevrelerden gelmektedir. Ne ortak noktası insanların hayatlarında bir fark yaratmak için bir isteğidir. Öğreniminizi isteğe bağlı modüllerin geniş bir yelpazesiyle çıkarlarınıza göre uyarlayabilir ve ayrıca Ceza Adaleti, Rehberlik ve Danışma, Sağlık ve Zindelik ve Politika ve Liderlik konularında uzmanlaşabilirsiniz. Pratikte sağlık ve sosyal bakım gerçek anlamda almak için çalışmalar içine iş tabanlı öğrenme ve gönüllü dahil etmek mümkün olacak. Sen yaygın olarak kendi alanında yayımlanan hevesli personel uzman bir ekip tarafından öğretilen olacak. Biz yerel yöneticiler gibi kuruluşların bir dizi mükemmel çalışma ilişkileri var, ders up-to-date ve işveren ihtiyaçlarını karşılayan sağlamak Bakımı Çerçeve Konut Derneği ve Beceri. Çalışmanın son yıl bir parçası olarak, öğrenci nüfusu arasında sağlıkla ilgili çeşitli konularda konusunda bilinçlendirmek için amaç olan Üniversitesi'nde etrafında düzenlenen bir sağlık tanıtım kampanyası içinde yer alabilir. Eğer çalışma olacak? ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku