Bütünleştirici Tıp'ta MSHS - Burs

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

George Washington Üniversitesi'nden, Bütünleşik Tıp (INTM) Bursundaki çevrimiçi MSHS'de bütünleştirici tıpta uygulamalı deneyim edinin.

Sadece lisanslı hekimlere * sunulan GW INTM Hekim Bursu, klinik uygulamada ve mentorluk fırsatında doğrudan, uzun süreli deneyim sunar.

Entegre tıpta kurul onaylı hale gelmeye hazırlanırken, yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş bakımda yetkinliği gösteren bir klinik, işletme, araştırma ve liderlik becerileri uzmanlığı geliştirin.

Standartlaştırılmış bir hasta değerlendirmesi ve mentorluğu ile birlikte 36 kredilik modern kurs, MSHS INTM Hekim Bursu, tıp fakültesinde en son ve gerçekten dönüştürücü bir müfredat için hasta merkezli uygulamayı birleştiriyor.

* Uygun doktorlar: Amerika Birleşik Devletleri, ABD bölgeleri veya Kanada’da tıp pratiği yapmak için geçerli ve sınırsız bir lisans / lisansa sahip öğrenciler.

Akreditasyon

Amerikan Doktorluk Uzmanlık Kurulu (ABPS) ve Amerikan Bütünleyici Tıp Kurulu (ABOIM) tarafından akredite edilmiştir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Devamını oku

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Daha Az