Bütünleştirici Tıpta MSHS - Beslenme

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

George Washington Üniversitesi'nin Bütünleştirici Tıpta (INTM) MSHS'deki Beslenme konsantrasyon seçeneği ile kesişme sağlığındaki diyetin rolünü daha iyi anlayın.

Sağlıklı bir diyet rehberliği sunmayı ve hastalarınızı diyetle ilgili hastalıkları ve kronik hastalıkları önleme veya yönetme konusunda güçlendirmeyi öğreneceksiniz. Bütünleştirici beslenme danışmanlığı sağlamaya hazır olun ve her yaştaki hastaların yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olun.

Hasta-birinci sağlık hizmetinin prensiplerini öğrenin ve çoğu zaman şu anda bütünleşik tıbbı uygulayan, onlarca yıllık deneyime sahip birinci sınıf fakülte ile çalışın. Bol miktarda fırsat ve mentorluk ile iki yıl içinde mezun.

1000 ders dışı denetimli tecrübe deneyiminin eklenmesiyle mezunlar Sertifikalı Beslenme Uzmanı® (CNS) sınavına girmeye hak kazanırlar.

George Washington Üniversitesi ayrıca 21 kredilik INTM lisansüstü sertifikası da sunuyor. Bu, sadece 1,5 yıl içinde işe geri alabileceğiniz bir kimlik bilgisi seçeneği sunar.

Akreditasyon

Amerikan Doktorluk Uzmanlık Kurulu (ABPS) ve Amerikan Bütünleyici Tıp Kurulu (ABOIM) tarafından akredite edilmiştir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Devamını oku

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Daha Az