Bütünleştirici Tıpta MSHS

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

George Washington Üniversitesi'nin (GW) Bütünleştirici Tıp'taki (MST) çevrimiçi MSHS'si, bütünsel hasta bakımı sağlamaya odaklanan dönüştürücü bir müfredat sunar. İki yıl kadar kısa bir sürede, hastanın kendine özgü fiziksel, zihinsel ve sosyal koşullarını ele almak için kanıta dayalı, kişiselleştirilmiş bakım planları oluşturmaya hazır olun.

Ek program seçenekleri:

Bütünleştirici Tıp Beslenme Konsantrasyonunda Çevrimiçi MSHS

Seçmeli seçmeli derslerle beslenme ve sağlık bilimine daha derinlemesine bakın. Her türlü hastaya kişisel beslenme danışmanlığı vermeyi öğrenin. 1000 ders dışı denetimli tecrübe deneyiminin eklenmesiyle, mezunlar Sertifikalı Beslenme Uzmanı® (CNS) sınavına girmeye hazırlanabilirler.

Bütünleştirici Tıp Hekimliği Bursunda Çevrimiçi MSHS

Lisanslı doktorlar ek bir uzunlamasına çalışma bursu hazırlayabilir ve ABOIM sertifikalı olma hazırlığınızı destekleyen denetimli klinik eğitim ve mentorluk ile pratik için hazırlık yapabilirler.

Çevrimiçi Bütünleştirici Tıp Yüksek Lisans Belgesi

GW ayrıca 21 kredi Bütünleştirici Tıp Yüksek Lisans Belgesi sunmaktadır. Yüksek lisans programında yaptığınız gibi temel kavramlarda aynı titiz eğitimi alın, ancak daha kısa sürede tamamlayın ve yeni becerilerinizi işe geri getirin. Sertifikanıza kazandığınız tüm krediler, tam yüksek lisans derecesine geri dönmeye karar verirseniz size zaman kazandıracak şekilde tam MSHS programına da aktarılabilir.

Akreditasyon

Amerikan Doktorluk Uzmanlık Kurulu (ABPS) ve Amerikan Bütünleyici Tıp Kurulu (ABOIM) tarafından akredite edilmiştir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Devamını oku

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Daha Az