Filter
Fen bilimleri önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sağlık Bilimleri Top Fen Bilimleri Önlisansları

Bir önlisans üniversitede elde edilebilir en düşük derecesidir. Bir lisans daha bir sertifika daha yüksek ve daha düşük olduğunu.

Sağlık Bilimleri Bilim Doçent nedir? Bu program genellikle tıp alanında etik, yönetim ve hukuk çalışmaları içerir. sağlık sektöründe bugün bir bakış olarak hizmet veren, kurslar, toplum ve alternatif tıp tıp etkisi gibi tıbbi terminoloji ve sağlık ve wellness gibi temel konular, hem de daha karmaşık konuları içerir. öğrenciler sık ​​sık keşfetmek için bekleyebilirsiniz diğer konu biyomedikal olmasıdır. Bu derece her türlü tıbbi profesyonel olmak için çaba olanlar için tavsiye edilir.

Sağlık bilimlerinde bir önlisans derecesine sahip tıp alanında başarılı bir kariyer için bir yapı taşıdır. Daha yüksek maaş için kapılarını açıyor için ilk adımdır ve yeni roller içine alan uzmanları geçiş yardımcı olabilir.

Her okul bu program için maliyet benzersizdir. Bir okulun ücret tarifesi ve öğrenim maliyeti genellikle kendi Web sitesinde bulunabilir. Bu bilgiler derece programın tam maliyet daha iyi bir fikir verebilir.

Sağlık bilimlerinde bir önlisans derecesi genellikle en iyi giriş seviyesi rolleri isteyen öğrenciler için veya bu alanda yeni bir pozisyon girmek isteyen deneyimli sağlık profesyonelleri için uygundur. Potansiyel kariyer seçenekleri hemşireler ve kodlayıcıları olarak doktor muayenehaneleri veya hastanelerde çalışan içerir. Aynı zamanda idari asistanları ve sağlık bilgi yöneticileri olarak, kurumsal roller ilgilenenler için kapılarını açabilir. Bu derece aynı zamanda acil tıp teknisyenleri olarak hasta ile etkileşim isteyen öğrencilere yardımcı olur.

bir üniversite derecesi Kazanç çeşitli şekillerde yapılabilir. Birçok okul sınıf ve diğer yükümlülüklere öğrenciler için çevrimiçi kredileri sunuyoruz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Sağlık Bilimleri

Bay State College

Bilgi, sağlık hizmetlerinde bir gelecek düşünürken en iyi ilaçtır. Bay State College Sağlık Çalışmaları Ön Lisans programı, sağlık hizmetlerinde yeteneklerinizin nerede o ... [+]

Sağlık Çalışmaları Programına Genel Bakış

Bilgi, sağlık hizmetlerinde bir gelecek düşünürken en iyi ilaçtır. Ve Bay State College Sağlık Çalışmaları Ön Lisans Programı, sağlık alanındaki yeteneklerinizin nerede olduğunu keşfetmek için en iyi çözümdür:

Halen sağlık alanında çalışan profesörlerden bilgi edinin.Hemşirelik, fizik tedavi asistanı ve biyoteknoloji alanında profesyonel bir derece hazırlayın.Flebotomi, klinik ofis prosedürleri ve tıbbi kodlama dahil olmak üzere sağlık alanındaki işverenlerin gerekli becerileri edinmeleri.Eğitiminize Bay State College 's Management - Healthcare Management Concentration Lisans Programı ile devam etmeyi tercih edin.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Delaware County Community College

Sağlık Meslekleri İçin Bilim Meslekleri Programı, eğitimini müttefik sağlık veya tıp alanında başka bir kurumda transfer etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Sağlık Meslekleri İçin Bilim Meslekleri Programı, eğitimini müttefik sağlık veya tıp alanında başka bir kurumda transfer etmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Fizik Tedavi, Mesleki Terapi, Bakalorya Hemşireliği, Doktor Asistanı, Eczacılık, Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimliği, Optometri ve Podyum gibi çeşitli programlar için gerekli temel bilimleri ve matematiği sağlar.

Diğer kurumlara kabul koşulları değiştiği için, öğrenciler ilgilendikleri özel okulun ve programın giriş koşulları hakkında bilgi almalıdır. Öğrencilerin, DCCC'deki Transfer Ofisine ve onların danışma memuruna, transferleri için en iyi ders seçimlerine ilişkin danışmaları şiddetle tavsiye edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glendale Community College

Bu programı tamamlayan öğrenciler, anatomik yapıları belirlemek ve insan vücudunda önemli sistemlerin fonksiyonlarını tanımlamak mümkün olacak; Bir hemşirelik programına ... [+]

Program Öğrenme Çıktıları:

Bu programı tamamlayan öğrenciler, anatomik yapıları belirlemek ve insan vücudunda önemli sistemlerin fonksiyonlarını tanımlamak mümkün olacak; Bir hemşirelik programına kabul edilmesi; ve hemşirelik programı veya kendi seçtikleri bir 4 yıllık üniversite programına dersleri için iyi hazırlıklı olun.

Aşağıdaki seçeneklerden ve ek 6 seçmeli birimlerin birinde 14 adet en az gereklidir.

Sanat Üyeliği derecesine için büyük karşılamak için kullanılan tüm dersler "C" veya daha iyi bir derece ile tamamlanması gerekir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Glendale
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku