Filter
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bak hakkında En iyi Sosyal Bilimler Önlisansları

Sanat derece bir Associate edinerek birçok öğrencinin akademik kariyerinin yanı kısmına doğru çalıştığını önemli bir hedeftir. Sanat programlarının Associate genellikle dört yıllık lisans programı için bir alternatif olarak, iki yıl sürecek. Bu derece çalışmanın seçtikleri alanda değerli bir giriş sunuyor.

Sen, Sanat Sanat Doçent nedir merak olabilir? Bu program genellikle çevre stüdyo tabanlı olacağı anlamına gelir sanatlar alanında, içine öğrencilere bir daldırma sunmaktadır. sanat çalışmalarının ana yönleriyle resim ve özgün baskı, heykel, çizim ve medya yer almaktadır. Öğrenciler ayrıca bir sanatçı ve ne o günümüz dünyasında anlamı olma iş öğreneceksiniz. Sınıflar ve öğretim genellikle deneyimli sanatçılar tarafından idare edilecek.

sanatta Sanatlar derecesi bir Associate kayıt yaptıran sayısız faydaları vardır.Bu program öğrencilerin sanatsal becerilerini geliştirmek yanı sıra gelişmesini teşvik edecek teknikleri meşgul sağlar. Öğrenciler ayrıca yaşıtları ile etkileşim fırsatı verilecektir.

Bu da sunulan kuruma bağlı olarak değişebilir rağmen Sanatlar programının Associate süresi, genellikle sadece iki yıldır. Aynı ilke mal için de geçerlidir. Bu kabul ofisine ulaşmak için ilgilenen bireyler için önemlidir.

Sanat programında Arts bir Associate tamamlama yaratıcı alanlarda kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede için kapıyı açar. Öğrenciler hayat serbest sanatçı ve ne kadar zorluklar ve ödülleri bu iş yolunu izleyerek gelmek gibi ne olabileceğini anlayacaklardır. Stüdyo sanatçılar da çeşitli şirketler, grafik tasarım ikram özellikle için çalışmak üzere işe olabilir.

Birçok üniversite dünya genelinde Sanat programlarının Associate sunuyoruz.sert programları olanlar için, hız ve kullanılabilirlik alınabilir çevrimiçi sınıflar vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Santa Fe College

Bu program, lisans derecesini tamamlamak için bir kolej veya üniversiteye geçiş için temel şartları sağlar. Devretmek için üniversitenin kabul koşullarını yerine getirmek ... [+]

Programa genel bakış

Bu program, lisans derecesini tamamlamak için bir kolej veya üniversiteye geçiş için temel şartları sağlar. Devretmek için üniversitenin kabul koşullarını yerine getirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Eczane, ilaçların halk tarafından güvenli ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamakla görevli sağlık bilimleri alanında uzmanlaşmış bir alandır. Geleneksel olarak eczacılık ve eczacının rolü, ilaçların hazırlanması ve dağıtılmasını içerdi; ancak son zamanlarda eczacılar, ilaç incelemesi, klinik uygulama ve uyuşturucu bilgileri de dahil olmak üzere hasta bakımı ve hizmetleri sağlamada artan bir rol oynamaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Gainesville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Santa Fe College

Bu program, lisans derecesini tamamlamak için bir kolej veya üniversiteye geçiş için temel şartları sağlar. Devretmek için üniversitenin kabul koşullarını yerine getirmek ... [+]

Programa genel bakış

Bu program, lisans derecesini tamamlamak için bir kolej veya üniversiteye geçiş için temel şartları sağlar. Devretmek için üniversitenin kabul koşullarını yerine getirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Önlisans derecesi, genel eleştirel düşüncede, diğer bir deyişle liberal sanatlarda gerekli dersleri de içerecektir. Liberal sanatlar, İngilizce, beşeri bilimler ve sanatlar, sosyal bilimler ve fen ve matematik gibi dersleri içerir.

Associate of Arts (AA) derecesi, lisans programına geçiş yapmak isteyen öğrenci için tasarlanmış iki yıllık bir liberal sanatlar diploması. Belirli bir ana işyerinde bir AA kazanamazsınız; Bununla birlikte, Santa Fe Koleji'nde ilgili bir danışmanlık pisti seçerek bir üniversitedeki belirli bir anadalini takip etme fırsatına sahipsiniz. İstediğiniz transfer bölümüne yönelik bir rota görmüyorsanız, Genel Çalışmalar'ı seçebilir ve akademik danışmanınızla konuşabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Gainesville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hillsborough Community College

Sonografi, insan vücudunun görüntülerini oluşturmak için yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanan tıbbi bir uzmanlık alanıdır. Daha sonra bu görüntüler hekim tanılarına ... [+]

Sonografi öğrencisi olarak kendinizi hayal edin

Diagnostic Medical Sonography Technology Program, Diagnostic Medical Sonography'de Ortak Değerlendirme Eğitim Komitesi tarafından akredite edilmiştir. Program, Hillsborough Community College Dale Mabry Kampüsünde sunulmaktadır. Sonografi, insan vücudunun görüntülerini oluşturmak için yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanan tıbbi bir uzmanlık alanıdır. Bu görüntüler daha sonra doktor tanı yardım, analiz edilir. Sonograf cihazı, ultrason prosedürlerinin kullanılmasından ve yorumlanmasından sorumlu bir hekim gözetiminde görüntü hizmetleri sağlayan yetenekli bir sağlık bakıcıdır.

Sonografi Programının amacı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hesston College

Eğer Sağlık ve Tıp mesleği bir kariyer düşünüyor musunuz? Hesston Koleji'nde, size kişisel alacaksınız ... [+]

Eğer Sağlık ve Tıp mesleği bir kariyer düşünüyor musunuz? Hesston College, sizi gitmek istediğiniz yere götürecek kişisel ilgi ve katı akademik hazırlık alacaksınız.

Nasıl Hesston College gelecekteki çalışmalar için bana hazırlayacak?

Hesston Koleji Bilim Önlisans Diploması, seçtiğiniz dört yıllık üniversite veya üniversite sağlıkla ilgili programına transferi kolaylığı sağlayan bir lisans programı sunuyor. Bilim derece Önlisans özellikle müteakip üst düzey sağlıkla ilgili dersler için gerekli derslerin birincil dizisini yerine getirmek için tasarlanmıştır.

Buna ek olarak liberal sanatlar kursları, geniş tabanlı bir eğitim temel sağlar ders çalışma bir dizi tamamlayacak. Liberal arts dersler benzer ve dört yıllık kurumlarda en tanıtıcı genel eğitim dersleri buluşuyor. İki yıl sonra, Bilim derece Associate kazanmak için en az 60 üniversite krediyi tamamlamış olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Kansas Şehri
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku