Filter
Uygulamalı Bilimler Önlisans
Amerika Birleşik Devletleri Illinois Rock Island Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Uygulamalı Bilimler Önlisansları içinde Tıp Rock Island Amerika Birleşik Devletleri

Uygulamalı Bilimler Akademisi, özel bir çalışma alanına odaklanmak isteyen öğrenciler için cazip bir derecedir. Diğer lisans programlarının aksine, bir AAS birkaç liberal sanat dersi içermektedir.

Tıpta çalışan kişiler, insan vücudunu ayrıntılı olarak öğrenmeyi bekleyebilir ve ayrıca ilaç ve cerrahi gibi sağlık araçları hakkında pratik bir anlayış kazanacaklardır. Bu bilgi, hastalıkları önleme, teşhis ve tedavi etmede faydalı olacaktır.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

En iyi Uygulamalı Bilimler Önlisans içinde Tıp Rock Island ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıp, Rock Island

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Illinois
Rock Island
Eğitim türü
Hız
Trinity College of Nursing & Health Sciences

Hasta bakımının en zorlu alanlarından biri, solunum terapistlerini sağlık bakımının ön planına yerleştiren kardiyopulmoner bozukluklardır. Trinity Hemşirelik ve Sağlık Bi ... [+]

Hasta bakımının en zorlu alanlarından biri, solunum terapistlerini sağlık bakımının ön planına yerleştiren kardiyopulmoner bozukluklardır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Rock Island
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
75 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku