close

Filtreler

Sonuçları Göster

2 Sosyal Bilimler Önlisansları 2021 Bak

Sanat derece bir Associate edinerek birçok öğrencinin akademik kariyerinin yanı kısmına doğru çalıştığını önemli bir hedeftir. Sanat programlarının Associate genellikle dört yıllık lisans programı için bir alternatif olarak, iki yıl sürecek. Bu derece çalışmanın seçtikleri alanda değerli bir giriş sunuyor. Sen, Sanat Sanat Doçent nedir merak olabilir? Bu program g… Devamını oku

Sanat derece bir Associate edinerek birçok öğrencinin akademik kariyerinin yanı kısmına doğru çalıştığını önemli bir hedeftir. Sanat programlarının Associate genellikle dört yıllık lisans programı için bir alternatif olarak, iki yıl sürecek. Bu derece çalışmanın seçtikleri alanda değerli bir giriş sunuyor.

Sen, Sanat Sanat Doçent nedir merak olabilir? Bu program genellikle çevre stüdyo tabanlı olacağı anlamına gelir sanatlar alanında, içine öğrencilere bir daldırma sunmaktadır. sanat çalışmalarının ana yönleriyle resim ve özgün baskı, heykel, çizim ve medya yer almaktadır. Öğrenciler ayrıca bir sanatçı ve ne o günümüz dünyasında anlamı olma iş öğreneceksiniz. Sınıflar ve öğretim genellikle deneyimli sanatçılar tarafından idare edilecek.

sanatta Sanatlar derecesi bir Associate kayıt yaptıran sayısız faydaları vardır.Bu program öğrencilerin sanatsal becerilerini geliştirmek yanı sıra gelişmesini teşvik edecek teknikleri meşgul sağlar. Öğrenciler ayrıca yaşıtları ile etkileşim fırsatı verilecektir.

Bu da sunulan kuruma bağlı olarak değişebilir rağmen Sanatlar programının Associate süresi, genellikle sadece iki yıldır. Aynı ilke mal için de geçerlidir. Bu kabul ofisine ulaşmak için ilgilenen bireyler için önemlidir.

Sanat programında Arts bir Associate tamamlama yaratıcı alanlarda kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede için kapıyı açar. Öğrenciler hayat serbest sanatçı ve ne kadar zorluklar ve ödülleri bu iş yolunu izleyerek gelmek gibi ne olabileceğini anlayacaklardır. Stüdyo sanatçılar da çeşitli şirketler, grafik tasarım ikram özellikle için çalışmak üzere işe olabilir.

Birçok üniversite dünya genelinde Sanat programlarının Associate sunuyoruz.sert programları olanlar için, hız ve kullanılabilirlik alınabilir çevrimiçi sınıflar vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Mt. San Antonio College
Los Angeles , Amerika Birleşik Devletleri

Kinesiyoloji ve Zindelikte bir vurgu öğrenciye kinesiyoloji, sağlığın teşviki ve insan bedeni hareketinin mekaniğinin anlaşılmasını sağlar. Temel fiziksel eğitim ve hareket ku ... +

Kinesiyoloji ve Zindelikte bir vurgu öğrenciye kinesiyoloji, sağlığın teşviki ve insan bedeni hareketinin mekaniğinin anlaşılmasını sağlar. Temel fiziksel eğitim ve hareket kurslarına ek olarak, öğrenciler bilimsel ve beslenme ile davranışsal gelişim ve çeşitlilik kümesinden dersler seçerler. -
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
24 Şub 2021
Kampüs
 
Hesston College
Kansas Şehri , Amerika Birleşik Devletleri

Eğer Sağlık ve Tıp mesleği bir kariyer düşünüyor musunuz? Hesston Koleji'nde, size kişisel alacaksınız

Eğer Sağlık ve Tıp mesleği bir kariyer düşünüyor musunuz? Hesston Koleji'nde, size kişisel alacaksınız -
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları