HEALTHCARESTUDIES

Sağlık Bilimleri Top Fen Bilimleri Önlisansları

Bir önlisans üniversitede elde edilebilir en düşük derecesidir. Bir lisans daha bir sertifika daha yüksek ve daha düşük olduğunu.

Sağlık Bilimleri Bilim Doçent nedir? Bu program genellikle tıp alanında etik, yönetim ve hukuk çalışmaları içerir. sağlık sektöründe bugün bir bakış olarak hizmet veren, kurslar, toplum ve alternatif tıp tıp etkisi gibi tıbbi terminoloji ve sağlık ve wellness gibi temel konular, hem de daha karmaşık konuları içerir. öğrenciler sık ​​sık keşfetmek için bekleyebilirsiniz diğer konu biyomedikal olmasıdır. Bu derece her türlü tıbbi profesyonel olmak için çaba olanlar için tavsiye edilir.

Sağlık bilimlerinde bir önlisans derecesine sahip tıp alanında başarılı bir kariyer için bir yapı taşıdır. Daha yüksek maaş için kapılarını açıyor için ilk adımdır ve yeni roller içine alan uzmanları geçiş yardımcı olabilir.

Her okul bu program için maliyet benzersizdir. Bir okulun ücret tarifesi ve öğrenim maliyeti genellikle kendi Web sitesinde bulunabilir. Bu bilgiler derece programın tam maliyet daha iyi bir fikir verebilir.

Sağlık bilimlerinde bir önlisans derecesi genellikle en iyi giriş seviyesi rolleri isteyen öğrenciler için veya bu alanda yeni bir pozisyon girmek isteyen deneyimli sağlık profesyonelleri için uygundur. Potansiyel kariyer seçenekleri hemşireler ve kodlayıcıları olarak doktor muayenehaneleri veya hastanelerde çalışan içerir. Aynı zamanda idari asistanları ve sağlık bilgi yöneticileri olarak, kurumsal roller ilgilenenler için kapılarını açabilir. Bu derece aynı zamanda acil tıp teknisyenleri olarak hasta ile etkileşim isteyen öğrencilere yardımcı olur.

bir üniversite derecesi Kazanç çeşitli şekillerde yapılabilir. Birçok okul sınıf ve diğer yükümlülüklere öğrenciler için çevrimiçi kredileri sunuyoruz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Sağlık Bilimleri Filter

Sağlık bilimlerinde bilim ortak

Glendale Community College
Fen bilimleri önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu programı tamamlayan öğrenciler, anatomik yapıları belirlemek ve insan vücudunda önemli sistemlerin fonksiyonlarını tanımlamak mümkün olacak; Bir hemşirelik programına kabul ...

Devamını oku

Bilimde, sağlık meslekleri için bilimle ilişkilendir

Delaware County Community College
Fen bilimleri önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Sağlık Meslekleri İçin Bilim Meslekleri Programı, eğitimini müttefik sağlık veya tıp alanında başka bir kurumda transfer etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. ...

Devamını oku

Sağlık Çalışmalarında Bilimin Ortakları

Bay State College
Fen bilimleri önlisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bilgi, sağlık hizmetlerinde bir gelecek düşünürken en iyi ilaçtır. Bay State College Sağlık Çalışmaları Ön Lisans programı, sağlık hizmetlerinde yeteneklerinizin nerede olduğu ...

Devamını oku