Filter
BA
Birleşik Krallık İngiltere Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı BA'ler içinde Kamu Sağlığı İngiltere Birleşik Krallık 2020

Sosyal Bilimler lisans derecesi dört yıllık bir eğitimden sonra öğrencilere verilen bir diplomadır. Birçok öğrenci BA derecesini tamamladıktan sonra yüksek lisans derecesi almayı yüksek öğrenimlerinde bir başlangıç olarak görmektedirler.

Halk sağlığı kursları, öğrencilerin topluluklardaki ve toplumdaki sağlık sistemlerini anlamalarına yardımcı olur. Kurslar, politika çözümlerini veya diğer müdahaleleri tanımlama, hastalık faktörlerini keşfetme veya hastalıklar ile çevresel faktörler arasındaki korelasyonların ortaya çıkarılmasına yönelik uygulamaları içerebilir.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Yarı zamanlı Sosyal Bilimler Lisansı içinde Kamu Sağlığı İngiltere Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kamu Sağlığı, İngiltere

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu heyecan verici derece size topluluklar ve toplumda yaşam hakkında çeşitli konuları içeren sağlık ve sosyal bakım geniş bir anlayış geliştirme fırsatı sunuyor. ... [+]

BA (Hons) Sağlık ve Sosyal Bakım

Heyecan verici Sağlık ve Sosyal Bakım programımız size topluluklarda ve toplumda yaşamakla ilgili çeşitli konularda kapsamlı bir sağlık ve sosyal bakım anlayışı geliştirme fırsatı sunuyor. Kursa, sağlık ve sosyal bakımın kilit alanlarında uzmanlaşarak öğrenmenizi uyarlayabilir ve işe dayalı öğrenmeyi üstlenerek kariyer ihtimallerinizi artırabilirsiniz.

Neden bu dersi tercih? Öğrencilerimiz deneyimlerini ve niteliklerin çeşitli bir yelpazede ile, çeşitli çevrelerden gelmektedir. Ne ortak noktası insanların hayatlarında bir fark yaratmak için bir isteğidir. Öğreniminizi isteğe bağlı modüllerin geniş bir yelpazesiyle çıkarlarınıza göre uyarlayabilir ve ayrıca Ceza Adaleti, Rehberlik ve Danışma, Sağlık ve Zindelik ve Politika ve Liderlik konularında uzmanlaşabilirsiniz. Pratikte sağlık ve sosyal bakım gerçek anlamda almak için çalışmalar içine iş tabanlı öğrenme ve gönüllü dahil etmek mümkün olacak. Sen yaygın olarak kendi alanında yayımlanan hevesli personel uzman bir ekip tarafından öğretilen olacak. Biz yerel yöneticiler gibi kuruluşların bir dizi mükemmel çalışma ilişkileri var, ders up-to-date ve işveren ihtiyaçlarını karşılayan sağlamak Bakımı Çerçeve Konut Derneği ve Beceri. Çalışmanın son yıl bir parçası olarak, öğrenci nüfusu arasında sağlıkla ilgili çeşitli konularda konusunda bilinçlendirmek için amaç olan Üniversitesi'nde etrafında düzenlenen bir sağlık tanıtım kampanyası içinde yer alabilir. Eğer çalışma olacak? ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku