Saglikhizmetiprogramlari.com

Kuzey Amerika Top Uygulamalı Bilimler Önlisans Bak 2019

Mezuniyetten sonra tam zamanlı iş almak isteyen öğrenciler, Uygulamalı Bilimler Akademisi'ni takip edebilirler. Bu diploma programında yer alan sınıflar, genellikle iş tecrübesi ile mezun olan öğrenciler için eşleştirilir.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Kuzey Amerika Uygulamalı Bilimler Önlisansları Bugün Başlayın 2019

Arama Sonucu Filter

Hemşirelik önlisans

Kalamazoo Valley Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Kalamazoo

Öğrencilerin, 2.0 ya da daha büyük bir sınıfla, bir yıllık yüksek okul kimyasına sahip olmaları gerekir. Bu beklentileri karşılamayan öğrenciler, gerekli kolej düzeyinde kimya dersini almalı ve dersi en az 2.0 puan ile tamamlamalıdır.

Solunum bakımı uygulamalı bilim ilişkilendirmek

Trinity College of Nursing & Health Sciences
Kampüs Tam zamanlı 75 saat Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Rock Island

Hasta bakımının en zorlu alanlarından biri, solunum terapistlerini sağlık bakımının ön planına yerleştiren kardiyopulmoner bozukluklardır. Trinity Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, solunum terapistleri olarak kariyer için kültürel ve etnik açıdan farklı topluluklardan erkek ve kadınları hazırlar. Programımızdan mezun olanlar, hastaneler, acil servisler, yoğun bakım üniteleri, yenidoğan yoğun bakım üniteleri, tanı laboratuvarları, ofisler, klinikler, uzun süreli bakım tesisleri ve evlerde çalışmaya hazırdır.

Associate of Applied Science in Radiography

Trinity College of Nursing & Health Sciences
Kampüs Tam zamanlı 77 saat Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Rock Island

Cerrahi tekniklerde önlisans

Western Iowa Tech Community College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Sioux City

Bu lisans programı özel hayatının öğrenimine devam ve ön lisans derecesi almak isteyen cerrahi teknoloji diploma lisans için tasarlanmıştır. değişim ve cerrahi işlemlerin karmaşıklığı arttıkça artan oranı ile önlisans seçeneği kariyer ilerlemesinde yardımcı olabilir daha geniş bir eğitim temelinde, öğrenciye sağlayacaktır. Milli belgelendirme (Cerrahi Teknoloji ve Yardım Cerrahi Ulusal Kurulu) NBSTSA tarafından sunulan mezunlarına kullanılabilir

Hemşirelikte uygulanan bilim ortak

Pima Community College
Kampüs Tam zamanlı 5 - 6 dönem Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Tucson

kapsamlı bir eğitim ve hemşirelik pratik deneyim olsun, ve kayıtlı bir hemşire olarak lisanslı olmaya hazırlar. seçen öğrenciler, diğer sertifikaların için geçerli olabilir derecesini tamamlamadan önce programdan ayrılmak. Bu program Hemşirelik Arizona State Kurulu onayı vardır ve Inc, Hemşirelikte Eğitim Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ...

Hemşirelik ve yardımcı sağlık

Northwest College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Powell

Kuzeybatı Koleji Hemşirelik Programına hoşgeldiniz. Biz bir kariyer olarak hemşirelik ilgilenen öğrenciler için çeşitli programlar sunuyoruz.

Hemşirelikte uygulanan bilim ortak

Nueta Hidatsa Sahnish College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New Town Williston + 1 daha

Bu önlisans hemşirelik müfredat ayarları çeşitli yaşam süresi boyunca bireylerin ve ailelerin güvenli hemşirelik bakımı sağlamak için hemşirelik sürecinin uygulanması yoluyla bağımsız ve birbirlerine bağımlı hemşirelik uygulama bilgi, yetenek ve beceriler ile bireylerin hazırlar.

Tıbbi Tanı sonografi

Lurleen B Wallace Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Andalusia

Lurleen B. Wallace Community College'de Tıbbi Tanı Sonografi programı Uygulamalı Bilimler Lisans programında iki yıllık Önlisans olduğunu. Yeni DMS sınıfı güz döneminde programa başlamak için her yıl seçilir.

Diş hijyeni

College of du Page
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Glen Ellyn

Diş Hijyeni program ayarları çeşitli kapsamlı ağız ve diş sağlığı hizmetleri sağlamak için kendi mezunları hazırlar. Programın ve Ulusal Diş Hijyeni Muayenesi ve Bölge Kurulu Sınavı geçen başarı ile tamamlayan mezunlar zorunlu devlet lisans için başvurabilirler.

Tıp asistanı

College of du Page
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Glen Ellyn

Tıbbi yardımcıları hekimlerin ofisleri içinde rutin idari ve klinik görevleri gerçekleştirir sağlık çalışanları bulunmaktadır. Görevleri ofisten ofise değişebilir, ancak idari görevleri genellikle faturalama ve muhasebe işlemlerini, telefon cevaplama hastaları tebrik, güncellenmesi ve hasta tıbbi kayıtları dosyalama, sigorta ve avans yönergesi formları, zamanlama randevuları doldurarak, hastaneye yatış için düzenlenmesi ve taşıma dahil .

Uygulamalı bilim önlisans - hemşirelik

North Central Missouri College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Trenton

Uygulamalı Bilimler derecesi Önlisans belirli bir mesleki istihdam için bir öğrenci hazırlamak için tasarlanmıştır

Radyolojik teknoloji aas derecesi

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

Bir Radyolojik Teknoloji (röntgen) programı teknisyenleri, tıbbi sorunları teşhis amacıyla insan vücudunun her yerinde x-ışınlarını almak için hazırlar. Radyoloji teknisyenleri vücudun doğru parçaları radyografik böylece masanın üzerine ya yalan, oturmak, ya da ayakta hasta yerleştirin.

Uygulamalı Bilimin Hemşirelikte İlişkilendirilmesi

Henry Ford College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Detroit

HFC Hemşirelik Programı, mezunlara şefkatli, şefkatli hemşireler hazırlamak için tasarlanmıştır. Programımız, hem sanatta hem de hemşirelik biliminde becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış konsept tabanlı bir müfredat sunmaktadır.