Saglikhizmetiprogramlari.com

Fen Bilimleri Önlisansları içinde Sağlık Bilimleri ABD'nde

Önlisans fen bilimleri derecesi eğitimlerine devam edip ileride lisans ya da yüksek lisans derecesi almak isteyenler için idealdir. Öğrenciler AS derecesini kolejlerde, teknik okullarda ve üniversitlerde online ya da sınıf içi eğitim olarak alabilirler.

Sağlık sektöründeki kariyer, sağlık bilimleri alanındaki çalışmalara devam ederek kolaylaştırabilir. Bu çalışma alanı, sağlık politikası, yönetim, yönetim veya klinik bir kariyere yönelik ileri eğitime devam etmek için bir temel olarak çalışmak isteyen öğrencileri hazırlar.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Fen Bilimleri Önlisans içinde Sağlık Bilimleri ABD'nde

3 Sonuçlar Sağlık Bilimleri, Amerika Birleşik Devletleri Filter

Sağlık Çalışmalarında Bilimin Ortakları

Bay State College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Boston + 1 daha

Bilgi, sağlık hizmetlerinde bir gelecek düşünürken en iyi ilaçtır. Bay State College Sağlık Çalışmaları Ön Lisans programı, sağlık hizmetlerinde yeteneklerinizin nerede olduğunu keşfetmek için en iyi çözümdür.

Bilimde, sağlık meslekleri için bilimle ilişkilendir

Delaware County Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Sağlık Meslekleri İçin Bilim Meslekleri Programı, eğitimini müttefik sağlık veya tıp alanında başka bir kurumda transfer etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Sağlık bilimlerinde bilim ortak

Glendale Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Glendale

Bu programı tamamlayan öğrenciler, anatomik yapıları belirlemek ve insan vücudunda önemli sistemlerin fonksiyonlarını tanımlamak mümkün olacak; Bir hemşirelik programına kabul edilmesi; ve hemşirelik programı veya kendi seçtikleri bir 4 yıllık üniversite programına dersleri için iyi hazırlıklı olun.